MULTIÚČTY - Nalijme si čistého vína

15

Komentáře

• Rat Mlfoons (CZ1)Rat Mlfoons (CZ1) Komentářů: 29CZ1
    Gari je legenda:DDD <3 
    Kokar Piekan <3

• matesko (CZ1)matesko (CZ1) Komentářů: 354CZ1
    GarikIoner (CZ1) napsal(a):
    ostatně hru hraji od samého začátku, naopak tebe si z dob unie ještě nikdo nepamatuje
    fuha,Gariku,zkus me ríct od ktereho roku tuhle hru tady hraješ,ja si tvuj nick nepamatuju ani z dob valky Galaxy vs DL ani kdž vznikla Triada,zkus me poučit,dekuju
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    Arweny (CZ1) napsal(a):
    pěkný seznam:-))) jen co je pravda, ale copak mu chybí??? že by to že se na tvůj seznam dostali jen a pouze vlastně o dvě ali ,které byli v nedávné válce tedy přesněji o dvě z hlavních ali??? není to třeba malinko cílené??? jak jsi psal sám používá je 95% mapy ,ale ty znáš pouze jména těch který ti vadí, kamarády sem nenapíšeš.když něco nazýváš nalijeme čistého vína tak by jsi neměl psát jednostranně ne??:-)ale máš pravdu všichni by měli dostat ban za multi  jen si podcenil dvě věci: sám bys byl mezi těmi co by jej dostali a to že si ty hrady od hráčů kupuješ na tom nic nezmění  a za druhé když je používá 95% mapy tak by pak vlastně nebyl nikdo kdo by hrál:-)) ale celé toto téma a teď se klidně zlob je z mého pohledu jen ukázka toho jak ti lo a os leží v žaludku a ničeho jiného.s naléváním čistého vína to nemá vůbec nic společného.
    Zajímavý, byť ne zrovna pravdivý úhel pohledu. Tvé argumenty ale beru a děkuji za konstruktivní kritiku. Jak jsem již deklaroval, jedná se pouze o výčet některých hráčů na mapě. Typicky jsem zvolil ty, kteří si nejvíce stěžují na to, že já používám multi-účty a zároveň jsou to i ti hráči, kteří si prostřednictvím toho dojeli pro metra a věže na mapě, protože to jinak neumí. Pokud to vnímáš jako cílenou kritiku, tak to asi tak bude. Mám právo kritizovat, jako každý jiný hráč :-) O multi-účtech mých kamarádů se nezmiňuji proto, že na mapě prostřednictvím svých hradů nenapáchali tolik škody, jako výše uvedení hráči. Všimni si prosím dále také, že třeba taková Konfederace a její hráči (také udělali dobytkárnu s koalicí) ale mlčí a na mé posty nereagují, protože vědí proč. Udělali jste svinstvo na mapě a hlavně LO a OS si to chválí, což je paradox. Nemusíme chodit daleko a většina z nás vzpomene na střet těchto dvou aliancí v říjnu 2017, to si tady ještě všichni nadávali do sviní a teď jsou to najednou kamarádi? :-) Tomu se říká pokrytectví Arweny a i TY jsi jeho součástí :-) Ale neboj i na tobě se v kotličku už vaří voda :-) Ty lidi si tě budou pamatovat jako jednoho z těch, který se toho účastnil a nezapomínají :-) 

