Domů Czech & Slovak Podněty, pochvala a kritika

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Horizot- zahadné pořadí aliancí a odměny

Luculus (CZ1)Luculus (CZ1) CZ1 Komentářů: 340
Prosím můžete zveřejnit konečné pořadí a přesné skóre u každé z aliancí
z akce za Horizontem v TOP1000, kde se měly dostávat alianční odměny za konečné umístění.

Takhle žádná aliance neví kolik přesně měla bodů při skončení akce, jaké dosáhla skóre,
ani si nemůže zkontrolovat zda získala správné odměny.
Post edited by Luculus (CZ1) on
Luculus @ cs 1

Komentáře

• pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,187
    To by mě zajímalo taky 
    ve 2 ráno jsme byli na 881,šel jsem spat 50 min před koncem a na městě bylo 6000 obráncu , za celou noc na nás jeli jen 2 malé utoky

A nic sme nedostali 
  • yxy (CZ1)yxy (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    upraveno 11.12.2019
    Dobrý den, 
    Také by jsem uvítal informaci o konečném umístnění alianci.
    Bylo by i fajn upřesnit v jaký moment se toto umístnění uzavírá?
    Tím myslím moment kdy se přepíšou konečné body z hradů do města, v poslední večer a nebo je nutné šaškovat s obranou až do úplného ukončení hry?? 
    Někteří hráči totiž útočí i po sečtení bodů, čímž poníží bodový stav našeho aliančního města ale sobě již ukradené body nepřipíší. Samozřejmě chápu, že i toto může být strategie. 
    Moc děkuji za odpověď.

• DruidDruid Moderator Komentářů: 1,132
    opakovaně se pokoušíme dané informace získat, zase to zkusím, jestli už to mají zpracované
    Vsledek obrzku pro esk vodopdy
  • jjd (CZ1)jjd (CZ1) CZ1 Komentářů: 46
    Ahoj,mám otázku..  to info má být toto?

já jen že k otevření to není.. tak jestli je k tomu rada.. či návod.. tak bych ji uvítala..
    díky :-)
    jjd @ cs 1
    To je oznámení od modíku a to nelze komentovat 
    Ale asi to zustane prázdne 
     Tím jen GGs potvrzuje jaký v tom mají Chaos anebo celý horizont je podvod 

• Luculus (CZ1)Luculus (CZ1) CZ1 Komentářů: 340
    Aspoň malý posun-oficiální odpověď supportu ohledně počítání bodů a pořadí :
    Ověřil jsem situaci, kterou jste zmínili výše. Zkontroloval jsem údaje v našem systému a chci potvrdit, že konečné pořadí vaší aliance v poslední události „Za horizontem“ bylo 611. Na váš účet proto byly uděleny řádné odměny.Nezapomeňte, že všechny body získané do poslední sekundy události se počítají v konečném pořadí. V důsledku toho může hodnocení zobrazené dříve (o jednu nebo dvě hodiny dříve) ukázat další pozici aliance a ne poslední pozici. Konečné pořadí závisí nejen na vlivu uloženém v hlavním městě, ale také na jednotlivých bodech ovlivnění každého člena aliance.

Takže do posledního dne a poslední vteřiny ve 3:00 se bojuje a každý bod se pro alianční skóre počítá.
    Luculus @ cs 1
    Luculus (CZ1) napsal(a):
    Aspoň malý posun-oficiální odpověď supportu ohledně počítání bodů a pořadí :
    Ověřil jsem situaci, kterou jste zmínili výše. Zkontroloval jsem údaje v našem systému a chci potvrdit, že konečné pořadí vaší aliance v poslední události „Za horizontem“ bylo 611. Na váš účet proto byly uděleny řádné odměny.Nezapomeňte, že všechny body získané do poslední sekundy události se počítají v konečném pořadí. V důsledku toho může hodnocení zobrazené dříve (o jednu nebo dvě hodiny dříve) ukázat další pozici aliance a ne poslední pozici. Konečné pořadí závisí nejen na vlivu uloženém v hlavním městě, ale také na jednotlivých bodech ovlivnění každého člena aliance.

Takže do posledního dne a poslední vteřiny ve 3:00 se bojuje a každý bod se pro alianční skóre počítá.
    malý posun po více jak měsíci kdy běží Horizont :D
    Ale výsledku se asi nedočkáme i když tady náš modík založil téma na horizont 
    ryba smrdí od hlavy a v Hamburgu to asi vědí nejlíp když je to přístavní město :D 
    Horizont už ignoruji To vymysleli pro nemecké duchodce kteří do toho vrazí 500 eur a sedí u toho 20h denne 
    Další kolo Horizontu 
    Myslel jsem že když dali ten dotazník tak něco s tím udělají ale jak slyším  od hráču kteří tam šli Je to stále stejné Ale evidentně GGS jde jen o prachy a ne o spokojenost hráču 

