Domů Otázky k Empire

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Horizont dárkový balíček

MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,621
upraveno 15.11.2019 v Otázky k Empire
Ahoj,
Jak je možný že někdo na horizontu dostal dárek za to, že měli hodně bugů při první akci a někdo ne ? podle čeho to jako vybírají?...

EDIT: Prosím o uzavření, dostává se to postupně..:D
Post edited by MATY2000 (CZ1) on
MATY2000, CZ1
LO

Komentáře

• pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 942
    MATY2000 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,
    Jak je možný že někdo na horizontu dostal dárek za to, že měli hodně bugů při první akci a někdo ne ? podle čeho to jako vybírají?...

EDIT: Prosím o uzavření, dostává se to postupně..:D
    Já tam vlezu poslední den a možná to taky dostanu :D 
    Ale jak čtu další príspěvky tak se to tam o moc nezlepšilo 
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,193
    upraveno 16.11.2019
    Eště sem tam nebyl. Ale asi sem o moc nepřišel :D

Nevadí, ale obtěžuje.Dejte to ze "soukromých" záložek pryč. A nebo si naserte.

Post edited by Lien Rag (CZ1) on
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• lee0104 (CZ1)lee0104 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    Proč když chci dobýt na horizontu stát, hlásí to že už jeden mám a přitom žádný nemám.
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 942
    Mně se to stalo když jsem dobytej stát stratil a vzal mi ho jinej hráč  
    Pak mi psalo to samé když jsem chtěl vyjet na jinej 
    Soudruzi v tom mají chaos 
  • psenic (CZ1)psenic (CZ1) CZ1 Komentářů: 15
    upraveno 24.11.2019
    lee0104 (CZ1) napsal(a):
    Proč když chci dobýt na horizontu stát, hlásí to že už jeden mám a přitom žádný nemám.
    V jednom čase môže mať ALI v držaní maximálne 5 štátov. To, že držanie štátu je zle zobrazované v zozname členov (modrou farbou) je chyba, ktorú neodstránili ani v druhej akcii, hoci to vedeli už v prvej. Chýbajú mi jasné pravidlá k tejto hre, človek už nevie rozoznať bug od korektného stavu. Aj včerajšie skončenie hry bolo zvláštne... Vôbec sa nepreviedol celý vplyv hráčov na ALI účet.... 
    psenic @ cs 1
  • ojonator88 (CZ1)ojonator88 (CZ1) CZ1 Komentářů: 15
    dokaze mi nekdo odpovedet jak je to s konecnymi vysledky na Horizontu? mela jsem za to ze posledni den se klasicky vliv od hracu prevede do mesta v 00:30 a to bude vlastne finalni vysledek akce, jenze pravda to zrejme neni jelikoz v tu chvili bylo nase umisteni 192.,  nicmene odmeny zadne.
  • DruidDruid Moderator Komentářů: 1,132
    ojonator88 (CZ1) napsal(a):
    dokaze mi nekdo odpovedet jak je to s konecnymi vysledky na Horizontu? mela jsem za to ze posledni den se klasicky vliv od hracu prevede do mesta v 00:30 a to bude vlastne finalni vysledek akce, jenze pravda to zrejme neni jelikoz v tu chvili bylo nase umisteni 192.,  nicmene odmeny zadne.
    odměny jsou dávány postupně
    Vsledek obrzku pro esk vodopdy
Sign In to comment.