Tolik k tvému příspěvku - další prosím!
    sorry Gariku ale ted neskutečne lžeš,válka LO vs OS nebyla o žadnych multyúčtech jen dobre pripravenej utok kde LO jednoduš nedokzala spravne zareagovat.Rekni alespon jeden priklad kdy OS zabrala nemovitost LO nejakym mulťakem!! tohle byl nejlepší boj jakej tady vubec kdy byl,ali vs ali,hrad vs hrad,A to co bylo s M bylo za s neco jine,ano ,vytvorila se koalice protože i M mela jasne v popisku že bude branit majetek vším ,to že jim nakonec nepomohli neni chyba koalice,ty jen kopeš kolem sebe a nejhorší je že ješte hráče zavádíš lživými informacemi
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    Arweny (CZ1) napsal(a):
    no tak si to upřesníme:-)) v době války lo vs os jsem u lo nebyl přišel jsem k nim letos v září:-))) to by byla první věc a druhá teď tedy nemohu mluvit za spoluhráče z os ale věřím že obsazovali metra a města stejně jakolo tedy normálně hráči ve své alianci což vím naprosto jistě v rámci lo to tak bylo.je zajímavé že o tom víš nejvíc i když jsi v té době nebyl ani v jediné ali zůčastněné ve válce tedy ani v mx. co se týče mé kritiky tak ano napsal jsi jak jsi uvedl pouze výčet ale i ten by podle mě měl býti rovnoměrný  tedy když už tak z každého směru aby ti tedy nemohl nikdo vytknout jednostrannost:-) a co se týče stylu války tak bohužel byl jsi v mx i v jiných ali(tedy v mnoha) a sám víš jak zněl popis mx.bylo tam jasně napsáno že majetky si se svými spoluali brání společně takže nemůže být nikomu vytknuto že udělal koalici tak silnou ,aby s těmito jasně danými pravidly dle popisku počítala.že se tak nestalo je věc druhá. Za sebe můžu říct jen to že v této válce a to asi bez výhrady si jako jediného protivníka vážím právě tebe protože ať jsi jinak jaký jsi a proti tobě je hodně argumentů jsi jediný kdo se netajil nákloností k mx a také jediný kdo jim šel pomoci bojovat.ale myslím že ty by jsi měl také usoudit jako většina že v té válce nemůže být považováno za zákeřnost to že koalice brala v potaz jasně daný popis a podle něj i uzpůsobila poměr sil.jak to nakonec skončilo je věc druhá ale vinit za ni koalici bohužel nemůžeš.každá ali která jde po městech a podobně musí tento krok brát v potaz a důkladně neplánovat jak minimálně vyrovnat spíše převýšit poměr sil.a to že lo a os byli nepřáteli a spojili se je zase a jen věcí diplomacie atd. to je asi podobné jako by jsi chtěl říci že bys nikdy nesměl jít do ali kam jsi předtím jel hú atd.a že se na mě vaří voda ??? no bože v nejhorším si trošku zahořím aspoň bude trocha zábavy a život jde dál:-) jinak by ta hra byla nuda ne:-)
    nemáš pravdu Arwy,v LO v te dobe prave byl ale zdrhl po týdnu jak pravej válečník :D
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • Misojogi (INT3)Misojogi (INT3) Komentářů: 174INT3
    Ako je to s inzeratom na ucet na vybudovany hrad? napriklad niekto konci ale je mu luto nechat vybudovany hrad zruinovat a tak ponukne svoj ucet a hrad k dispozicii?
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 666CZ1
    Misojogi (INT3) napsal(a):
    Ako je to s inzeratom na ucet na vybudovany hrad? napriklad niekto konci ale je mu luto nechat vybudovany hrad zruinovat a tak ponukne svoj ucet a hrad k dispozicii?
    už v jiném tématu ses dozvěděl že je to proti pravidlům....myslíš že v tomhle tématu to bude jiné? :D :D :D
