Zobrazené hodnoty okrasných prvků neodpovídají skutečnosti, vylepšovat nebo ne????

.......a mnoho a mnoho dalších.... Dočkáme se odpovědí a nápravy???    Děkuji

valaskova @ cs 1

Komentáře

• ZoeZoe Komentářů: 15,706Moderator
    Ahoj,
    v čem konkrétně je prosím problém?
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 666CZ1
    Zoe napsal(a):
    Ahoj,
    v čem konkrétně je prosím problém?
    no řekl bych že problém je v tom že tyhle okrasky by měly mít už v základu vyšší hodnoty než ukazují screeny :#
    Mik Mak
  • Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) Komentářů: 885CZ1
    upraveno 11.09.2019
    valaskova (CZ1) napsal(a):

Nevím u hněvu a grálu, ale u Jezírka to je normální, bylo v různejch akcích s jinejma hodnotama:-)
    To samé třeba Taverna u Jetele, mám ji na 360, 390, 280, 280.
    Třeba Jezírka poklidu mám na 280 :-)
    A už vůbec nemluvě o Bohyni přírody, tam ty hodnoty sou snad od 150-700:-)

P.S. Grál byl tuším taky jako odměna za něco s různejma hodnotama, podle umístění...
    Strad75 @ cs 1
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 666CZ1
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    valaskova (CZ1) napsal(a):

Nevím u hněvu a grálu, ale u Jezírka to je normální, bylo v různejch akcích s jinejma hodnotama:-)
    To samé třeba Taverna u Jetele, mám ji na 360, 390, 280, 280.
    Třeba Jezírka poklidu mám na 280 :-)
    A už vůbec nemluvě o Bohyni přírody, tam ty hodnoty sou snad od 150-700:-)

P.S. Grál byl tuším taky jako odměna za něco s různejma hodnotama, podle umístění...
    pokud si to dobře pamatuju tak grál je odměna za turnaj mezi servry...ale už si nevzpomínám jestli se dávaly nějaké různé hodnoty třeba podle skupin do určitého pořadí...já ho mám na 500VP(ještě jsem ho nevylepšoval). Hněv nomádů má VP 325 a nevzpomínám si že by to bylo jinak. Jezírko poklidu je odměna tuším ze samíků a má VP 280....pokud to nemají třeba nižší lvly jinak(do 69) . Trůn nekromanta už nemám takže to netuším kolik měl. Ale asi proto to bylo hozeno sem aby na to někdo kompetentí juknul ... a případně odkázal dotyčného hráče na podporu nebo vysvětlil jestli to v pořádku je nebo není.
    Mik Mak
  • Arweny (CZ1)Arweny (CZ1) Komentářů: 24CZ1
    no v pořádku to není:-) sem tam se stane že to některou okrasu po vylepšení naopak poškodí a vylepší jakoby od 0 takže má horší hodnotu než předtím také se mi to u pár okras stalo.konkrétně taky grál ,hněv nomádůa ještě nějaké.mají v tom chybu a bylo by dobré kdyby se na to podívali aby člověk okrasu které měla vp 500 nemusel 4x vylepšit aby měla alespoň polovinu předchozí hodnoty tedy pokud je neznehodnocují úmyslně což se taky vyloučit úplně nedá.
  • valaskova (CZ1)valaskova (CZ1) Komentářů: 10CZ1
    Ano, zobrazené hodnoty neodpovídají ani základu, např. Grál má hodnotu 500 VP, ale na screenu 370, a to jsem nezkoumala zdaleka všechny, jenm HH a jednu základnu.
    valaskova @ cs 1
  • ZoeZoe Komentářů: 15,706Moderator
    Tak jsem se ptala a QA o problému neví - bude potřeba napsat na podporu, která jim předá detaily, aby mohli problém najít a odstranit.
Sign In to comment.