Nevidím krkavce

MorikLP (CZ1)MorikLP (CZ1) Komentářů: 571CZ1
Zdravím,
odvážil jsem se po 2 letech tuto hru znova zkusit a hned tu mám problém, nevidím krkavce a herold říká že nenalezl cíl pro útok. To už skončili nebo jak to teď funguje?  :)
"I ti co nic nemají, mohou dát svůj život."

Komentáře

• MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) Komentářů: 3,583CZ1
    MorikLP (CZ1) napsal(a):
    Zdravím,
    odvážil jsem se po 2 letech tuto hru znova zkusit a hned tu mám problém, nevidím krkavce a herold říká že nenalezl cíl pro útok. To už skončili nebo jak to teď funguje?  :)
    Ahoj,
    Pokud je nevidíš tak asi jediná možnost je napsat na PODPORU..:)
    MATY2000, CZ1
    "Nechci znát se s osobou, kterou jsem byl předtím, je tohle doopravdy píchni nožem jestli nespím..."

• Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 680CZ1
    MorikLP (CZ1) napsal(a):
    Zdravím,
    no jinde jsi psal žes to 2 roky nehrál....tak jestli ses po dvou letech přihlásil tak možná budeš muset počkat na další akci....tvůj hrad na mapě nebyl tak s tebou asi nepočítali :D :D :D
    Mik Mak
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,175CZ1
    A taky koukni jestli jsi ve správné kategorii (podle levlu hradu) ve které máš být v měsíční události....  Mě se na jiném serveru stalo po zmrtvýchvstání, že jsem sice vstala se staronovým hradem budovaným od začátku, ale v kategorii to zůstalo v legendární :D  Srovnalo se to pak všechno až v další akci :)

Sign In to comment.