    Mik Mak
  • Misojogi (INT3)Misojogi (INT3) Komentářů: 174INT3
    upraveno 23.07.2019
    už v jiném tématu ses dozvěděl že je to proti pravidlům....myslíš že v tomhle tématu to bude jiné? 
    ja len konstatujem ze je tu vesela debata o multiuctoch ako o normalnej veci a to bez ohladu na VOP
    Vidim teda ze pravidla je jedna vec a realna prax druha
    snazim sa preto zistit ako to funguje v realnej praxi, lebo sediva je teoria ale zeleny je strom zivota a praxe
    to je cele aby som vedel co realne mozem ocakavat
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,301
    matesko (CZ1) napsal(a):
    tak ješte na zaver prileju do kotle a doufam že si to ješte prečte pres nejakej ten jeho mulťáček
    Pane Mathiasy,tvoje ego je tak velké že nejseš ani schopnej priznat že nedokážeš hrat v kolektivu,když si prišel do OS tak te par lidi snažilo naučit jak tuhle hru hrát a co je treba ,proto si dostal nabidnute základny kde byla vetší možnost jidla a tím padem uživit víc vojaku,Intya ti pomáhala snad nejvíc,vypracoval si se ost rychle protože so chtel byt co nejdrív top a kreitka asi frčela hodne,tvoje vec,pak si podle všeho potrebboval aby se ti celá aliance klanela jak dokáže vyhrávat akce a že ti nedekuje celá ali te nakrklo a uraženej si odešel do LO,co si predvádel první dva tydny má celá tehdejší OS v pameti,jak si urážel celou ali popisky na svych hradech,jistou dobu si mel ze svych okras napsáno že Intya je šlapka,holka co ti snad nejvíc pomohla,screeny nebudu dávat,nejsem sketa jak ty,pak prišla válka mezi LO a OS,vydržel si tam tyden,podle všeho si všem vynadal,celkem opravdu nečekané,a zdrhl si jak pravej válečník,co ty hrdino jak ted vypisuješ ted ,prroč si utekl?od te doby si vystrídal tolik aliancí že se hodne udivuju že te ješte vubec nekdo k sobe veme,po válce s M si se dohodl že nepujdeš po nikom s koalice a budeš si hrát svoji hru,nikto si te nevšímal jenže ty se ted hraješ na soudce i popravčího,celkem ok,chtel si potrestat podle tebe Rabbita,to se ti v podstate podarilo hned v první den utoku,klobouk dolu,pripravil si se fakt dobre a kdybys nebyl arogantní šašek tak by ta válka byla ukončená,celej den jsem se o to snažil ale tvoje ego je asi vetší než dokážet unest ty sám a musel si dát do popisku ali ukázku jak jseš dobrej a urážet tím celou ali OS,tímhle ti prohlašuju za celou alianci OS,i kdby jsme meli prijít o všechny základny,i kdyby jsme meli horet na 100% tak ty si v klidu už nikdy nezahraješ,prátele si kreditkou nekoupíš a tím že voláš hráčum OS aby odešli a že vrátíš zbouranou základnu nikoho nevylekáš,možná to pár lidí vzdá ale zbytek ti nedá dychat,mluvíš o pádu diktátora a ty se chováš ješte hur,vypisuješ tady neškodne mulťáky,čím neríkám že je schvaluju ale ty posíláš utoky s padesáti hradu,nekdo tady psal že jseš legenda,podle mne jseš spíš ostuda tehle hry,legendy vznikaj jinak a ne kupovaním hradu a diktováním hráčum jak to mají hrát,tolik lží co si tady napsal je fakt neskutečne, a pomalu mam dojem že kdyby Balík nedal dukaz tak budeš porad rikat opak,timhle si jen dokazal že se ti vlastne nedá verit,u mne si jako hráč skončil na celé čare,preju ti víc zdaru v osobním živote než je tenhle ve hre,hezkou hru všem hráčum co tuhle hru porád hrajou pro zábavu :smile:

