Domů Diskuze k oficiálním oznámením

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Diskuze k Plameny války jsou uhašeny!

2

Komentáře

• Panthera (SK1)Panthera (SK1) SK1 Komentářů: 1,328
    Dare_devil: Tak keď mu zabiješ vojakov, vezmeš česť a surky, už tým mu spôsobíš nejaké škody.
    gamina: Ja toto nehorenie ani neobraňujem, ani nezatracujem. Má to aj svoje výhody, aj nevýhody. Súhlasím, že porazený by to mal aj nejak pocítiť, takže uvidíme čo sa stane, keď túto funkciu zavedú. Možno cieľom GGS je prilákať nových hráčov, ktorí nebudú až tak veľmi znechutení hrou, ak si na nich nejaký exot zasadne a bude ich neustále točiť. Sama som zvedavá čo z toho vznikne.
    Tak akože poteší ma, ak sa mi raz za uhorský rok podarí vyhrať. Ale čo ja viem, či horieť bude, či nie, ma nejak neovplyvní.
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • Janko 65 (CZ1)Janko 65 (CZ1) CZ1 Komentářů: 149
    V síni legend můžeme dát body do efektu "divokost". Zvyšuje škody ohněm.
    Asi by teda GGE měli i přepracovat efekty nastavované v síni.
    Ve všem švindl. Akorát v mliku voda
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,779
    Panthera (SK1) napsal(a):
    Dare_devil: Tak keď mu zabiješ vojakov, vezmeš česť a surky, už tým mu spôsobíš nejaké škody.
    No...čest nejde vzít každému a surky, taky záleží, nejdůležitější budovy ve hře, snad kromě síně, stejně stojí buď rubíny nebo stavební žetony, ani jedno se ukrást nedá. Bude to samozřejmě hráč od hráče, ale třeba mě osobně jsou už surky fakt ukradené :D
    upraveno 11.01.2020
    Janko 65 (CZ1) napsal(a):
    V síni legend můžeme dát body do efektu "divokost". Zvyšuje škody ohněm.
    Asi by teda GGE měli i přepracovat efekty nastavované v síni.
    Dobrý postreh. Potom by sa mali pozrieť aj na tých vojakov, ktorí zvyšujú škody ohňom. Myslím pyromani či ako sa volajú, no len neviem či to dakedy vôbec fungovalo. Taktiež aj staré vybavenie, kde sú tieto bonusy.
    edit. A aby som nezabudla, taktiež hasičská stanica.
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
    upraveno 11.01.2020
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    No...čest nejde vzít každému a surky, taky záleží, nejdůležitější budovy ve hře, snad kromě síně, stejně stojí buď rubíny nebo stavební žetony, ani jedno se ukrást nedá. Bude to samozřejmě hráč od hráče, ale třeba mě osobně jsou už surky fakt ukradené :D
    Však ja viem, ale minimálne na sýpky a potom aj farmy a iné budovy surky ešte treba. A pre malé levely je niekedy problém ich vyjazdiť dostatok. Na nich netreba zabúdať :)

Pardon za multipost, nejak nevyšlo  o:)
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
    usvit (SK1) napsal(a):
    majitelia od GGS chcu udurzat farmarov na hre ale aj tak tento tach im nepomoze cim dalej je server prazdnejsi ako viackrat som pisal chyba hre prepojenie serverov kde mozu hraci vyuzivat vlastne zdroje so svojho servera ale v GGS nerozumeju tejto hre aj tak skoncia ako titanic ked neurobia v hre razatne reformy :D
    A taky jsem Ti už radil, abys na to vypracoval oficiální návrh. A nechal hráče ať se k tomu vyjádří. A poprosil moderátory ať připojí hlasování.... Bez toho se nikam nedostaneš...

Tímto se dostáváme mimo téma. Omlouvám se....
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 15,981
    Napadla mi ďalšia vec. Ako je to pri preberaní základne? Budovy sa nezmenia na ruiny a všetky ostanú stáť tak ako boli?
    A súhlasím s tými sabotážami, je to zbytočné a len to podporuje mulťákov. Ale to je problém, ktorý by sa mal riešiť na prvom mieste a nie takýmito okľukami...
    Bylo nám řečeno, že efekt ovlivňuje pouze hoření, takže i pokud je efekt zrovna aktivní, může dojít k destrukci budov. 

A díky za komenty :) Jenom mi přijde, že trochu zapomínáte, že jde jen o dočasný efekt, ne úplně zrušení hoření... plus tímhle efektem ani nedochází k uhašení ohňů, které hořely před jeho spuštěním (takže zkrátka jenom chvíli nemůžete nikoho podpálit)  o:)
    Jaaj tak, lebo mne to prišlo, že to zatiaľ len takto krátkodobo testujú, aby to mohli pustiť na stálo. Dobre vedieť :smile:
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
    Jaaj tak, lebo mne to prišlo, že to zatiaľ len takto krátkodobo testujú, aby to mohli pustiť na stálo. Dobre vedieť :smile:
    No, nějakej důvod k "testování" mají.
    A jestliže už to jednou mají naprogramovaný, určitě zamýšlejí to nějak používat....

