Domů Podněty, pochvala a kritika

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Co mě dnes naštvalo či potěšilo

11217

Komentáře

• bivoj8 (CZ1)bivoj8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 10
    Omlouvám se, ale budu upřímný a pravdivý, vždyť je to jenom hra, takže to nebude hezké počtení. Tato hra je naprosto úžasná, a proto i přes sadistického majitele našeho serveru ji hraji dál. Rozumím tomu , že majitel chce co nejvíce vydělat, ale jestliže má I.Q. přes 40, tak musí vědět, že to neustále agresívní vkládání nabídek musí hráče naštvat a ze zásady nic nekoupí. Věřím, že I.Q. přes 40 má, a proto musí být sadista, který si záměrně snižuje zisky, aby uspokojil svoje zvrácené choutky. Těch pár životních ztroskotanců, kteří si zde něco dokazují a nakupují zde za peníze, mu na živobytí vystačí. A děkujme bohu za ně, jinak by server majitel musel zavřít a své sadistické choutky ukájet levnějším způsobem, například trháním muších křídel.
    A teď něco pozitivního. Navrhuji, aby se údržbové práce nahlašovali, alespoň 30 minut dopředu, a ne tou špatnou češtinou za 1 minutu. Dále napsat rovnou na jak dlouho to bude, aby když na mě jde útok, jsem věděl, kdy bude útok  pokračovat a mohl se bránit. Vím, že se přesně neví, jak to bude dlouho trvat, ale je lepší to zapnout později, než tyhle současné paskvili. Když se to do nahlášené doby nestihne, oznámí se nový termín otevření serveru.

• ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,016
    Pokud jde o nabídky, návrhů padlo mnoho (schovat všechny pod jednu ikonku, dát je vodorovně,...), bohužel neúspěšně - teď se alespoň snažíme prosadit omezení na 3 ikonky, jak to bývalo dřív (před zavedením nového "obchodu"), aby to bylo o něco málo únosnější, což prý GGS zvažuje.

Údržby jsou záměrně hlášeny nepřesně a - bohužel - na poslední chvíli, aby nikdo nemohl naplánovat útok na dobu aktualizace (na některých serverech na to byly stížnosti), takže to se jen tak měnit nebude :/
    Většinou bývá alespoň odhad doby trvání, který dneska chyběl po dlouhé době a příště snad už zase bude - oznamování přesnější doby spuštění je nereálné, to bychom každých 5 minut oznamovali posun a všichni by byli akorát naštvaní, že to nevychází...
    To co jsi napsala nedává smysl. Nebo snad po dobu výluky serveru se útoky nezastaví? To by byl ještě větší paskvil, než jsem se domníval. A prosím, jak se dostanu na komentáře ke svému příspěvku.

Pokud vím, tak se útoky nezastavují (leda by v posledních dvou měsících proběhla nějaká změna - jak jsem tu nebyla, tak popravdě nemám poradně přehled)...

S těmi komentáři nevím, co přesně myslíš?

Takže si myslíš, že je lepší, když vidím, že na mě jde útok, server se vypne a já nemám žádnou šanci zjistit, kdy se opět zapne. A musím to např každé 2 minuty zkoušet, abych se útoku mohl bránit. (Někdy se oznámení útoku objeví 2 minuty před jeho dopadem. (Když si koupí ty správný věci za prachy). A opravdu, přesvědčila jsi mě, že kdybych se při každé zkoušce dozvěděl že se zapne např. za 15 minut a server se nepustil dřív, že bych byl děsně votrávenej. No to je samosebou, dyť bych se nemohl 7x neúspěšně připojit.

Když útok vidíš 2 minuty předem a v tu chvíli ti skočí údržba, tak pak většinou nemá cenu se snažit hru obnovovat - protože údržby v 99% případů trvají déle, než dvě minuty, takže útok zkrátka dopadne během ní...

Pokud útok vidíš třeba půl hoďky dopředu, pak se hodí alespoň ten odhad, který u údržeb většinou bývá (i když zrovna u té dnešní chyběl), takže tušíš, kdy má cenu se do hry zkusit přihlásit.

Jinak by dle mně nebyl žádný problém v momentě nahlášení uzavření serveru za 30 minut, okamžitě zastavit veškeré útoky.
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,542
    Může mi někdo vysvětlit, proč se mi hlava kastíka z ,,hnědovlasé modroočky´´ změnila na fialového hnusáka??
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

bivoj8 (CZ1) napsal(a):
    Jinak by dle mně nebyl žádný problém v momentě nahlášení uzavření serveru za 30 minut, okamžitě zastavit veškeré útoky.
    Útoky jsou nějak navázané na reálná čas, takže to prý technicky není možné (mimo to - pokud člověk počítá s tím, že útok dopadne kvůli jídlu - ať už se něco vyrabuje, nebo vojáci zemřou), pozastavení útoku by mu to mohlo narušit.
    Zvažovalo se znemožnění vyslání útoků na hráče s dopadem během údržby - na to taky nakonec nedošlo, i když už si nepamatuju přesně proč...

Může mi někdo vysvětlit, proč se mi hlava kastíka z ,,hnědovlasé modroočky´´ změnila na fialového hnusáka??
    Změnil se jenom vzhledově, nebo i efekty?

upraveno 23.09.2019
    Zoe napsal(a):
    bivoj8 (CZ1) napsal(a):
    Útoky jsou nějak navázané na reálná čas, takže to prý technicky není možné (mimo to - pokud člověk počítá s tím, že útok dopadne kvůli jídlu - ať už se něco vyrabuje, nebo vojáci zemřou), pozastavení útoku by mu to mohlo narušit.
    Zvažovalo se znemožnění vyslání útoků na hráče s dopadem během údržby - na to taky nakonec nedošlo, i když už si nepamatuju přesně proč...

