Diskuze: Vyber si daň na vetřelcích

135

Komentáře

• pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 637CZ1
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    Xeris (INT3) napsal(a):
    pulelf (CZ1) napsal(a):
    nasadili jsme nesprávnou verzi obchodu se zlatem a stříbrem. Spíše než nasazení verze s vylepšeními, které jsme včera oznámili, jsme nechtěně nasadili testovací verzi bez vylepšení. Doba běhu je 23 dní. Jelikož je to vlastně spojeno se všemi událostmi v tomto období, nemůžeme jej vypnout, aniž bychom v příštích několika dnech způsobili chaos na aktuálně provozovaných událostech a naplánovaných událostech. Proto jsme se rozhodli nechat jej běžet tak, jak je. 

Omlouváme se hluboce za chybu, která se dnes stala.

A je to tady.Jsou to .....

Soudruzi v NDR udělali chybu o))))
    Nevím jakej je ta nesprávná verze obchodu Ale když tam mužu koupit max 100 štítu anebo 7 vlajek tak At to soudruzi raději celé vypnoun a jdou do prdele 
    V Beri  si svoje mince taky mužou strčit někam když za ně nemužu koupit prostředky 

To není 7 vlajek, ale 7x 100ks vlajek
    Už jsem to zjistil ale stejně kde napr. nahraju nebo koupím korouhtve  co asi všichni doted kupovali u nomádu ? Jediná možnost asi bude za rubíny a o to těm zmrdum z GGS jde 
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,311CZ1
    Obávám se, že veškerá kritika je marná... Systém odměn je zmršený, stojí za jednu věc, ale stačí se podívat na skore v Beri a rychle si spočítat, kolik do toho kdo vrazil korun/euro...  Dokud budou hráči platit za šmejd, tak to šmejd bude a GGS nic k dobrému nezmění.
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,313CZ1
    Obávám se, že veškerá kritika je marná... Systém odměn je zmršený, stojí za jednu věc, ale stačí se podívat na skore v Beri a rychle si spočítat, kolik do toho kdo vrazil korun/euro...  Dokud budou hráči platit za šmejd, tak to šmejd bude a GGS nic k dobrému nezmění.

Třeba to v jejích očích šmejd není, nebo je jim to jedno a nebo, to že to je šmejd nepoznají. Až platit nebudou nebude GGE.
    Balík4 @ cs 1
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 2,066CZ1
    V podstatě sem rád, že už sem před časem podlehl letargii. Tady se nic nezlepšuje. Jde to dolů a čím dál strměji.

Krásné slovíčka a grafika v ofiko oznámeních to nezmění. Kašpárci z GGS si musí uvědomit, že doba se mění a na staré zisky nejde navázat tím, že podraží a znemožní něco i vyjet jen tak. Už zdevalvovali kde co. Ikdyž hráči dřív mnohem horší věci vzhledem k současnosti nakoupili za reálnou měnu.

Zatím jedete po svahu rovnou do pekla. A když si uvědomím, jaká je konkurence na trhu s online hrami.. Ti vám nakonec seberou i posledního platícího zákazníka.
    Třeba se mýlím. Uvidíme.
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

Balík4 (CZ1) napsal(a):

Třeba to v jejích očích šmejd není, nebo je jim to jedno a nebo, to že to je šmejd nepoznají. Až platit nebudou nebude GGE.
    Souhlasím  Nic s tím nenaděláme a taky kdyby tady nehráli hráči kteří do toho vrážejí neskutečné peníze tak by možná začali premýšlet kde udělali chybu  nebo by to vypli 
    Ale když nasadili reliktní velitele a kastly tak to jim asi nedochází že nikdo jim nebude kupovat u kováře velitele a kastly kteří jsou už o ničem 
    prostředku je strašne málo s tím nevystačíš ani na jednu akci a né na měsíc 

Takže se o5 prohloubí propast mezi platícími a sem tam platícími a taky mezi Aliancema kde je vetšina platících a aktívních hráču a mezi těma co si hrají pro zábavu a někdy tam pustí nějakou korunu 
  • Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) Komentářů: 918CZ1
    Zoe napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Ale k té změně. Zůstanou v odměnách i časenky ve stejné míře, jako byli v odměnách? Mám takovej divnej pocit, že ne... Každopádně, jestli tam zůstanou, pak tuhle změnu kvituju a beru jako jednu z těch lepších změn, stejně, jako je Tovaryš...
    Urychlovačů prý bude celkově méně, nicméně celkově byste měli mít možnost získat o 20% víc odměn.

