problém s produkcí jídla

chtěl bych nahlásit problém s produkcí jídla. počet vojska, co mám na HH, jsem před pár dny uživil úplně bez problémů a byl jsem s jídlem ještě v plusu. nyní mi produkce ukazuje, že jsem přes 3k v mínusu a produkci mám stále stejnou a počet vojska dá se říct taky.
může někdo zjistit, o co jde, že se mi produkce najednou změnila o 4k??
Sylikonny1 @ cs 1

Komentáře

• HorusHorus Komentářů: 331Moderator
    Sylikonny1 (CZ1) napsal(a):
    chtěl bych nahlásit problém s produkcí jídla. počet vojska, co mám na HH, jsem před pár dny uživil úplně bez problémů a byl jsem s jídlem ještě v plusu. nyní mi produkce ukazuje, že jsem přes 3k v mínusu a produkci mám stále stejnou a počet vojska dá se říct taky.
    Ahoj teraz trocha nechapem. Raz pises ze mas produkciu rovnaku, a na konci ze sa ti zmenila o 3k a potom o 4k Ale asi si mal na mysli spotrebu jedla ze ti isla do minusu..  Takze v prvom rade si skontroluj ci nemas voajko niekde na podporach, ci mas erb na jedlo (alebo ci sa ti zmenil), a ci ti nahodou neklesol titul na beri. 
    Nikdy sa nesprávaj k ľuďom tak ako nechceš aby sa správali ku tebe.
  • Sylikonny1 (CZ1)Sylikonny1 (CZ1) Komentářů: 156CZ1
    Horus napsal(a):
    Ahoj teraz trocha nechapem. Raz pises ze mas produkciu rovnaku, a na konci ze sa ti zmenila o 3k a potom o 4k Ale asi si mal na mysli spotrebu jedla ze ti isla do minusu..  Takze v prvom rade si skontroluj ci nemas voajko niekde na podporach, ci mas erb na jedlo (alebo ci sa ti zmenil), a ci ti nahodou neklesol titul na beri. 
    produkce jídla je stejná. počet vojska též. nikde žádné další vojsko na podpoře nebo v útoku. ale před pár dny jsem byl s produkcí cca 1100 v plusu a ted jsem 3100 v mínusu, takže se mi celkově vlastně změnila "spotřeba jídla" o 4k. titul z beri jsem neměl
    Sylikonny1 @ cs 1
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,183CZ1
    Horus napsal(a):
    produkce jídla je stejná. počet vojska též. nikde žádné další vojsko na podpoře nebo v útoku. ale před pár dny jsem byl s produkcí cca 1100 v plusu a ted jsem 3100 v mínusu, takže se mi celkově vlastně změnila "spotřeba jídla" o 4k. titul z beri jsem neměl
    u nás se to stalo jednomu několika hráčům také....

tak další hráč u nás, kterému nesedí spotřeba jídla a dalšímu dokonce nesedí produkce, má najednou o 400 menší produkci, než měl včera
    Sylikonny1 @ cs 1
  • Janko 65 (CZ1)Janko 65 (CZ1) Komentářů: 70CZ1
    upraveno 03.10.2019
    tak další hráč u nás, kterému nesedí spotřeba jídla a dalšímu dokonce nesedí produkce, má najednou o 400 menší produkci, než měl včera
    Asi by bylo dobré přesně popsat, jakou měl "další hráč" produkci včera, kolik (a jakých) vojáků živil...
    Jaký měl dosažený titul, jaký měl VIP režim, zda měl nakoupeného dozorce.... Zda měl zaplou loveckou chatu...

A nejlépe, aby se ozval ten hráč a přesně popsal svůj problém.

Podpora opravdu nemůže hledat problém u hráče, kterého ani nezná...
    Ve všem švindl. Akorát v mliku voda
    Janko 65 (CZ1) napsal(a):
    Asi by bylo dobré přesně popsat, jakou měl "další hráč" produkci včera, kolik (a jakých) vojáků živil...
    Jaký měl dosažený titul, jaký měl VIP režim, zda měl nakoupeného dozorce.... Zda měl zaplou loveckou chatu...

