Peknou hru všem :)

Cusky busky ,,, rad bych tady jen polozil informacni kabel , ale ted nevim jestli to bude dobre sousto :smile:

Takze :) ano nikdo nerika ze to clovek nemuze zabalit hned obratem tuhle akci , ale na druhou stranu je cloveku lito , kdyz uz si tady neco postavil ...

Vsem sanosebou preji peknou dovolenou , pripadne prazdniny :)
--------

Akce cizaci a krkavci po te co bylo upraveno - bez rubasu nehratelne
Nomadi - opakovačka fakt na palici ... a asi jedina akce kde si neco schovame do skladu a do kasy ....   wostuda o"paka"ovana
Samurai -- ano udelali zmenu a nekdo "chvali" a nekdo .....                       ....... bann .......................... bannu habadej
Menice  - ano , lidi byli radi ze muzou mit i trebas lepsiho cizaka .................. uplne na ... viz relikvie
Kolotoč ... takly rad chodim k zubari a kdybych mel vedle sebe programatora ale spi managera teto akce tak by kousali jen spodni hranou ...
Rybnik , pro nektere lidi Ostrovy ,,, ano taky dobra vec ,,, k teto akci se nema cenu vyjadrovat
Putujici .... no comment (a vlastrne i mrtve akce ......vsichni vedi ktere to jsou)
Beri nebo neberi .... uz nevim co napsat aby sem se neopakoval (
Relikvik vybaveni ..... ano je to to same jako s kolotočem ,, clovek si neco buduje a pak prijde zmena  a je za blbecka ....

je tady toho urcite vic ,, to ze jsou v GGS dementi .... 

Tak jen pro info pro Vas lidi ....

(omlouvam se za slovicko ANO . neni to nejaka politicka agitace ...)

pekny podvecer s pozdravem Martas

P.S.
Je mne jasne ze pozitivum v prispevkach od Vas neuvidim , ale staci mne uplne jeden pozitivni
Omluva pro lidi co nenasli komentovanou akci na kterou jsem zapomel .... netreba ji hrat ::))
zeropepe @ cs 1

ali
BotH

Komentáře

• duffy (CZ1)duffy (CZ1) Komentářů: 7CZ1
    jjj, lidi lidičky jsou hravé a kolikrát si neuvědomují kolik co stojí zde na hře, příklad, jeden full útok o 6-ti vlnách  na přepočet vyjde na 250,- Kč.
    co dostanou od GGS, možná nějakou kravinu, která se nedá použít.

• MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) Komentářů: 3,591CZ1
    duffy (CZ1) napsal(a):
    jjj, lidi lidičky jsou hravé a kolikrát si neuvědomují kolik co stojí zde na hře, příklad, jeden full útok o 6-ti vlnách  na přepočet vyjde na 250,- Kč.

Promin ale tohle je docela nemístné, na full útok potřebuješ prostředky který dostaneš v akcích nebo koupíš v měsíční akci, vojáky které opět dostaneš, koupíš v akci nebo naverbuješ a do velitele taky investovat nemusíš.. Kdyby se takhle přepočítávalo všechno, nevím, kde by jsme skončili..:D
    MATY2000, CZ1
    "Nechci znát se s osobou, kterou jsem byl předtím, je tohle doopravdy píchni nožem jestli nespím..."

• Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 715CZ1
    duffy (CZ1) napsal(a):

no já bych si spíše přepočítal kolik stojí ty zbytečné vzhledy co máš na hradech :D:D:D 

je fascinující jak si někdo stěžuje že ho vojsko stojí finance ( což je úplná blbost) a pak si na hrad nasadí tuhle předraženou zbytečnost...
    Mik Mak
  • MorikLP (CZ1)MorikLP (CZ1) Komentářů: 571CZ1

Eh, 2 roky jsem to nehrál, teď jsem začal uvažovat že zase začnu ale jak tak koukám nic se nezměnilo takže asi ne. Ale tohle mě celkem zaráží. To už jednotky a nástroje jdou kupovat pouze za real peníze? (:

"I ti co nic nemají, mohou dát svůj život."

• gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,190CZ1
    MorikLP (CZ1) napsal(a):
    co dostanou od GGS, mo\u017en\u00e1 n\u011bjakou kravinu, kter\u00e1 se ned\u00e1 pou\u017e\u00edt.

"}}">https://community.goodgamestudios.com/empire/cs/discussion/comment/5065662#Comment_5065662

Eh, 2 roky jsem to nehrál, teď jsem začal uvažovat že zase začnu ale jak tak koukám nic se nezměnilo takže asi ne. Ale tohle mě celkem zaráží. To už jednotky a nástroje jdou kupovat pouze za real peníze? (:

No v podstatě ano..tím, že si koupíš rubíny, tak si můžeš ve variabilní nabídce vybrat co k nim dostaneš a můžeš si zvolit např. jednotky děsů. Ale v podstatě je to tzv "něco navíc" při nákupu rubínů...

upraveno 28.07.2019
    MorikLP (CZ1) napsal(a):

pouze určitě ne.....stále máš možnost dostat jednotky. prostředky a jiné věci v měsíčním turnaji....jen je nedostáváš přímo ale přes mince u tovaryše kde si můžeš vybrat podle toho co zrovna potřebuješ. Ale je to samozřejmě omezeno množstvím které bys normálně dostal za turnaj. Dobré ale je že si můžeš vybrat, takže můžeš mít vojáků více než co bys ve skutečnosti vyjel před tím(pokud nedokončuješ pravidelně obě kola). Je to bez jakýchkoliv real financí.

Pokud by se ti snad zdálo že toho máš málo tak už ti pak nezbývá než si připlatit skutečnými penězi a jak psala gamina vybrat si z jedné z mnoha speciálních nabídek na nákup rubínů.
    Mik Mak
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,190CZ1
    MorikLP (CZ1) napsal(a):

pouze určitě ne.....stále máš možnost dostat jednotky. prostředky a jiné věci v měsíčním turnaji....jen je nedostáváš přímo ale přes mince u tovaryše kde si můžeš vybrat podle toho co zrovna potřebuješ. Ale je to samozřejmě omezeno množstvím které bys normálně dostal za turnaj. Dobré ale je že si můžeš vybrat, takže můžeš mít vojáků více než co bys ve skutečnosti vyjel před tím(pokud nedokončuješ pravidelně obě kola). Je to bez jakýchkoliv real financí.

Pokud by se ti snad zdálo že toho máš málo tak už ti pak nezbývá než si připlatit skutečnými penězi a jak psala gamina vybrat si z jedné z mnoha speciálních nabídek na nákup rubínů.
    Jj přesně jak píše Karel...  Normálně ve hře jednotky lze také ještě získat, jsem tu otázku pochopila trochu jinak :D

• zeropepe (CZ1)zeropepe (CZ1) Komentářů: 133CZ1
    cusky busky draci :) 

nechci Vam kazit nedeli ,,, ale konverzace ( bez pripojeni nasich moderatoru ) byla o tom co a jak clovek ma ze hry :)

jestli uz je to zvyk ze se pripojim kazdy den a jedu si tu stejnou magorinu , nebo jen o tom ze je mne to lito opustit neco co si clovicek zakladal nejakej ten patek ....
    na velitele ktere byli drive clovek musel jezdit nejaky casek a ted dostane nejake relikvie a cela minulost prace je uplne k hownu (tady bych bych upozornil na to ze kdyz moderator necte pripsevkly poradne , pak je ultimatni mimo misu ... cti a pak komentuj )

toto tema jsem zakladal ne pro modiky ale pro normal lidi ... 