Změnil se jenom vzhledově, nebo i efekty?

jenom vzhledově. Teď koukám, že velitel na slávu taky vypadá jinak... Jako není to úplně problém, ale překvapilo mě to... Fialovejch ,,hnusáků´´ se mi tam ukázalo víc a včera tam ještě nebyli. Kdyby to byla úprava od GGS, aby šel rozeznat kastík na hráče, od nehráče, tak v pohodě, ale změnil se na fialáka ksicht co je na nehráče a pak i jeden na hráče a ,,hnědovlasé modroočky´´ mám jen na nehráče

Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• Panthera (SK1)Panthera (SK1) SK1 Komentářů: 1,328
    Zoe napsal(a):
    bivoj8 (CZ1) napsal(a):
    Ale tak keďže počas aktulky jedlo býva zmrazené, nemal by to byť až taký problém, či?
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • Executioner (CZ1)Executioner (CZ1) CZ1 Komentářů: 77
    Ahoj.
     Vrátím se ještě k nabídkám. Když už to  tedy bez těch nabídek nejde, bylo by aspoň možné poslat návrh, aby je šouply vpravo nad knihu úkolů ? Tam by asi tolik nepřekážely. Nevím, jak to máte Vy ostatní, ale já mám ty nabídky na mapě přímo na HH a bohužel i základnách, takže při každým přeposílání čehokoli, musím šoupat s mapou.
    Exe
    Executioner @ cs 1

Asi to bude nějak souviset s novým systémem hodnocení (hvězd)... dokud sedí efekty, asi bych to neřešila :)

Máš pravdu, že tenhle problém už není aktuální... nicméně pořád je tu to technické omezení...

Bylo rozhodnuto, že s nabídkami (ikonkami) se něco bude dělat - co přesně a kdy to bude bohužel nevíme, ale dočkáme se změny :)

• Janko 65 (CZ1)Janko 65 (CZ1) CZ1 Komentářů: 149
    upraveno 09.11.2019
    Zoe napsal(a):

Bylo rozhodnuto, že s nabídkami (ikonkami) se něco bude dělat - co přesně a kdy to bude bohužel nevíme, ale dočkáme se změny :)

Co půl hodina přichází furt ty samé nabídky. Prostě půlhodinová nabídka, a přesně za 30 minut mi do počty přistane nemlich ta samá.
    Asi kdyby některej sklerotickej hráč zapomněl nakoupit, tak mu to GGE připomene. Přece všichni hráči mají stejné příležitosti, žejo...

Nenaštvalo. Nepotěšilo.
    Už si zvykám...
    Ve všem švindl. Akorát v mliku voda
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,779
    Tak výpadek serveru se mi sice vyhnul (resp. mi byl ukradený, protože jsem tu stejně nebyl), ale přijde mi, že je po něm hra mnohem náročnější. Jako momentálně mi třeba žere 60% grafiky. Co s ní dělá? Vždyť doslova zobrazuje nepohyblivý 2D obrázek, akorát se tam 4 vojáčci pohybují po šipkách na mapě, v čem je to náročnější než zobrazení třeba tohohle fóra, které nepotřebuje ani 1%?
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,192
    Mě dnes potěšilo, že  je ještě pár hráčů. A sem tam hrají :-)
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• Dare_devil (CZ1)Dare_devil (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    bivoj8 (CZ1) napsal(a):
    Takže si myslíš, že je lepší, když vidím, že na mě jde útok, server se vypne a já nemám žádnou šanci zjistit, kdy se opět zapne. A musím to např každé 2 minuty zkoušet, abych se útoku mohl bránit. (Někdy se oznámení útoku objeví 2 minuty před jeho dopadem. (Když si koupí ty správný věci za prachy). A opravdu, přesvědčila jsi mě, že kdybych se při každé zkoušce dozvěděl že se zapne např. za 15 minut a server se nepustil dřív, že bych byl děsně votrávenej. No to je samosebou, dyť bych se nemohl 7x neúspěšně připojit.
    řešíš naprosto zbytečné věci :) obranu máš mít nastavenou :D
    Dare_devil (CZ1) napsal(a):
    bivoj8 (CZ1) napsal(a):
    řešíš naprosto zbytečné věci :) obranu máš mít nastavenou :D
    Tak psal to 2 měsíce zpátky. Momentálně hoří asi tak na 100% a přes plameny ani není vidět, jestli tam vůbec má strážnou věž. Pak se diví, že útok vidí 2 minuty před dopadem. :) Ale hlavně, že tam má naprosto zbytečné budovy.

• Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,192
    Spartakus01 (CZ1) napsal(a):řešíš naprosto zbytečné věci :) obranu máš mít nastavenou :D
    Tak psal to 2 měsíce zpátky. Momentálně hoří asi tak na 100% a přes plameny ani není vidět, jestli tam vůbec má strážnou věž. Pak se diví, že útok vidí 2 minuty před dopadem. :) Ale hlavně, že tam má naprosto zbytečné budovy.
    V neexotičtějším případě, kdy to jede proti imbecilnímu kastíkovi a bez věže.
    To co dojede systém, ani nezaznamená, pokud je dopad pod minutu.Příjdou jen výpisy.. Poibrečte si..
     Musíte myslet na to, že je třeba systém včasnějšího varování..
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• toPunish118 (CZ1)toPunish118 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    Štve mě, že jsem si koupil losy blahobtu a kolo blahoytu je až od lvl 70 :) nice
Sign In to comment.