hra

ahoj co je zase s hrou?už 2x jsem musel restartovat hru jednou se mi neotevře okno útoku na nomáda podruhé zase po dopadu zamrzne dopad a chvíli trvá než naskočí návrat vojáků a když dávám špionáž tak se mi zobrazí ozubená kolečka a musím znova dát restart díky

P.S. a jedu přes flash a měl jsem hru v pohodě bez problémů

Komentáře

• pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 548CZ1
    Hra jde do Kopru ale páni z GGs  si to stále neuvědomují a snaží se vymýšlet další nesmyslné akce aby ještě vic vydělali a pritom nevidí zásadné chyby které tím zpusobí 
  • Kristian40 (CZ1)Kristian40 (CZ1) Komentářů: 5CZ1
    hello 

I lost a helmet with a stone from this action 5 rozzhavena helmet with fired stove in action I went but now I wanted to build it and found out I have it.
  • David001 (CZ1)David001 (CZ1) Komentářů: 27CZ1
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    Hra jde do Kopru ale páni z GGs  si to stále neuvědomují a snaží se vymýšlet další nesmyslné akce aby ještě vic vydělali a pritom nevidí zásadné chyby které tím zpusobí 
    ta hra konči jenom to tu nikomu nerekli, uz tu nefunguje nic, surky a jidlo se nedelaji, nakupy uz nejdou proste uz GSS na to kasle penize dostali tak proc se snazit
  • Ivanco (SK1)Ivanco (SK1) Komentářů: 3SK1
    Zdravím,po poslednom reštarte servera mi hra nejde otvoriť na celú obrazovku a takisto sa mi nedá písať na forum,nakolko riadok na prispievanie sa tvári,ako by hra bola na celú obrazovku :( Ako sa robí reštart hry?
    Ivanco @ sk 1
  • ZoeZoe Komentářů: 15,706Moderator
    Ivanco (SK1) napsal(a):
    Zdravím,po poslednom reštarte servera mi hra nejde otvoriť na celú obrazovku a takisto sa mi nedá písať na forum,nakolko riadok na prispievanie sa tvári,ako by hra bola na celú obrazovku :( Ako sa robí reštart hry?
    Ahoj,
    hra na celou obrazovku ti pořád nefunguje, nebo už je to dobré?
Sign In to comment.