:-DDDDDDDDDDDDDD
    Balík4 @ cs 1
  • WarriorStefanci (CZ1)WarriorStefanci (CZ1) Komentářů: 1CZ1
    Zde, abych tě vyvedl z omylu popisky aliancí ještě před válkou a i v době trvání:

Žádné společné bránění majetků v popiscích nevidím.
    No já bych řekl že tyto popisky jsou až po válce 
    WarriorStefanci @ cs 1
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,249CZ1
    Nějak nevím, proč jste začali rozpitvávat půl roku staré téma, ale pokud se nepletu tak v původních popiscích něco o společné obraně bylo.
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• Sylikonny1 (CZ1)Sylikonny1 (CZ1) Komentářů: 146CZ1
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    To muselo dát práce, přitom taková blbost, viď? :-)

Ale když už se ta diskuze vytvořila, chtěl bych se vyjádřit k těm malým (nebo i občas velkým) hradům kolem věží, základen a majetků. Jsem totiž přesvědčen, že tady není na vině nikdo jiný než GGS, která po obránci vyžaduje kdykoliv během dne proklikat 10 nabídek, najít kam útok jede, otevřít nastavení, otevřít útok, vymyslet ideální nastavení, změnit poměry, změnit prostředky, změnit kastelána a na to všechno je schopná mu při útoku od souseda dát 40 vteřin. Bez ohledu na pravidla je myslím naprosto pochopitelné, že si hráč chce aspoň v klidu dojít na záchod aniž by mu mezitím někdo sejmul útok nebo ukradl věž, otázka ale samozřejmě je do jakého okruhu od hradu se to takto dá brát...
    Samozřejmě máš pravdu. Ale to nikoho nezajímá, multi-účet je i obyčejné přihlášení se na jakýkoli jiný hrad. A to, jakým způsobem jej využiješ už je plně na tobě. Já jsem pro, klidně dejme hlasování pro zrušení multi-účtů. Chtěl jsem jen poukázat na to, že multi-účty hráč má nebo vytváří z titulu nějakého ohrožení, sám jsi to teď potvrdil. Každý si to adekvátně odůvodní, proč zrovna on ho má mít.

Ale fakt je, že nejsou relevantní argumenty, které by to někomu měli povolovat a druhému hráči zakazovat.
    To ani netvrdím, spíš chci říct, že můžou být zásadní rozdíly mezi tím, jak hráč multiúčet využívá. Ono to není ani tak na tebe jako na GGS, jen je to vhodná příležitost to napsat. Také se u jiných her docela setkávám s tím, že nejsou globálně zakázané multiúčty, ale jen konkrétní způsoby jejich využití, například Ikariam pouze zakazuje přímou interakci s multiúčtem, ale umožňuje jeho pomocí získávat výhody jinými způsoby. Tohle je spíš otázka k diskuzi, jestli pravidla nepřepracovat, když v současné podobě stejně nejsou a skoro už ani nemohou být vymáhána. 
    Nemyslím, že máš pravdu. Pokud máš, vyveď mě z omylu. Pravidla VOP od GGS jsou téměř totožná jako ty od Gameforge, který provozuje Ikariam.

Výňatek z VOP Ikariamu:

3.1.4
    Pokud není Pravidly povoleno, nesmí uživatel za žádných okolností používat přihlašovací údaje jiného uživatele.

4.1
    Vyjma případů, ve kterých pravidla stanovují výjimky, může uživatel v každém herním kole online hry (např. světě, vesmíru) používat pouze jeden uživatelský účet. Není povoleno používat více účtů („multiúčty“).
    ‪Gameforge‬ je oprávněna kdykoli podle svého uvážení zablokovat nebo smazat neoprávněné multiúčty.

VOP dokonce používají podobnou, ne-li dokonce stejnou číselnou řadu, jako ty od Goodgame Studios. Nedivil bych se, kdyby tato pravidla vytvářel jeden a ten samý subjekt
    Když VOP říkají "Vyjma případů, ve kterých pravidla stanovují výjimky", tak by to asi chtělo kouknout i na pravidla konkrétní hry. Tohle jsou pravidla z oficiálního fóra Ikariamu: 

"Na jednom světě je povoleno spravovat a vlastnit více než jeden účet. Musí však ve hře dojít k jejich označení pomocí speciální funkce. Přímá interakce mezi těmito multiúčty není povolena. Obcházení těchto pravidel pomocí dalších hráčů není povoleno."

To co mi popisuješ už jsem vysvětloval ve svém původním příspěvku. Ano, pokud např. tvůj bratr, který s tebou bydlí a sdílí stejnou IP, chce hrát, musíte se každý zvlášť legitimovat. Stejně to platí pro Empire i pro Ikariam. Stále ale platí, že to může udělat jedna i druhá strana. Otázka je spíše z morálního hlediska: kde je ta mez, která by určovala, že moje multi-účty (pokud bych nějaké měl) se mají zakázat a ostatním je povolit? Snad měříme ještě stejným metrem...
    jedna otázka? v práci máme pouze jeden počítač na soukromé účely a jsme tam 3, co hrajem. jak máme prokázat, že je každý na svém účtě, když jsou účty zaplé naráz na jednom PC?? a další otázka? bojuje se zde proti "multi", ale sami GGS nás k tomu dá se říct nutí tím, že udělali Vnější království a dá se říct, že nutí mít hráče zaplé 2 hrady??
    Sylikonny1 @ cs 1
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 549CZ1
    Sylikonny1 (CZ1) napsal(a):
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    To muselo dát práce, přitom taková blbost, viď? :-)

