Domů Diskuze k oficiálním oznámením

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Diskuze k aktualizaci 23. 9. 2019

2

Komentáře

• hogo-fogo (CZ1)hogo-fogo (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    No nevím, nemohu hodnotit, protože se od aktualizace nedostanu na hru, pouze sem. Zkoušel jsem to opakovaně, ale vždy se dostanu na max. 70% a konec, Načítání se točí klidně i hodiny. Takže díky za aktualizaci. Neznáte někdo příčinu? Já nejsem zrovna IT, hraji na PC. Díky za tipy. :)
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,542
    teď ráno stála kovárna 60k...

Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• Panthera (SK1)Panthera (SK1) SK1 Komentářů: 1,328
    Panthera (SK1) napsal(a):
    Ale to, že potichučky dvihli cenu kovania v ali dielni, to už akosi zabudli povedať :smiley:
    ono je toho evidentně víc, co nám neřekli. Asi bonusová ,,překvapení´´.
    Mám návrh na novú súťaž. Kto nájde viac neohlásených zmien  :smile:

hogo-fogo: Skúšal si aj flash, aj html a aj rôzne prehliadače?
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,016

@Panthera (SK1) kolik ti stojí první použití kovárny?

• RReennyy (SK1)RReennyy (SK1) SK1 Komentářů: 77
    Zoe napsal(a):

@RReennyy (SK1) a to jsem to oznamovala prakticky okamžitě... ani my info předem nemáme :/

Zoe, to nebolo na teba, ja viem, ze vy to oznamite hned ako je to mozne, to bola vytka do Nemecka ;-), ktoru mozes reportovat :-D.
    RReennyy @ sk 1
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,016
    RReennyy (SK1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):

@RReennyy (SK1) a to jsem to oznamovala prakticky okamžitě... ani my info předem nemáme :/

Zoe, to nebolo na teba, ja viem, ze vy to oznamite hned ako je to mozne, to bola vytka do Nemecka ;-), ktoru mozes reportovat :-D.
    To já ráda :D akorát oni asi až tak rádi nejsou :D
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,219
    upraveno 24.09.2019
    hogo-fogo (CZ1) napsal(a):
    No nevím, nemohu hodnotit, protože se od aktualizace nedostanu na hru, pouze sem. Zkoušel jsem to opakovaně, ale vždy se dostanu na max. 70% a konec, Načítání se točí klidně i hodiny. Takže díky za aktualizaci. Neznáte někdo příčinu? Já nejsem zrovna IT, hraji na PC. Díky za tipy. :)
    zkoušel jsi flash verzi...?:)

https://empire.goodgamestudios.com/flash/

Edit: omlouvám se... Panthera již zmínila... :)

Zoe napsal(a):

@Panthera (SK1) kolik ti stojí první použití kovárny?

Ako píše Spartakus, 60k. Možno to bola len nejaká zobrazovacia chyba alebo čo.
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,542
    ono 90k teď stojí druhé kování.
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,192
    upraveno 28.09.2019
    Pokud se týká tzv "obchodníků" a problému s nezobrazováním. Spíš je na *** to co se zobrazuje celkově. Dám příklad.
    Ráno v pracovní den odejdu do práce. Vrátím se. Pokud mám čas, kliknu i do hry. První co uvidím total milion zpráv. Ale než to uvidím, vyskočí na mně další milion oken s nabídkama. Šlak by mě trefil.
    A ty co mám v poště musím pootvírat, abych se jich zbavil rychleji.

Řekl to někdo těm ***?