My tady zatím jen prndáme o tom, co by bylo kdyby....
    Ono už to bylo zavedeno s prosincovou aktualizací (ale také jen jako efekt, ne trvale)... a podle následného oznámení (jako komentář v tématu s aktualizací) k tomu byla, hádám, hodně negativní odezva (popravdě vůbec nevím, co se tu dělo, když jsem tu nebyla)... ale to, co teď probíhá, je jen test efektu, ne trvalé změny (tak na 99%, ještě se v pondělí radši přeptám :D)
  • Dare_devil (CZ1)Dare_devil (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    Zoe napsal(a):
    Ono už to bylo zavedeno s prosincovou aktualizací (ale také jen jako efekt, ne trvale)... a podle následného oznámení (jako komentář v tématu s aktualizací) k tomu byla, hádám, hodně negativní odezva (popravdě vůbec nevím, co se tu dělo, když jsem tu nebyla)... ale to, co teď probíhá, je jen test efektu, ne trvalé změny (tak na 99%, ještě se v pondělí radši přeptám :D)

No nechápu k čemu by to bylo dobré :) pokud to má zůstat aspoň trochu bojová hra, tak hoření by mělo zůstat :))
  • Mr.Bartos (CZ1)Mr.Bartos (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    Právě hoření má ten psychologický efekt na hráče co prohrál, hra se prezentuje jako strategicky bojová. 
    Boj = Výhra/Prohra, bez hoření je vlastně už nulový efekt prohry popř. radost z výhry :).
    Takže odsunu komplet vojsko, vyprázdním sklady a všichni můžou z vesela jezdit :), OB či Holuba už není třeba protože kromě cti se nebude vůbec nic dít.. :smiley:
    Potom bych teda upravil popis hry na Empires-akce s kávičkou a akcičkou(nomádi apod.)
    Namísto plánování útoků bych dal plánování srazíků u památkových skleníků a kochání se nově vypěstovaných kytiček v nich. :))
    Nově se registrující hráči alespon budou vědět do čeho jdou..  :D:D
    ( protože klamavá reklama je pořád reklama ) !!   :D

Za mě :  Hoř ohýnku plápolej tento Hrádek udolej    ;)

• Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,779
    upraveno 12.01.2020
    Mr.Bartos (CZ1) napsal(a):

Boj = Výhra/Prohra, bez hoření je vlastně už nulový efekt prohry popř. radost z výhry :).

Tak s radostí z výhru je to jak u koho. Nějak jsem oheň nikdy nepovažoval za podstatný efekt vyhraného útoku, tedy pokud to nebyla významnější válka, kde soupeř fakt šel považovat ze nepřítele, ale takovou jsem zažil jednu a jednu tak napůl. Já mám mnohem větší radost, když někomu při normálně bráněném útoku projdu 3 strany a je mi pak i jedno jestli mě umlátí na nádvoří. Protože zapalovat lamy umí každý, překonat hráče na podobné úrovni, to už něco trochu znamená :-)
  • Mr.Bartos (CZ1)Mr.Bartos (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Mr.Bartos (CZ1) napsal(a):

Tak s radostí z výhru je to jak u koho. Nějak jsem oheň nikdy nepovažoval za podstatný efekt vyhraného útoku, tedy pokud to nebyla významnější válka, kde soupeř fakt šel považovat ze nepřítele, ale takovou jsem zažil jednu a jednu tak napůl. Já mám mnohem větší radost, když někomu při normálně bráněném útoku projdu 3 strany a je mi pak i jedno jestli mě umlátí na nádvoří. Protože zapalovat lamy umí každý, překonat hráče na podobné úrovni, to už něco trochu znamená :-)
    To jsou různé aspekty boje které každý hráč preferuje podle sebe.. to je každého volba.
    Není potřeba se chytat jednotlivých slovíček :)
    To o čem píšu je původně základní a viditelný aspekt prohrané bitvy a to je ( Hořící hrad ), můj názor pouze je to že ten by měl být určitě zachován, pokud má někdo opačný tak mu ho neberu, já pouze napsal ten svůj do Diskuzní sekce :))
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,219
    Bez ohně to není ono  :D:D

Ale prosím vás... zatím nám to vypli jen na 24hod, tak holt dotyčného vypálíme o den později no :D 

• Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,190
    upraveno 13.01.2020
    Tak to vypněte nafurt, jako na Beri a začněte si hledat nové moderátorské vyžití  :D Ale aby se dalo dobýt město na Berimondu, to nejde. Vymýšlet píčoviny, to jde. Fajné..

Nic proti modíkům. Ty máme nej na světě. Musí suplovat i support v češtině. Páč nám ho zrušili. A vy ostatní jim samozřejmě můžete přisypat nějaké love. Aby nedejbože nezchudli a nevypli cz server. Stejně jim to je jedno a vypnou ho, kdykoliv budou chtít. Odsouhlasili jste podmínky?
    Tak víte.  Třeba se to nestane..

Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

Tak potvrzuji, že jde opravdu jen o dočasný efekt a není v plánu to zavádět trvale :) 

A údajným cílem efektu je podpoření bojů mezi hráči...
Sign In to comment.