Ale když už se ta diskuze vytvořila, chtěl bych se vyjádřit k těm malým (nebo i občas velkým) hradům kolem věží, základen a majetků. Jsem totiž přesvědčen, že tady není na vině nikdo jiný než GGS, která po obránci vyžaduje kdykoliv během dne proklikat 10 nabídek, najít kam útok jede, otevřít nastavení, otevřít útok, vymyslet ideální nastavení, změnit poměry, změnit prostředky, změnit kastelána a na to všechno je schopná mu při útoku od souseda dát 40 vteřin. Bez ohledu na pravidla je myslím naprosto pochopitelné, že si hráč chce aspoň v klidu dojít na záchod aniž by mu mezitím někdo sejmul útok nebo ukradl věž, otázka ale samozřejmě je do jakého okruhu od hradu se to takto dá brát...
    Samozřejmě máš pravdu. Ale to nikoho nezajímá, multi-účet je i obyčejné přihlášení se na jakýkoli jiný hrad. A to, jakým způsobem jej využiješ už je plně na tobě. Já jsem pro, klidně dejme hlasování pro zrušení multi-účtů. Chtěl jsem jen poukázat na to, že multi-účty hráč má nebo vytváří z titulu nějakého ohrožení, sám jsi to teď potvrdil. Každý si to adekvátně odůvodní, proč zrovna on ho má mít.

Ale fakt je, že nejsou relevantní argumenty, které by to někomu měli povolovat a druhému hráči zakazovat.
    To ani netvrdím, spíš chci říct, že můžou být zásadní rozdíly mezi tím, jak hráč multiúčet využívá. Ono to není ani tak na tebe jako na GGS, jen je to vhodná příležitost to napsat. Také se u jiných her docela setkávám s tím, že nejsou globálně zakázané multiúčty, ale jen konkrétní způsoby jejich využití, například Ikariam pouze zakazuje přímou interakci s multiúčtem, ale umožňuje jeho pomocí získávat výhody jinými způsoby. Tohle je spíš otázka k diskuzi, jestli pravidla nepřepracovat, když v současné podobě stejně nejsou a skoro už ani nemohou být vymáhána. 
    Nemyslím, že máš pravdu. Pokud máš, vyveď mě z omylu. Pravidla VOP od GGS jsou téměř totožná jako ty od Gameforge, který provozuje Ikariam.

Výňatek z VOP Ikariamu:

3.1.4
    Pokud není Pravidly povoleno, nesmí uživatel za žádných okolností používat přihlašovací údaje jiného uživatele.

4.1
    Vyjma případů, ve kterých pravidla stanovují výjimky, může uživatel v každém herním kole online hry (např. světě, vesmíru) používat pouze jeden uživatelský účet. Není povoleno používat více účtů („multiúčty“).
    ‪Gameforge‬ je oprávněna kdykoli podle svého uvážení zablokovat nebo smazat neoprávněné multiúčty.

VOP dokonce používají podobnou, ne-li dokonce stejnou číselnou řadu, jako ty od Goodgame Studios. Nedivil bych se, kdyby tato pravidla vytvářel jeden a ten samý subjekt
    Když VOP říkají "Vyjma případů, ve kterých pravidla stanovují výjimky", tak by to asi chtělo kouknout i na pravidla konkrétní hry. Tohle jsou pravidla z oficiálního fóra Ikariamu: 

"Na jednom světě je povoleno spravovat a vlastnit více než jeden účet. Musí však ve hře dojít k jejich označení pomocí speciální funkce. Přímá interakce mezi těmito multiúčty není povolena. Obcházení těchto pravidel pomocí dalších hráčů není povoleno."