A nejlépe, aby se ozval ten hráč a přesně popsal svůj problém.

Podpora opravdu nemůže hledat problém u hráče, kterého ani nezná...
    Janko 65
    dozorce si hlídáme a dokupujeme, vojsko na HH máme standartně obranu, VIP režim máme skoro všichni na max a na xy měsíců, vojáky si na HH držíme tak, aby v případě párdenní nepřítomnosti nebyla dezerce. chatu máme standartně zaplou.

cituji hráče od nás: nesedí produkce  měl jsem 24k a teď mám 23k

cituji druhého: 23 361 mne ukazuje - melo to byt kolem 23,7K

a není to problém jen u nás, ale jak se podíváš do komentu výše, je to i jinde
    Sylikonny1 @ cs 1
    Věřím, Syli.

Nejde o to zda věřím já. Jsem jen hráč, tak jako tisícovka jiných.
    Vlastně jsem chtěl říci - jestli opravdu chceš/chcete aby se tenhle problém vyřešil, je potřeba podpoře dát přesné informace.
    Minimálně o tom, na kterém účtu/kterých účtech se problém vyskytuje...
    Jestli je nějaká chyba ve výpočtu produkce, můžou ji technici GGE hledat tam, kde se vyskytuje...

Držím palce, ať se to dá do pořádku co nejdříve...
    Věřím, Syli.

Nejde o to zda věřím já. Jsem jen hráč, tak jako tisícovka jiných.
    Vlastně jsem chtěl říci - jestli opravdu chceš/chcete aby se tenhle problém vyřešil, je potřeba podpoře dát přesné informace.
    Minimálně o tom, na kterém účtu/kterých účtech se problém vyskytuje...
    Jestli je nějaká chyba ve výpočtu produkce, můžou ji technici GGE hledat tam, kde se vyskytuje...

Držím palce, ať se to dá do pořádku co nejdříve...
    tohle není na podporu :( tohle je na naše GGS, aby zjistili, kde je chyba, protože třeba mě sedí produkce jídla, ale nesedí mi spotřeba, dalším nesedí produkce, ale sedí spotřeba :((((

skoro produkce 27k na HH, chata jede, titul z beri jsem neměl, erb +16% navíc, titul na hlavním nebojácný a předevčírem bez problémů 14k obrany a 300 v plusu a dnes necelých  - 13600 a 3100 v mínusu????
    Sylikonny1 @ cs 1
    A možná, Syli, dodat informaci na jaké konfiguraci hraješ (nevím jak moc to technikům pomůže).
    Jaký prohlížeč používáš.
    Zda hraješ HTML5 verzi, anefo FLASH verzi.
    U různých konfigurací se chyba může různě projevovat.

Já vím, očekáváme že nám GGE dodá fungující produkt. Holt, praxi vidíme :'(
    A možná, Syli, dodat informaci na jaké konfiguraci hraješ (nevím jak moc to technikům pomůže).
    Jaký prohlížeč používáš.
    Zda hraješ HTML5 verzi, anefo FLASH verzi.
    U různých konfigurací se chyba může různě projevovat.

Já vím, očekáváme že nám GGE dodá fungující produkt. Holt, praxi vidíme :'(
    je jedno, jestli jsem přes HTML5 nebo flasch, na obojím mi to ukazuje stejný problém se spotřebou, jen na HTML5 mi to ukazuje stav jídla i s desetinýma číslama

Sylikonny1 @ cs 1
  • Dronte (CZ1)Dronte (CZ1) Komentářů: 2CZ1
    Ahoj Syli napiš na podporu na gge oni to opraví 
    Dronte @ cs 1
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 694CZ1
    Dronte (CZ1) napsal(a):
    Ahoj Syli napiš na podporu na gge oni to opraví 
    tak určitě...
    Mik Mak
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 2,033CZ1
    Hapruje ledasco. I produkce jídla. Dodneska nikdo nevysvětlil, proč se ztrácelo vybavení z inventáře a jiné eskapády. I přesto tu někteří zacláníme.

Možná je to tím, že to máme na háku :smile:
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

Sign In to comment.