Janko 65 (CZ1) napsal(a):
    z oznámení:
    Progres odměn bude lineární, narozdíl od dřívějšího chaotického vývoje. Jakmile postoupíte ze druhé reward tier, budete získávat vyšší kumulativní hodnotu odměn než dříve. 

Bude se tato změna týkat i aliančních odměn?
    Předpokládám že ano. Ale vysloveně napsáno to není...

Změna se prý bude týkat pouze osobních odměn (ne aliančních).

Panthera (SK1) napsal(a):
    Ešte mi tak napadlo. Ako to bude s výmenou dosiek/žetónov v mesačnej udalosti? Myslím to, kde sa pripíšu 3/6 bodov do mesačnej.
    Nejsem si jistá, jestli tě dobře chápu... ale desky a žetony normálně zůstávají :) 

palipali (SK1) napsal(a):
    Učňovské žetóny ostávajú?
    Tovaryšské mince zmizí z odměn a bude možné je v poměru 1:1 vyměnit za zlaté mince. Jak dlouho zůstane tovaryš nevím, v pondělí se zeptám.

Tvl, tak sem se vrátil po týdnu a koukám, méně je prakticky žádné. A že je 20% odměn navíc? Jo? A kde? Oblečky nepočítám jako odměnu, ostatního bych teda neřek, že přibylo...
    Imho, co dát ty oblečky až za "běžné" odměny, nebo aspoň nastavit třídění? Kdo se tím bordelem má proklikávat ...
    Strad75 @ cs 1
  • MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) Komentářů: 3,592CZ1
    upraveno 10.10.2019
    Nevím proč hned taková kritika.. Jasný, zase to posrali, nasadili špatnou verzi obchodu, ubrali časenky, ale.. Není fajn že konečně jdou odměny postupně ? Že nedostanete za 8,5m bodů na cizácích obyčejný pytle s materiálem ale XXX mincí, což je třeba něco přes 1k vojáků, hodně nástrojů, nové materiály..
    Odměny za top 100,50,1. se mi taky líbí, ale otázka.. Proč když měnili odměny u cizáků, nomádů, samurajů, měsíční.. Proč to nezměnili i u beri ? Jako sorry, ale za top 100 dílek lvl 6 na jídlo co každej hráč kterej se v té top 100 umístí ihned vyhazuje ? To mi hlava nebere.

Jinak systém odměn se mi líbí, koupím si co chci, kdy chci.. Jsem zvědavý na to navýšení počtu, pokud přidají pár časenek tak to bude skvělý..

EDIT - PROSÍM RYCHLÉ INFO:
    Zítra se nahraje správná verze - to jsem rád, a jsem na to zvědavý, ale pokud například dneska vykoupím vojáky, budu je moci koupit zítra znovu nebo budou vykoupení ? Dík za odpověd
    Post edited by MATY2000 (CZ1) on
    MATY2000, CZ1
    "Nechci znát se s osobou, kterou jsem byl předtím, je tohle doopravdy píchni nožem jestli nespím..."

upraveno 10.10.2019
    MATY2000 (CZ1) napsal(a):
    Nevím proč hned taková kritika.. Jasný, zase to posrali, nasadili špatnou verzi obchodu, ubrali časenky, ale.. Není fajn že konečně jdou odměny postupně ? Že nedostanete za 8,5m bodů na cizácích obyčejný pytle s materiálem ale XXX mincí, což je třeba něco přes 1k vojáků, hodně nástrojů, nové materiály..
    Odměny za top 100,50,1. se mi taky líbí, ale otázka.. Proč když měnili odměny u cizáků, nomádů, samurajů, měsíční.. Proč to nezměnili i u beri ? Jako sorry, ale za top 100 dílek lvl 6 na jídlo co každej hráč kterej se v té top 100 umístí ihned vyhazuje ? To mi hlava nebere.