Nechápu taky to hodnocení v 00:30 a pak ve 3 : 00 h 
    Komu s tím chtěli vyjít v ustrety ?  Amíkum kde je časovej posun 6h anebo to je celé jinak ? 
  • Luculus (CZ1)Luculus (CZ1) CZ1 Komentářů: 340
    Na německém fóru mají síň slávy horizontu za 3 poslení akce.
    Ale pouze pořadí TOP5 bez uvedení dosažených bodů. Takže vypovídací hodnota nulová. Podobných dotazů a stížností jak my tam je cca 27stránek. DE Moderátoři se sice snaží reagovat, ale odpovědi jsou velmi mlhavé a spíše je že se zeptají. Takže ani oni neví nic. 
    Dotazy na support končí tím že sdělí maximálně kolikátá skončila aliance a jestli jsou odměny za toto umístění správné. Přesný počet bodů odpovídající konečnému umístění pokud vím nikdo zatím od supportu neobdržel.
    Pokud jste ho někdo  odpověď dostali tak to  sem napište(ale pouze oficiální sdělení supportu kolik bodů jste měli  až po skončení akce ve 3:00 a ne váš odhad). Pokud by těch skóre a umístění bylo víc, tak by se dalo odhadnot kolik je potřeba nahrát na jaké odměny.
    Luculus @ cs 1
  • borek66 (CZ1)borek66 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    ahojte dvakrat jsme se v horizontu umistili v prvni 1000 ale nic jsme nedostali jde si nekde overit vysledky
  • DruidDruid Moderator Komentářů: 1,132
    Luculus (CZ1) napsal(a):
    Na německém fóru mají síň slávy horizontu za 3 poslení akce.
    Ale pouze pořadí TOP5 bez uvedení dosažených bodů. Takže vypovídací hodnota nulová. Podobných dotazů a stížností jak my tam je cca 27stránek. DE Moderátoři se sice snaží reagovat, ale odpovědi jsou velmi mlhavé a spíše je že se zeptají. Takže ani oni neví nic. 
    Dotazy na support končí tím že sdělí maximálně kolikátá skončila aliance a jestli jsou odměny za toto umístění správné. Přesný počet bodů odpovídající konečnému umístění pokud vím nikdo zatím od supportu neobdržel.
    Pokud jste ho někdo  odpověď dostali tak to  sem napište(ale pouze oficiální sdělení supportu kolik bodů jste měli  až po skončení akce ve 3:00 a ne váš odhad). Pokud by těch skóre a umístění bylo víc, tak by se dalo odhadnot kolik je potřeba nahrát na jaké odměny.
    zveřejňujeme to tak, co nám předloží.. pokud nám nic nepošlou, nemůžeme nic zveřejnit...

borek66 (CZ1) napsal(a):
    ahojte dvakrat jsme se v horizontu umistili v prvni 1000 ale nic jsme nedostali jde si nekde overit vysledky
    jedině se zeptat na podpoře
    Vsledek obrzku pro esk vodopdy
    borek66 (CZ1) napsal(a):
    Máš o tom nějakej dukaz ? Jedině sedět u toho ve 3h ráno vyfotit si to a pak to poslat na suport 
    Ale podle predešlích príspěvku ani to nezaručuje že ste dosáhli na ty odměny 
    Je to pakárna ala GGS kde ani samy nevědí co vytvořili a ani se nesnaží něco s tím dělat pokud jim potečou na učet peníze z Horizontu 

Nejsem programátor ale asi pro ně není takovej problém vytáhnout výsledky z Horizontu a zverejnit to na všech serverech 
    To je vážne záhada proč to neudělají 
  • Vaholas (CZ1)Vaholas (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    borek66 (CZ1) napsal(a):
    Máš o tom nějakej dukaz ? Jedině sedět u toho ve 3h ráno vyfotit si to a pak to poslat na suport 
    Ale podle predešlích príspěvku ani to nezaručuje že ste dosáhli na ty odměny 
    Je to pakárna ala GGS kde ani samy nevědí co vytvořili a ani se nesnaží něco s tím dělat pokud jim potečou na učet peníze z Horizontu 

Nejsem programátor ale asi pro ně není takovej problém vytáhnout výsledky z Horizontu a zverejnit to na všech serverech 
    To je vážne záhada proč to neudělají 
    Ahoj, v obou případech jsem u toho seděl až do těch tří do rána. Jednou jsme skončili na 800 pozici (24.12.) a teď naposled jsme skončili na pozici 720, ale odměna ani v jednom případě žádná.
    Akorát mi po přečtení předchozích příspěvků není úplně jasné, jestli to pořadí v žebříčku aliancí je konečné a dá se tedy na něj spolehnout, nebo se k tomu ještě potom mohou nějak přičítat body jednotlivých členů. 
    Každopádně mě to dost otrávilo.
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,833

Co se týká dotazníků, ještě nejsou vyhodnoceny. Ke nějakým změnám v události dojde, ale zatím nemáme žádné bližší informace (o tom k jakým, nebo kdy).

Pokud jde o pořadí aliancí, žebříček na fóru nebude (museli by ho dělat CM, kteří na to momentálně nemají kapacity), nicméně jsme předali návrh, aby byl konečný žebříček k dispozici přímo ve hře i určitou dobu (např. den) po skončení události :)

Zoe napsal(a):

Co se týká dotazníků, ještě nejsou vyhodnoceny. Ke nějakým změnám v události dojde, ale zatím nemáme žádné bližší informace (o tom k jakým, nebo kdy).

Pokud jde o pořadí aliancí, žebříček na fóru nebude (museli by ho dělat CM, kteří na to momentálně nemají kapacity), nicméně jsme předali návrh, aby byl konečný žebříček k dispozici přímo ve hře i určitou dobu (např. den) po skončení události :)

ten dotazník je asi jasnej 90% hráču je nespojenejch 
    A ten návrh  o:) A proto seš naše modíčka :-)
Sign In to comment.