Domů Otázky k Empire

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Památkový skleník vs. Památková zimní zahrada

PatulA (CZ1)PatulA (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
Zdravím, chtěl bych se Vás zeptat co výjde lépe (ekonomicky).. A kolik, čeho stojí výstavby a vylepšení. Děkuji mnohokrát za odpovědi.

Komentáře

• Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,779
    upraveno 25.12.2019
    Co jsem v alianci slyšel, tak zahrada je mnohem dražší na vylepšení, ale na druhou stranu na první úroveň vyžaduje mnohem méně stavebních žetonů (více vylepšovacích, ale těch je i mnohem více z odměn). Takže podle mě ideální strategie bude postavit zahrady jen na první úroveň, potom skleníky včetně vylepšení až na maximální úroveň a až nakonec vylepšovat zahrady.
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 911
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Co jsem v alianci slyšel, tak zahrada je mnohem dražší na vylepšení, ale na druhou stranu na první úroveň vyžaduje mnohem méně stavebních žetonů (více vylepšovacích, ale těch je i mnohem více z odměn). Takže podle mě ideální strategie bude postavit zahrady jen na první úroveň, potom skleníky včetně vylepšení až na maximální úroveň a až nakonec vylepšovat zahrady.
    Ty zahrady vymysleli soudruzi aby jim ještě vubec někdo lezl na vnejší 
    Vetšina hráču už skleníky má tak museli něco s tím dělat :-) 
    ale prodražili to neskutečne 

ještě k Horizontu
    proč tam dali nějakou anketu když stejně s tím nic neudělali ?
    a je to stejná blbost jak predtím 
Sign In to comment.