Omlouvám se. Obvykle sem slušný.
    Přeji hezký den :)
    Post edited by Zoe on
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• SPetra (CZ1)SPetra (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    Ahoj, co se stalo s druhým místem ve výstavbě na hlavních hradech po aktualizaci? vůbec neubývá čas... a není to jen u mne... i u mých kolegů v ali to nefunguje...
    Petra
    SPetra (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, co se stalo s druhým místem ve výstavbě na hlavních hradech po aktualizaci? vůbec neubývá čas... a není to jen u mne... i u mých kolegů v ali to nefunguje...
    Petra
    Najprv sa stavia prvá budova, tá druhá zatiaľ čaká. Keď sa prvá postaví, príde na rad aj tá ďalšia. Nefunguje to tak, že sa stavajú obe budovy naraz.
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 911
    Od 25. října do 2. listopadu se bude konat fantastický výprodej. Můžeš se těšit na exkluzivní předměty a Prime Time. Přihlas se už dnes a získáš nějaké strašidelné libůstky... a možná i pár překvapení!

Užasné  oznámili nám to dnes 1.1  ve 12h  :DDD

Ale raději bych uvítal info o Horizontu proč to tam tak domršili ??? 

zrejme bude info 4 dni po skončení akce nebo vubec :D
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,192
    Mně už je to v podstatě jedno. Směju se furt. Jen sem chtěl reagovat na ofiko zprávu.
    Pořadí akcí. Pěkná zpráva, ale furt o ničem.

Bye
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• DruidDruid Moderator Komentářů: 1,132
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    Od 25. října do 2. listopadu se bude konat fantastický výprodej. Můžeš se těšit na exkluzivní předměty a Prime Time. Přihlas se už dnes a získáš nějaké strašidelné libůstky... a možná i pár překvapení!

asi to bude tím, že tu nejsme 24 hodin denně 7 dní v týdnu.. takže na fórum se to dává když tu někdo je, navíc, tohle oznámení máš vždycky při přihlášení.. ale pokud chceš, v týmu Moderátorů je stále místo a můžeš se realizovat :)
    Vsledek obrzku pro esk vodopdy
    Druid napsal(a):
    pmiki (CZ1) napsal(a):

asi to bude tím, že tu nejsme 24 hodin denně 7 dní v týdnu.. takže na fórum se to dává když tu někdo je, navíc, tohle oznámení máš vždycky při přihlášení.. ale pokud chceš, v týmu Moderátorů je stále místo a můžeš se realizovat :)
    Děkuji za ponuku ale nechci To by jsem brzo dostal Ban :D
    A co se týče těch oznámení tak chápu že děláte pro nás hodně jen jsem chtěl poukázat na fakt že je to uplně zbytečné něco tady oznamovat když už akce probíhá a pri každém prihlášení to na mě vyskočí x krát i když dám nezobrazovat znovu 

Spíš by jsem uvítal nějaké info o horizontu jak to tam zmršili  Ale toho se asi nedočkáme 
  • Žabobaba (CZ1)Žabobaba (CZ1) CZ1 Komentářů: 10
    jo Horizont jde na dvě věci, přihlásíš se chceš dobyt stát a oni nahlásí , nemůžeš , už jeden stát máš i když nemám žádný tak tě to nepustí, takže na to Vám kašlu na takovou hru.  :#
    Žabobaba (CZ1) napsal(a):
    jo Horizont jde na dvě věci, přihlásíš se chceš dobyt stát a oni nahlásí , nemůžeš , už jeden stát máš i když nemám žádný tak tě to nepustí, takže na to Vám kašlu na takovou hru.  :#
    Horizont je užasná akce jen to neumíme hrát jak nemci :-)
    Základ je prihlásit tam celou Ali 3xpo 20 hráču 
    Nakoupit rubíny a odměny min za 1000Kč každej hráč 
    Vzájemne spolupracovat mezi těma 3 aliancema 
    Pak jezdit mestské státy a vyrabovat Ali města 
    A v neposledním radě poslat 50000 podpory na Ali město 
    Pak máte šanci se umístit do Top 100 
    No nestojí to za ty odměny co získáš ??? :smiley:
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,779
    upraveno 23.11.2019
    Teda jestli to zlepšení technické kvality spočívá v tom, že zrovna poslední den, kdy na tom nejvíc záleží, nemůžu dobýt městský stát, protože si hra myslí, že už jeden mám, tak to pěkně děkuju teda.
Sign In to comment.