Domů Technické problémy & bugy

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Aktuální chyby ve hře

1929

Komentáře

• rumburak (CZ1)rumburak (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    Erb jsem si nepřehodil, nic jsem neměnil a jsem dnes všude v mínusu a to mě ještě běží VIP režim
  • dev1ce (CZ1)dev1ce (CZ1) CZ1 Komentářů: 148
    Ještě je možné, že ti spadl titul Zbraňmistr z beri, pokud si ho měl..

jinak nevím.... mě se nedávno zničehonic stalo, že se mi na světech zdvojnásobil počet veteránů a byl jsem s produkcí jídla -10k/hod.. asi to mají rozbitý :)
  • PlayerDaniel80 (CZ1)PlayerDaniel80 (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    ahoj,nepřipsali se odměny za vnější nikomu od nás v Ali...vždy se připisovali,jak skončilo,teďka nic...ahoj Dan

PlayerDaniel80 @ cs 1
  • Hromdopalice (SK1)Hromdopalice (SK1) SK1 Komentářů: 3
    Neprišla mi odmena z vonkajších ríš....a vyzerá to tak, že nie som sám.
  • DruidDruid Moderator Komentářů: 1,132
    ahoj,nepřipsali se odměny za vnější nikomu od nás v Ali...vždy se připisovali,jak skončilo,teďka nic...ahoj Dan

občas to několik hodin trvá, vyčkejte do poledne
    Vsledek obrzku pro esk vodopdy
  • Kep (CZ1)Kep (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    Ahoj lidi, chtěl jsem se zeptat, zda tu někdo neví jak funguje nemocnice? 
    Z výpisu z obrany vím, že jsem měl na základně 20tis jednotek a přímo ve výpisu bylo napsány ztráty 2tis jednotek. Aktuální stav na základně po boji byl 18tis. Ale nemocnici jsem chápal tak, že pokud budu mít ztráty 2tis, tak se mi 25 procent ihned vrátí, tak by měli být ztráty jen 1500. 
    Není tam chyba a nemocnice nefunguje? Díky za info. 
    Kep @ cs 1
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,779
    upraveno 17.11.2019
    Kep (CZ1) napsal(a):
    Ahoj lidi, chtěl jsem se zeptat, zda tu někdo neví jak funguje nemocnice? 
    Z výpisu z obrany vím, že jsem měl na základně 20tis jednotek a přímo ve výpisu bylo napsány ztráty 2tis jednotek. Aktuální stav na základně po boji byl 18tis. Ale nemocnici jsem chápal tak, že pokud budu mít ztráty 2tis, tak se mi 25 procent ihned vrátí, tak by měli být ztráty jen 1500. 
    Není tam chyba a nemocnice nefunguje? Díky za info. 
    Nemocnice určuje minimální podíl vojáků, který ti po boji zůstane. Tím je myšleno, že pokud máš na základně řekněme 10000 vojáků a nemocnice ti zaručuje přežití 25%, budeš mít po boji na základně minimálně 2500. Nicméně pokud ti těch 2500 zbyde tak jako tak, tedy pokud v boji neztratíš víc jak 75% vojska, tak se nemocnice nijak neprojeví.
  • Panthera (SK1)Panthera (SK1) SK1 Komentářů: 1,328
    Na základni sa mi nedá vylepšiť ozdobák. Skúšala som obnoviť aj stránku... Vraj mám málo surovín, no vyskočí mi toto okno https://ctrlv.cz/8Hsh  ale pritom v sklade je toho dosť.
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • Yen (CZ1)Yen (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    Na písku mám 6x vyšší spotřebu jídla a random nejdou přeposílat suroviny do hlavního království
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,219
    Yen (CZ1) napsal(a):
    Na písku mám 6x vyšší spotřebu jídla a random nejdou přeposílat suroviny do hlavního království
    Nemáš umístěné vojáky na zdrojovkách?

• Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) CZ1 Komentářů: 830
    Panthera (SK1) napsal(a):
    Na základni sa mi nedá vylepšiť ozdobák. Skúšala som obnoviť aj stránku... Vraj mám málo surovín, no vyskočí mi toto okno https://ctrlv.cz/8Hsh  ale pritom v sklade je toho dosť.
    mám takový pocit že ty suroviny se stahují z HH tak se mrkni jestli toho máš dost tam...
    Mik Mak
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,542
    při posílání do království musíš kliknout na max a pak -1 a půjde to.
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• Panthera (SK1)Panthera (SK1) SK1 Komentářů: 1,328
    Panthera (SK1) napsal(a):
    mám takový pocit že ty suroviny se stahují z HH tak se mrkni jestli toho máš dost tam...
    Práveže som skúšala aj na hh vylepšiť a ukazovalo to isté. V sklade toho bolo dosť. Ale nejak sa to samé od seba opravilo.
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • JaXo (SK1)JaXo (SK1) SK1 Komentářů: 3
    toto sa mi stalo keď som dnes útočil na cudzie hrady.Stalo sa mi to po prvýkrát.Reštartovanie hry nepomohlo.asi -200 vlajky 
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) CZ1 Komentářů: 830
    JaXo (SK1) napsal(a):
    toto sa mi stalo keď som dnes útočil na cudzie hrady.Stalo sa mi to po prvýkrát.Reštartovanie hry nepomohlo.asi -200 vlajky 
    cizáci využívají stejné možnosti jako hráči no .... prostě ti dal cizák OB  :D

vlajky mají bonus na slávu a prostředky s bonusem se použijí vždy ať už bitva dopadne jakkoliv...aspoň co si pamatuju...taky se mi to už párkrát stalo
    Mik Mak
    tak jsem měl představu o tom,  že se tu JEN budou hlásit chyby, zmýlil jsem se
  • Janko 65 (CZ1)Janko 65 (CZ1) CZ1 Komentářů: 149
    upraveno 19.11.2019
    Druid napsal(a):
    tak jsem měl představu o tom,  že se tu JEN budou hlásit chyby, zmýlil jsem se
    Nenaděláš nic.
    I vlákno "Pamatováček" mělo sloužit jen pro dlouhodobé chyby, které modíci chtěli připomínat GGE.
    Dnes je v tom vlákně pěknej galimatyáš.
    Se ani nedivím, že modíci nemají sílu se v tom přehrabovat...
    (No vidíš, a tendle příspěvek je taky off topic. Chjo...)
    Ve všem švindl. Akorát v mliku voda
  • tortuka (SK1)tortuka (SK1) SK1 Komentářů: 1
    Zmizli mi zlatáky,mal som niekolko milionov a teraz nemám nič!!!!Ako je to možné?
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,192
    Pro všecky: Dycky se to dá vypnout. Nic není ztraceno :disappointed:
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

tortuka (SK1) napsal(a):
    Zmizli mi zlatáky,mal som niekolko milionov a teraz nemám nič!!!!Ako je to možné?
    a jsi si jistý, že jsi je neutratil? mně se to s výplatou stává úplně pravidelně....
Sign In to comment.