Diskuze k srpnové aktualizaci

124

Komentáře

• skokanka (CZ1)skokanka (CZ1) Komentářů: 38CZ1
    Takže 14500 rubínú mám v haj**lu.
  • piqik (CZ1)piqik (CZ1) Komentářů: 39CZ1
    Berimond za tři dny skončí, měli by následovat Nomádi, kteří by se měli opět počítat do Ligy.
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 2,023CZ1
    upraveno 09.08.2019
    Nevím, jak to myslíte s aktualizací. Moc aktivně to nehraju. Ale největší brzda celé hry, jsou vyskakovací okna..
    Díky tomu to nejede plynule v momentech, kdy je to třeba..

A co mi jako chcete prodat tím vyskakovacím oknem, když mi pokazíte záměr v činnosti ve hře?
    Ani desetzník bych vám nedal. A to je přesně to, co děláte blbě..

Copak to nevidíte? Nešlo vám to ve flashi a ted jste to skurvili ještě víc. Je tam někdo svéprávný?

Jinak si v srpnu aktualizujte co chcete. Třeba debilní vzhled při sestavování útoku na Beri....
    Howg

p.s.:Jo a ty nevymazatelné zkurvené nabídky z pošty si taky strčte do pi*e...

Co jsou pro vás údržbové práce?: Však nic neumíte, je to tak?

*Keré prase mě hned nahlásilo? a jsou dva... čuráci.. Ted mě můžete nahlásit podruhé. Blbečci..
    Post edited by Lien Rag (CZ1) on
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) Komentářů: 895CZ1
    upraveno 09.08.2019
    Nechodím na Beri.Ale i když bylo jindy tak liga fungovala.Ted to hráčúm s divize něco připsalo,ale mne stále nic.Jsem na 0 tudíž na posledním místě.To se asi pánové v Hamburku dlubou v nose a přemýšlí kde ještě vyždímat víc prachú a neopravují chyby.Hlavně,že posílají hloupé ankety. :-((

Tak si pak nestěžuj, že nemáš v lize ani bodík. Když bylo jindy, takl ale NEBYLO v lize!!! Tam je poprve. Takže. Buď vlez na Beri, nebo hold buď smířená po celou dobu tohoto kola s posledním flekem...
    Vyjímečně v tom nemaj soudruzi z Dojčlandu prsty, ale chyba je čistě na Tvé straně:-)
    Strad75 @ cs 1
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 680CZ1
    chtěl jsem to taky tak napsat...jen nechápu proč nefunguje tlačítko "CITOVAT"
    Mik Mak
  • DruidDruid Komentářů: 966Moderator
    tahle chyba je nahlášená, pracuje se na ní
    Vsledek obrzku pro esk vodopdy
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,268CZ1
    Taky mě zaskočilo, že je tam tentokrát Beri a né krkouni, ale nevadí mi to, protože jsem všechny vlajky utratil o cizácích a nejsem padej na hlavu abych je kupoval a na Beri mám UP celkem dost, ale né na 1, ani druhý místo, protože nejsem blázen platit za hru co věčně nefachá jak má... :D To si raději koupím zákusky, nebo flašku něčeho dobrého. :D
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

upraveno 09.08.2019
    no ale když už jsme u toho bodování Beri v lize....kdy bude Beri na zelí?? Tvrdilo se že nemůže být současně s Ligou...ale když už se teď dá bodovat tak by být mohlo ne? Ví se o tom něco??

Jinak díky za odpověď Druide  :)
    Mik Mak
    Dík za připomínku K. Vacku.
    Jo Beri na zelí bych taky uvítal..
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• DruidDruid Komentářů: 966Moderator
    Lien Rag (CZ1) napsal(a):
    Dík za připomínku K. Vacku.
    Jo Beri na zelí bych taky uvítal..

pracuje se na tom.....
    Vsledek obrzku pro esk vodopdy
    Pořadí akcí jste tedy zredukovali na 10 speciálních nabídek denně. Samože nevymazaTELNÝCH.

Gratuluji.

