Domů Diskuze k oficiálním oznámením

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Diskusia na aktualizáciu 25.10.2019

1235»

Komentáře

• pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 942
    Lien Rag (CZ1) napsal(a):
    Sem tam něco není špatné, abych jim furt jen nekřivdil. Ale chybí tam zřejmě guru, co by tomu dal směr..
    Guru tam je ale ten nekouká na príspěvky hráču jen na stav svého konta  :D
    usvit (SK1) napsal(a):
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    IGIMAN (CZ1) napsal(a):
    tak ted už to běží, ale ... větší p... by člověk pohledal, války bez pravidel, typy útoků vichni najednoho a kdo má větší peněženku, tak vyhrál. Utopíš tam výplatu a stejně podnikatelé mají víc, takže zjistíš, že i když jsi se držel skoro celou akci a pak tě vyberou všichni po domluvě - aliance Rawside, takže pak nemáš nic, dílčí výsledky se nepočítají, takže shrnuto, pokud nechceš vyhodit peníze, tak tam ani nechod a peníze pošli mně, uděláš aspoň dobrý skutek a vyhneš se zklamání  a ušetříč i čas pro rodinu
    Vnejší jim už nevynášelo Každej už má postavené skleníky tak museli vymyslet něco lepšího (relik skleníky a sklad )  aby donutili hráče utrácet peníze 

To že to udělali nebo spíš nedodělali po svém (samej bug a nefunkční hra ) jich zrejme netrápí když není ani žádná odpověd na stížnosti hráču 

Nová Akce ala GGS : Dáme akci budeme si hrát na mrtvého brouka a pak to vyhodnotíme 
    Další horizont preděláme a nalákáme tam další blbce co nám za to budou platit 
    TAM  jednoznacne nemecke ali vedu maju ine platy ako strednej europe :D nemec zaraba od 3000-5000eura tak preneho neni problem si kupit za 33eura 100t rubynov :D 
    To bylo asi všem jasné že tam budou boje kreditek ale to že GGS spustí takovou nedodělanou a neodskoušenou akci kde je pousta bugu a dalších nesmyslu to asi čekal málokdo 
    Vnejší bylo to samé ale tam norální hráč v pohode vyjel pár bodu na stavbu skleníku 
    Ted není šance 
    At si GGS klidne nahrabe kapsy z nemeckých eur a příště mužou spustit hru jen pro nemecký serv :D 
  • socka (CZ1)socka (CZ1) CZ1 Komentářů: 24
    vy jste to jeste nepochopili? :) co na tom,ze hra nefunguje jak ma.ze jsou ali u kterych nejsou videt hlavni mesta nebo ze sem poslal podporu do hlavniho mesta a majitel posila vypisy boju a moje podpora nebojuje a dalsi takovy veci nejsou preci vubec dulezi.Hlavni je,ze funguji nabidky,balicky a platba to je preci na tom to nejdulezitejsi,ostatni je vedlejsi :smiley:
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,557
    socka (CZ1) napsal(a):
    vy jste to jeste nepochopili? :) co na tom,ze hra nefunguje jak ma.ze jsou ali u kterych nejsou videt hlavni mesta nebo ze sem poslal podporu do hlavniho mesta a majitel posila vypisy boju a moje podpora nebojuje a dalsi takovy veci nejsou preci vubec dulezi.Hlavni je,ze funguji nabidky,balicky a platba to je preci na tom to nejdulezitejsi,ostatni je vedlejsi :smiley:
    Občas nefunguje ani ta platba, ale to pak makaj klidně víkendy a svátky... :D
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• socka (CZ1)socka (CZ1) CZ1 Komentářů: 24
    vsak ten horizont je jen jeden velky podvod.By me zajimalo jak mam predbehnou ali,ktery ma vice aliancniho vlivu,ale nema velitele(sviti tam jen jmeno a nic jineho) a ani aliancni mesto(kontroloval sem i ostatni hrace v te ali)? Navic sem pred chvili ziskal cizi Mestsky stat,ale kupodivu ho stejne nevlastnim a jeste mi navic sviti,ze mi na nej jede utok :)))) opravdu krasa
    socka (CZ1) napsal(a):
    vsak ten horizont je jen jeden velky podvod.By me zajimalo jak mam predbehnou ali,ktery ma vice aliancniho vlivu,ale nema velitele(sviti tam jen jmeno a nic jineho) a ani aliancni mesto(kontroloval sem i ostatni hrace v te ali)? Navic sem pred chvili ziskal cizi Mestsky stat,ale kupodivu ho stejne nevlastnim a jeste mi navic sviti,ze mi na nej jede utok :)))) opravdu krasa

Nerékl bych že podvod 
    Prostě spíš neschopnost GGS spustit akci kde by se nevyskytovali chyby 
    Mně spíš s---e že nejsou ani natolik féroví že si priznají chybu a ukončí tu debilní akci 
    Na začátku chyběli duležité infa Byla tam jen jejich blbá pohádka o nová supr akci a nic víc 
    Odvtedy mlčí jak Hovno v trávě a koukají jen jak jim pribívají peníze na učtu 

Když se objeví nekvalitní výrobek na českém trhu tak to okamžitě stáhnou a minimílne sjednají nápravu nebo vrátí peníze 

Asi nečetli správy kolik stálo volkswagen aby udělali nápravu když podváděli s emisemi :D 
    Ale na druhé straně at klidně dělají dál takové akce když jim Německý hráči a pár dalších jsou ochotni do toho cpát tisíce eur :smiley:

