Domů Czech & Slovak Podněty, pochvala a kritika

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Návrh - Dohlížení na odvody hráčů do laboratoří, monumentů, přehled o deskách z Invaze atd.

Zdravím,
dost by mě zajímal váš názor.

Jsem v alianci, která není nějak extra výrazná, máme ale dost lidí i s poměrně vysokými levely. Problémem je, že ačkoliv by to bylo přínosné, lidé se tolik neúčastní posílání zdrojů na laboratoře a monumenty a akcí. To je samozřejmě něco, co se dá změnit. Ale, jak se to má hlídat? Nebylo by jednodušší, založit nějaké nové okénko v alianci s nějakou jednoduchou počítačkou, kdo toho kolik navozil, kolik desek získal, atd? Třeba v horizontu dne, týdne, měsíce? Zní mi to lépe, než to pro každého manuálně dělat v Excelu. 

Hráči:
+ Pohodlnost, přehlednost
- nic

GGS:
+ Vylepšení vlastní hry
- Práce zdarma navíc

Bylo by to o dost pohodlnější hráčům, zejména pak velitelům, hlídali by se flákači, kteří zabírají místo lidem, kteří by mohli pomoct alianci se vyzdvihnout. Myslím si, že by to dost prospělo všem aliancím.

Komentáře

• Janko 65 (CZ1)Janko 65 (CZ1) CZ1 Komentářů: 188
    U nás jde příkladem velitel....
    Se říká: jaký velitel, taková aliance...
    Ve všem švindl. Akorát v mliku voda
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,187
    monumenty se navozí za pár dní  a v poslednom čase nevidím velkej zájem o získání monumentu 
    Dokonce jsem i tady ponukal velkej monument a nikdo neprojevil zájem 

A labky pro Top hráče taky nemají velkej význam když už nemají železárny  apod 
    Vše si nahrají na vežích cizákách atd 
  • DruidDruid Moderator Komentářů: 1,132
    pokud nutně musíte sledovat vlastná hráče, tak si určete jednoho, který bude tyhle laboratoře nít a ať si to hlídá, ale přijde mi to jako zbytečnost, když jsou zásadnějčí věci, které by měli programátoři řešit. Musí to pochopit vaši hráči, že to dělají pro sebe. 
    Vsledek obrzku pro esk vodopdy
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,205
    Pokud dokážu zvednout monument na lvl 20 sám, nevidím důvod proč si dělat nějakou kontrolu. Navíc, jak je psáno výše. Lze pověřit někoho, kdo to eventuálně pohlídá. Ale dělat něco navíc do hry je opravdu zbytečné.

Co by bylo zajímavé, mít i rabovací žebříček aliancí. Minimálně pro soutěživost. 
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

Sign In to comment.