A dozvím se jednu následující. Tvl to vede dobrá banda. Kdy máte pařbu? Bych docela rád dojel. Akorát pokud to bude do německa, řekněte mi dopředu, jestli se mám obléct jako muslim, nebo vzít sebou kalacha ;-)
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 564CZ1
    Pořadí akcí jste tedy zredukovali na 10 speciálních nabídek denně. Samože nevymazaTELNÝCH.

To je už vážne ujetý  Cizáci začali v 10:00 a v pořadí akcí nám to laskavě oznámí v 16:20 samo že s pohádkou  :D  :D :D :D

• HorusHorus Komentářů: 324Moderator
    @pmiki (CZ1)  Ahoj. Bohuzial skôr sa nedalo vyvesiť oznamenie, kedze musime chodit aj do prace, zivit rodiny a niektori v praci nemame možnost byt na nete.  Bohuzial ( nastastie) niesme zamestnancami GGS takze sa musime zivit inak :-). 

Co sa tyka ponuk tie taktiez nenavrhujeme my a ani kedy nam maju vyskakovat. Uz velakrat sme pisali pripomienky ohladom tejto temy a zatial bez uspechu. 

Horus. 
    Nikdy sa nesprávaj k ľuďom tak ako nechceš aby sa správali ku tebe.
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 564CZ1
    Prepáč Horus neni to osobné 

Ja plně chápem  vás modíkov ktorí sa snažia robit pre hráčov vela 
     Tiež pracujem takže na hru sa dostanem niekedy až večer a pri prihlásení si prečítam pohádku aká akcia bude s 7hodinovým omeškaním 

Ale už z mesačného klání bolo na 99% jasné že budu cizáci a potom budu nomádi co sa zmenilo lebo predtým tam boli krkavci 

A to ujetý je smerované na GGS a ich nápadu že poradie akcí budu oznamovat v den začatia akcie 

Už sa toho popísalo vela na foru a prevládá názor že stejně je zbytočné to oznamovat ked  sa to stále opakuje dookola 
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,268CZ1
    Je ještě někdy v budoucnu v plánu Podsvětí a Trnový král? Docela rád bych si dodělal úspěchy...
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

Liene...ty se mi fakt líbíš......jseš ten co si tu nejvíce stěžoval na to jak ty nabídky skáčou na obrazovku a zasekají ti hru....a teď si představ že místo do pošty by ti ty nabídky skákaly rovnou před nos....což je někdy i 10 nabídek....vzhledem k tomu že vždy když ty nabídky vyskakují tak nastavuješ obranu tak nevím jestli bys ještě někdy něco nastavil kdyby ti tam skákaly i ty co chodí do pošty  :D :D :D 

Mik Mak
    upraveno 20.08.2019
    Já jen pořád nechápu, proč zveřejníte jen následující akci v pořadí, která se dá předpokládat?
    *Červa ne? Vypálíme?

Vlastně jen tlachám. Prostě nechápu.. Asi sem omezený idiot.

Ze začátků festivalů se dalo vysledovat, co pojede 4 akce (+/-) za sebou. Ale to jste se blahosklonně rozhodli změnit. Abyste jako byli nevyzpytatelní....

No nevím, ale myslím, že pravidelný hráč dokáže vaše jízdní řády předpovědět lépe, než vaše "zveřejnění plánu akcí na měsíc".

Takže si s tou novinkou "jedné" asi takový success neužijete. Navíc se dá docela dobře předpovědět, že minimálně měsíc a dost možná ještě dál, k dobytí hl. města Berimondu nedojde. Cca minimálně do týdne nebude bitva o beri na zelí. Nechce se mi v tom pitvat, keré akce vám kolidují s jinou a tedy nejde spustit. Atd.atd.
    Jinak pěkná grafika a hezké oznámení v ofiku..

Páček ;-)
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

A naschvál poruším i pravidla fora a dám multipost.

To co sem popsal výše řešíte tak dlouho, že i babička by zapomněla, že nějaký problém s tabletkami byl.

*Nic proti modíkům. Jen to tlumočte dál. Vás mám rád.
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

upraveno 21.08.2019
    Carlos, more ty tu pobuřuješ, jakobys to neznal :) Já to tady jenom dávám do povědomí ;-)
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

Sign In to comment.