.............................

do toho Ti jeste jedou pecku ze Ti nereknou co bude za akci a myslej si ze je to nejake takove jako za trest ...

lidi co ctou poradne vedi ze je to jen popichovani :) a ze kdyz to clovek chce zabalit tak proc ne ...

jen clovek nevi kdy skoncit z touto hrou a kdy ... a mozna Nam tady zustane na mape par EN- silnejch ali ktery skoncej stejne jako ty en maly ali ...

cusky Martas

zeropepe @ cs 1

ali
    BotH
    zeropepe (CZ1) napsal(a):
    cusky busky draci :) 

nechci Vam kazit nedeli ,,, ale konverzace ( bez pripojeni nasich moderatoru ) byla o tom co a jak clovek ma ze hry :)

jestli uz je to zvyk ze se pripojim kazdy den a jedu si tu stejnou magorinu , nebo jen o tom ze je mne to lito opustit neco co si clovicek zakladal nejakej ten patek ....
    na velitele ktere byli drive clovek musel jezdit nejaky casek a ted dostane nejake relikvie a cela minulost prace je uplne k hownu (tady bych bych upozornil na to ze kdyz moderator necte pripsevkly poradne , pak je ultimatni mimo misu ... cti a pak komentuj )

toto tema jsem zakladal ne pro modiky ale pro normal lidi ... 

.............................

do toho Ti jeste jedou pecku ze Ti nereknou co bude za akci a myslej si ze je to nejake takove jako za trest ...

lidi co ctou poradne vedi ze je to jen popichovani :) a ze kdyz to clovek chce zabalit tak proc ne ...

jen clovek nevi kdy skoncit z touto hrou a kdy ... a mozna Nam tady zustane na mape par EN- silnejch ali ktery skoncej stejne jako ty en maly ali ...

cusky Martas

myslím že ve hře je možností spousta....nikdo ti přece nepřikazuje že musíš jezdit tohle a támhleto....ty akce jezdíš dobrovolně a pokud tě nebaví no tak je nejezdi no...chceš skončit? no tak skonči.....to nám tady přece oznamovat nemusíš....pokud teda nečekáš že tě někdo bude přemlouvat

věřím že musí být ukrutné neštěstí že nevíš co za akci bude...obzvlášť když tě tak strašně nebaví

no a nakonec by mě zajímalo kterýto vlastně modík ti to tady komentuje....nebo že bys taky špatně četl?
    Mik Mak
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,309CZ1
    Nevím, proč oznamovat co bude za akci. Příště budou cizáci. Tak na 95%. Pak by mohl být samuraj, pak krkavec a nomádi a tak dál a tak dál. Tzn. vyrábět: Vlajky, štíty, vlajky, štíty... :D
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 628CZ1
    V podstatě s váma souhlasím že tady je to kolotoč akcí Ale když třeba vím dopředu že Klání Aliancií bude v druhý den jak jsou třeba samíci tak neutratím hned první den vyjezdené symboly v mesíční akci A když vím kdy bude Beri tak si dopředu vyrobím dost štítu nebo litinu koupenou u tovaryše neutrtím na cizáky kteří jsou trapní :-)

A okrem toho nám stejně oznamují akce jen někdy ze zpoždením  pár hpdin když už beží a pridájí k tomu pohádku jak pro děti ve školce :smiley:
  • MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) Komentářů: 3,591CZ1
    Já si myslím že si tu většina stěžuje úplně zbytečně.. Jasně, GGS je banda **** a co můžou to zkazí, ale to oznamování akcí mi vážně jako takovej problém nepřijde.. štíty a vlajky vyrábím stejně, vojáky verbuju stejně, takže.. proč to oznamovat ? A na cizáky netřeba utrácet litina dají se jezdit se dřevem, a teď s reliktama tě to dřevo ani nezpomalí :)
    MATY2000, CZ1
    "Nechci znát se s osobou, kterou jsem byl předtím, je tohle doopravdy píchni nožem jestli nespím..."

Sign In to comment.