Jinak systém odměn se mi líbí, koupím si co chci, kdy chci.. Jsem zvědavý na to navýšení počtu, pokud přidají pár časenek tak to bude skvělý..

EDIT - PROSÍM RYCHLÉ INFO:
    Zítra se nahraje správná verze - to jsem rád, a jsem na to zvědavý, ale pokud například dneska vykoupím vojáky, budu je moci koupit zítra znovu nebo budou vykoupení ? Dík za odpověd
    Vážení hráči,
    zítra ráno (brzy dopoledne) proběhne krátká údržba, kterou do hry přidáme správné verze zlatého a stříbrného obchodu. To nám umožní: 
    • Resetovat obchody každých 7 dní
    • Zlepšit omezení množství předmětů jednoho typu
    • Přidat výměnu zlatých mincí za stříbrné (a naopak)
    Ještě jednou se omlouváme za nahrání špatných verzí obchodů. 

Když jsem to správne pochopil tak každých 7 dní mužeš koupit znova 

a snad to omezení se bude vztahovat i na urýchlováky 
    Edit : podle logiky Jo píšou že bude správná verze takže uplne jinej obchod 
    Takhle už to dává smysl aby sme se snažili :-)))
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,311CZ1
    pokud tam nebudou nějaké slušné okrasy, tak je mi to na prd i tak. :/
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

Okrasy se daj tunit, ty vzla čert. Největší průser, pro mě, bylo nedostatek časenek:-) Tak snad přibudou v +- stejném množství, co se dalo získat z nomádů/šikmáčů...
    Strad75 @ cs 1
    To někdo řeší okrasy ? Za prvé, máš tam ty znamení.. za druhé, v každé akci se dá X okras získat.. u nomádů můžeš zas koupit u chána.. a hlavně v době syntézy je stejně většina okras z odměn na nic...

MATY2000, CZ1
    "Nechci znát se s osobou, kterou jsem byl předtím, je tohle doopravdy píchni nožem jestli nespím..."

Tož změna začíná, tak sem na to "vylepšení" zvědavej. Jen by mě zajímalo, zda u Nomádů zůstanou Želvo okrasy. Ještě jich 16 potřebuju na základnu:-)
    Strad75 @ cs 1
    Se jim ta krátká údržba nějak protahuje:-)
    Strad75 @ cs 1
    Krátká skoro hodinová údržba skončila a obchody furt stejné... kde je chyba ?:D
    MATY2000, CZ1

• Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 716CZ1
    chyba je v tom , že nejdříve to vyměnit nešlo a teď na to stačí aktulka, která se asi klasicky moc nepovedla :D:D:D
    Mik Mak
  • Xeris (INT3)Xeris (INT3) Komentářů: 11INT3
    Tak nevím, ať se dívám jak se dívám, já tam mám jen obchod na výměnu tovaryšských mincí za zlaté...
    upraveno 11.10.2019
    Kovář podle mě naběhne zároveň s Nomádama. A Ti se taky někde flákaj...

Takk už sou tam... A i kovář. Jen teda těch časenek je stále pomálu:-(
    Strad75 @ cs 1
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 716CZ1
    tak nevím...kdepak je nomádský obchod??
    Mik Mak
  • Petik (CZ1)Petik (CZ1) Komentářů: 36CZ1
    Tak já nevím. Třeba teď na to koukám a nic nepřibylo, pouze že jdou vyměnit mince v obou směrech. Tak si z nás dělaji pr......? Koupil jsem si teď na zkoušku časenky. Mám sice nad limit....... ale koupil jsem 10x 30min, mince se odečetli ale časenky se nepřipsaly. Výborně vymyšleno........
Sign In to comment.