Normální člověk tam už příště nevleze 
  • Josefko (SK1)Josefko (SK1) SK1 Komentářů: 7
    Co za udrzba bola na horizonte par hod pred koncom akcie ?
    Ráno mi sice nějaké odměny pripsalo ale nikde sem je nenašel 
    Dostaneme konečne nějaké info o té debilní akci ?????????????
  • Panthera (SK1)Panthera (SK1) SK1 Komentářů: 1,328
    Lepidlo, klince a tie ostatné srandy mi normálne zobrazuje v stavenisku ako zvyšok.
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,193
    Já nevím. Zas stále dokola. Zjišťovat který prohlížeč je zdatný pobrat vaši aktualizaci. To asi nikdy neskončí. Problém na flashi to zřejmě nebyl.. Dycky jste to zřejmě dojebali vy..
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

Prý v království vládne holobyt. Tak jo.. Píčovinby od ggs jsou mi k smíchu :-)

Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

pmiki (CZ1) napsal(a):
    usvit (SK1) napsal(a):
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    IGIMAN (CZ1) napsal(a):
    tak ted už to běží, ale ... větší p... by člověk pohledal, války bez pravidel, typy útoků vichni najednoho a kdo má větší peněženku, tak vyhrál. Utopíš tam výplatu a stejně podnikatelé mají víc, takže zjistíš, že i když jsi se držel skoro celou akci a pak tě vyberou všichni po domluvě - aliance Rawside, takže pak nemáš nic, dílčí výsledky se nepočítají, takže shrnuto, pokud nechceš vyhodit peníze, tak tam ani nechod a peníze pošli mně, uděláš aspoň dobrý skutek a vyhneš se zklamání  a ušetříč i čas pro rodinu
    Vnejší jim už nevynášelo Každej už má postavené skleníky tak museli vymyslet něco lepšího (relik skleníky a sklad )  aby donutili hráče utrácet peníze 

To že to udělali nebo spíš nedodělali po svém (samej bug a nefunkční hra ) jich zrejme netrápí když není ani žádná odpověd na stížnosti hráču 

Nová Akce ala GGS : Dáme akci budeme si hrát na mrtvého brouka a pak to vyhodnotíme 
    Další horizont preděláme a nalákáme tam další blbce co nám za to budou platit 
    TAM  jednoznacne nemecke ali vedu maju ine platy ako strednej europe :D nemec zaraba od 3000-5000eura tak preneho neni problem si kupit za 33eura 100t rubynov :D 
    To bylo asi všem jasné že tam budou boje kreditek ale to že GGS spustí takovou nedodělanou a neodskoušenou akci kde je pousta bugu a dalších nesmyslu to asi čekal málokdo 
    Vnejší bylo to samé ale tam norální hráč v pohode vyjel pár bodu na stavbu skleníku 
    Ted není šance 
    At si GGS klidne nahrabe kapsy z nemeckých eur a příště mužou spustit hru jen pro nemecký serv :D 
    jÁ MÁM ÚPLNE U PIČE NĚJAKÉ POMĚRY...bLA

Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,779
    Tak jsem už tuhle akci taky zkusil v horizontu něco udělat, ale...ono není co. Chápu, že se GGS snaží akci dělat hlavně pro platící, ale na horizontu není fakt nic, od čeho by se neplatící hráč mohl odrazit. Příjmy z "baronů" nepokryjí ani ztráty na vojácích a vystavět za týden hrad, který utáhne boje z daní, to sotva. Takže si člověk zabere nějaký dva městský státy, na který stačí to, co dostal do začátku a pak se může akorát dívat jak aliance padá v žebříčku, fakt paráda :D 
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Tak jsem už tuhle akci taky zkusil v horizontu něco udělat, ale...ono není co. Chápu, že se GGS snaží akci dělat hlavně pro platící, ale na horizontu není fakt nic, od čeho by se neplatící hráč mohl odrazit. Příjmy z "baronů" nepokryjí ani ztráty na vojácích a vystavět za týden hrad, který utáhne boje z daní, to sotva. Takže si člověk zabere nějaký dva městský státy, na který stačí to, co dostal do začátku a pak se může akorát dívat jak aliance padá v žebříčku, fakt paráda :D 
    To je jasné že je to akce kreditek :-) Ale mě spíš zarazilo kolik tam mají chyb a nic s tím neudělali 
    Minule tam nebylo o tom žádné info a jak to vypadá ani ted nebude 
    Zmizí Ali město ,mestské státy nedovolí systém obsadit atd :-) 
    A GGS mlčí Hlavně že jim hráči za todle platí 
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,219
    upraveno 17.11.2019
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    To je jasné že je to akce kreditek :-) Ale mě spíš zarazilo kolik tam mají chyb a nic s tím neudělali 
    Minule tam nebylo o tom žádné info a jak to vypadá ani ted nebude 
    Zmizí Ali město ,mestské státy nedovolí systém obsadit atd :-) 
    A GGS mlčí Hlavně že jim hráči za todle platí 
    Ali města rádoby jim mizí, když se velitel dlouho nepřihlásí, nebo si prohodí velení (jestli to jde jako u klasické ali) - ono totiž ty města nezmizela...jen je mají např. zástupci a pod... :)

třeba  The A team_ PL1   to mají až u pokladníka :)  

upraveno 17.11.2019
    To je asi novinka Minule když se prohodil velitel tak stejně město zustalo na něm 
    Ale byl aktívní a prihlasoval se každej den :-)
    GGS v tom má Hokej :D
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    To je asi novinka Minule když se prohodil velitel tak stejně město zustalo na něm 
    Ale byl aktívní a prihlasoval se každej den :-)
    GGS v tom má Hokej :D
    Cítím s tebou, ale nemohu ti nijak pomoct. Přihlašuji se s vyjímkami 6 let denně.

Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

Sign In to comment.