To co mi popisuješ už jsem vysvětloval ve svém původním příspěvku. Ano, pokud např. tvůj bratr, který s tebou bydlí a sdílí stejnou IP, chce hrát, musíte se každý zvlášť legitimovat. Stejně to platí pro Empire i pro Ikariam. Stále ale platí, že to může udělat jedna i druhá strana. Otázka je spíše z morálního hlediska: kde je ta mez, která by určovala, že moje multi-účty (pokud bych nějaké měl) se mají zakázat a ostatním je povolit? Snad měříme ještě stejným metrem...
    jedna otázka? v práci máme pouze jeden počítač na soukromé účely a jsme tam 3, co hrajem. jak máme prokázat, že je každý na svém účtě, když jsou účty zaplé naráz na jednom PC?? a další otázka? bojuje se zde proti "multi", ale sami GGS nás k tomu dá se říct nutí tím, že udělali Vnější království a dá se říct, že nutí mít hráče zaplé 2 hrady??
    Vnejší je jinej servr a to je povolené 
    Mužeš hrát na každém servru ale všude mužeš mít jen 1 učet   

Ale i na vnejším je plno multáku :D 
  • mafiozo (CZ1)mafiozo (CZ1) Komentářů: 99CZ1
    Ahoj všem v této diskusi  aliance matrix měla v popisu aliance že v případě napadení jejich nemovitostí bude bránit společně  z dalšímy jejich spojenci.Tento nadpis jsem viděl na vlastní oči ,důkaz nemám. :-))
    mafiozo @ cs 1
  • Doors (CZ1)Doors (CZ1) Komentářů: 49CZ1
    čauki všem diskutujícím )sice to s hlavním tematem nesouvisí ale VA skutečně mělo v popisu že majetky bráníme společně..nevím už jak to bylo u  s.s. či Matrixu1..
    ale to bylo v době kdy VA majetky taky vlastnilo..pak se jich zbavilo takže bránit něco společně co nemáte je zbytečné a popis byl pak upraven už na podobu viz nahoře ) Matrix 1 či Matrix s.s na tom byli podobně a v době napadení byl MX v bránění majetků na to sám ...to jen pro vyjasnění )
    Doors 70lev Hrozný VA
    Doors,souhlasím s tebou ale porad jste vystupovali jako jeden spolek a M jako taková to v popisku mela porad,potvrdila to i sama velitelka Hugolinek,jen pan Mathias nas neustále prsvedčuje o opaku a kdyby Balik nemel dukaz kterej tady hodil tak to bude zarputile trvdit porád,me tenhle pán jen nedvno potvrdil že jednaat s nim je jen ztraata času,když se mu nesplní jeho predstava o hre začne používat invektíva a urážet ,abych nebyl zlej,je pravda že se druhej den omluvil,ale s takovým človekem ja už víc nemám o čem mluvit,dva dny jsem se snažil spor mezi L a OS urovnat a timhle chci podekovat Anči za vstrícnost a pokus to uzavrít ale podle všeho vetšina členu OS maj už chování pana Mathiase fakt v zubech že jsou ochotni horet,ztratit nejakou tu základnu ale nenechaj ho v klidu hrát,to co ted predvádí jsou praktiky scorpiona a všichni víme jak skončil,ted presunul do nejake ali všechny sve ,,aktivní,,hrače aby mu nesvítilo tolik trubek v jeho multi legends,osobne jsem se snažil tenhle konfilkt ukončit ale aliance rozhodla jinak a ja rozhodnutí vetšiny respektuju a jednoduše jedeme dál jako celek
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • Danny21 (CZ1)Danny21 (CZ1) Komentářů: 50CZ1
    Ja nevím jak scorpik dopadl:-)))jak??:-)))
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 2,003CZ1
    upraveno 03.08.2019
    Bla bla pí*oviny. Všichni do jednoho, co drží podstatné nemovitosti ve hře, ví jak to funguje. O čem se tu bavíte?

To jako někdo prozřel a stane se novým Ježíšem?
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,301
    Lien Rag CZ1Lien Rag (CZ1) Komentářů: 1,984CZ1
    03.08.2019 upraveno 03.08.2019
    Bla bla pí*oviny. Všichni do jednoho, co drží podstatné nemovitosti ve hře, ví jak to funguje. O čem se tu bavíte?

To jako někdo prozřel a stane se novým Ježíšem?

Nezdřímnul jsi chvilku? Nic takového už neexistuje :-) Podstatné nemovitosti :-D
    Balík4 @ cs 1
Sign In to comment.