Domů Otázky k Empire

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Reliktní kastelán - navýšení kapacity vozíků

2»

Komentáře

• gamina (CZ1)gamina (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,219
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    Pamatuji časy když se jezdili Hu jen na HH a pvp utoky 1:1 taky
     Základny a světy sloužili predevším na utoky na chána a cizáka Světy na dobývaní věží a narabování trocha rubínu 
    Některé Ali jezdili HH světy i základny co v podstatě neodsuzuji
    Každej chce odnést z utoku když do toho nasadí vojsko a prostředky taky alespon nějakou čest nebo suroviny 
    Ale jak koukám zaspal jsem dobu a novej trend je vynechat HH kde je mizivá šance projít tak je jednoduchší zautočit tam kde je málo Obrany 
    Karle né každej má možnost uživit tam obranu i utok 
    Mimochodem další hrdina ted jede na písek tak si tam dám OB :wink: a pak Azbesta 
    A když budu hořet tak alespon budu mít klid :smile:

Když už jsme u toho boje :D  
    Není problémem neustále navyšovat produkci, případně sklad jídla... a pak lze pohodlně uživit obranu i útok :)  
    Např. syntéza, stavební prvky normální/reliktní dávají hodně...

• pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 911
    Tohle je strategická hra... to, že nemáš na základnách v podstatě žádnou obranu a bráníš nehořákem je tvoje mínus a pak se nediv, že musíš dávat OB a nebo přijdeš o vojáky D jestli chceš farmařit, můžeš tady:

Podle Tebe Tvá strategie spočívá vyškemrat si vstup do silné Ali kde máš podporu a taky nějaké dobré odměny co za tebe vyjezdí jiní hráči (máš 300 000 slávy co je na hráče tvé urovně dost mizerné ) a pak jezdit pvp na světy a základny 

Na rozdíl od tebe mě lákají do Topek a i do tvé :-) Ale já nejsem na tak silné Ali ještě pripravenej  a nechci se tam jenom vést a být do počtu 
    A aby sem sjíždel  hráče co nemají obranu a podle tebe jen farmaří tak na to nemám žaludek 

A plně souhlasím alespon v tom že ukončeme tudle debatu
    Asi se nikdy nezhodneme v tom co je čestnej boj 
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,779
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    né každej má možnost uživit tam obranu i utok 

Co v tom brání zrovna tobě? Po dvou sklenících kromě ledu všude, většinou na max, sýpky taky na vysokých úrovních, všude lepší okrasy, zdrojovek nejspíš maximum, na stavební díly nevidim, ale ty jsou k získání na každém rohu. Rab taky nemáš špatnej. Celkově shrnuto máš pravděpodobně větší možnosti živit vojsko než já a já nemám nikde pod 4k obrany a budu ještě dost doverbovávat protože jsem většinou v plusu :D   
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) CZ1 Komentářů: 830
    no myslím že každý si může bránit své hrady jak se mu zlíbí...pokud chce mít nehořáka aby nemusel živit obranu a měl dost útoku na akce či hráče je čistě jeho věc a není hned potřeba ho nazývat farmářem....na druhou stranu pak ten samý hráč nemusí nadávat jiným co mu ty nehořáky sjížděj do zbabělců protože není útočníkův problém že si dotyčný nebrání své hrady ;)
    Mik Mak
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    né každej má možnost uživit tam obranu i utok 

Co v tom brání zrovna tobě? Po dvou sklenících kromě ledu všude, většinou na max, sýpky taky na vysokých úrovních, všude lepší okrasy, zdrojovek nejspíš maximum, na stavební díly nevidim, ale ty jsou k získání na každém rohu. Rab taky nemáš špatnej. Celkově shrnuto máš pravděpodobně větší možnosti živit vojsko než já a já nemám nikde pod 4k obrany a budu ještě dost doverbovávat protože jsem většinou v plusu :D   
    Pracuji na tom :-:wink:

no myslím že každý si může bránit své hrady jak se mu zlíbí...pokud chce mít nehořáka aby nemusel živit obranu a měl dost útoku na akce či hráče je čistě jeho věc a není hned potřeba ho nazývat farmářem....na druhou stranu pak ten samý hráč nemusí nadávat jiným co mu ty nehořáky sjížděj do zbabělců protože není útočníkův problém že si dotyčný nebrání své hrady ;)
    No na ohni a pisku jsem skoušel relik kastl a proto tam jezdili :smile:
    Už vím že to byla chyba a lafeon má pravdu
    Pracuji na tom aby jsem tam uživil 8+8k vojska :-)
    gamina (CZ1) napsal(a):
    pmiki (CZ1) napsal(a):
     Základny a světy sloužili predevším na utoky na chána a cizáka Světy na dobývaní věží a narabování trocha rubínu 
    Každej chce odnést z utoku když do toho nasadí vojsko a prostředky taky alespon nějakou čest nebo suroviny 
    Ale jak koukám zaspal jsem dobu a novej trend je vynechat HH kde je mizivá šance projít tak je jednoduchší zautočit tam kde je málo Obrany 
    Mimochodem další hrdina ted jede na písek tak si tam dám OB :wink: a pak Azbesta 

Není problémem neustále navyšovat produkci, případně sklad jídla... a pak lze pohodlně uživit obranu i útok :)  
    Gami já to vše dělám :-) Ale jde to pomalu 
    A baví mě spíš jezdit Alce kde jsem prospěšnej i pro Ali a ne jen pro sebe 
    Dobývám veže kde taky padne pár rubínu
    Děkuji lafeonovi za uznání :-)
    Když si někdo myslí že jsem Farmář tak budu se nadále snažit a bojovat o Titul Farmář Roku :D
  • dev1ce (CZ1)dev1ce (CZ1) CZ1 Komentářů: 148
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    gamina (CZ1) napsal(a):
    pmiki (CZ1) napsal(a):

Gami já to vše dělám :-) Ale jde to pomalu 
    A baví mě spíš jezdit Alce kde jsem prospěšnej i pro Ali a ne jen pro sebe 
    Dobývám veže kde taky padne pár rubínu
    Děkuji lafeonovi za uznání :-)
    Když si někdo myslí že jsem Farmář tak budu se nadále snažit a bojovat o Titul Farmář Roku :D
    a já zase posera roku, protože preferuji útoky na hráče na kterých je tahle hra stavěná... :(
  • Tamerlán1 (SK1)Tamerlán1 (SK1) SK1 Komentářů: 7
    Relikvijny kastelan 
    max 120% na blizko aj dialku +nejake bonusy z diamantov
    takže mily GG načo predavate tie Relik.sety s Kastelanmi a Velitelmi ked nemôžem urobiť do obrany 170sily?
    nič som si nekupil tie veci mi padaju z dennich missí a diamanti padaju z udalostí
    vedel by som si spraviť kastelana na 175 na blizko a 170 na dialku do obrany ale není to možne 
    a teraz sa pýtam prečo to nie je možné???????????
    podotykam vy ste my dali tie relik veci ,diamanty a hrdinov+kastelanov
  • Panthera (SK1)Panthera (SK1) SK1 Komentářů: 1,328
    Práve preto je tak nastavená hra, aby neboli príliš silní velitelia/kasteláni. Podobné limity sú tu už dlho.
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
Sign In to comment.