Diskuze k červencové aktualizaci

179

Komentáře

• pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 609CZ1
    Proč nejde jezdit pro včely? :(

Asi to mají rozbité :D  Ty se tomu ještě divíš ? : :blush:
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,296CZ1
    Ani moc ne. Jen mě štve, že nedá jezdit, když už je konečně trochu jiná akce...
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

tak ta Top dekorka s 500 VP je celkem zajímavá :-) 
    a už to jde :-)

• MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) Komentářů: 3,588CZ1
    Proč nejde jezdit pro včely? :(

Už to jde..
    MATY2000, CZ1
    "Nechci znát se s osobou, kterou jsem byl předtím, je tohle doopravdy píchni nožem jestli nespím..."

Jj. Už jezdím. :D
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• KerryMary (CZ1)KerryMary (CZ1) Komentářů: 125CZ1
    Super jsou meniči se včelami dohromady. Ještě chybí aby krkavci znovu začali jezdit a do toho všeho normál útok a už se v těch trubkách nevyzná nikdo :D
    dekorka je to pěkná, otázkou je, jestli se tam dostanu bez placení... :D

• Panthera (SK1)Panthera (SK1) Komentářů: 1,261SK1
    Na vonkajšom sa nezobrazuje prehľad hradu. Myslím to, kde je zoznam a počet všetkých urýchľovačov a mien. Ani po obnovení hry sa to nezmenilo.
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
    Hmmm, tak bez kreditky je to bez šance... :(

dekorka je to pěkná, otázkou je, jestli se tam dostanu bez placení... :D
    Je to hodně bodů za to ta dekorace zas tak nestojí :) Já včely (tu akci) moc nechápu, vzhledy jsou pro mě naprosto zbytečná věc a k dekoraci je to moc bodů. O té první dekoraci nemluvím, ta je k ničemu. Jediné na co ta akce jde využít je domluvit se s ostatními a vyzkoušet svoje složené kastly a veloše :D
    Každý den se vyjeté body násobí 1,35. Jezdím na 2 útoky vetšinou vyhraju, ale je to prostě málo. Musel bych jet na 5, ale tolik vojáků, ani porazitelných hradů na mapě není. :D O tom, že bych musel jezdit 24 hodin denně ani nemluvím. 
    Jj. Na trénování to je dobré.:D

• RUBINOVYHOST (CZ1)RUBINOVYHOST (CZ1) Komentářů: 32CZ1
    MATY2000 (CZ1) napsal(a):
    Já si myslím, nebo spíš doufám, že ceny ještě upraví, protože dát za 1 rychlopírko 200+200 ? ty tokeny taky přepal.. jako jo, odměny skvělý, ale ceny by měly být poloviční, ne-li nižší..
    ceny by mi přišly u dílů např hradby ok v rámci toho , že zejména všechno za ruble je tu nejmín' 2x dražší
    než mi přijde rozumný a z velký části jsou to nesmysly . To by ale ty díly musely stát jen tu novou měnu
    a symboly by si utrácel dál po žetonech hlavně za armu a vyjímečně za hvězdice .
    U těch levnějších věcí a tokenů by ty ceny měly bejt ale myslim opravdu poloviční ( a bez symbolů )
    i v případě že akceptuju , myslim dost milnej , přístup GGS , že čím předraženější tím větší útrata .
    Jestli to ale zlevní tak se budu divit . 

malá-velká-huba . (Jsem) ten který mluví hodně a poví toho málo .  Jaro Zuřivý 2013   
  • XvoodooX (CZ1)XvoodooX (CZ1) Komentářů: 39CZ1
    Hra směřuje přesně tam, kam se dalo předpokládat. Podpora už je slovo nevhodné...  ;)
    http://prntscr.com/ohzjdo
    Možná už to zabalili :smiley:    žádné oznámení 
    Fungují jen jejich neodolatelné nabídky a Vše je naprogramováno dopředu 
    Vypadá to tak že i modíkov zrušili :(

Pokud jim ještě hráči budou platit tak to pojede v automatu a pak to vypnou 
    Nastal čas na HTML 5

ta banda kreténu sem dala oznámení jak to udělali a vylepšili 
    Bohužel jsou to jen žvásty 

vyčistil jsem prohlížeč ,prihlásil se na HTML a jen pri pokusu poslat utok na chána my to spadlo 5x 

Takže milí soudruzi pokud skončí flash tak to mužete rovnou vše zabalit a vypnout 
    kolega z aliance je na tom podobně,,,

• Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) Komentářů: 904CZ1
    Furt vymejšlej kkotiny, ale aby KONEČNĚ zařídili, že NEPŮJDE SMAZAT čerstvě přijatá zpráva, toho se nedočkáme. Přitom by stačilo, aby to bylo jako ty jejich dementně suprspešl nabídky, které po otevření nejdou hodinu smazat, což tu navrhuju jako možnost už tak 3 roky. U zpráv by stačilo třeba i jen minuta. Opět sem smazal, na 99% zprávu od někoho, neb sem mazal "vláček" záznamů z věží a zrovna něco přišlo. A neb sem nic nešpehoval, nikam nejel, nic nedokonči, nejspíš mi někdo něco psal...

Strad75 @ cs 1
  • DruidDruid Komentářů: 989Moderator
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Furt vymejšlej kkotiny, ale aby KONEČNĚ zařídili, že NEPŮJDE SMAZAT čerstvě přijatá zpráva, toho se nedočkáme. Přitom by stačilo, aby to bylo jako ty jejich dementně suprspešl nabídky, které po otevření nejdou hodinu smazat, což tu navrhuju jako možnost už tak 3 roky. U zpráv by stačilo třeba i jen minuta. Opět sem smazal, na 99% zprávu od někoho, neb sem mazal "vláček" záznamů z věží a zrovna něco přišlo. A neb sem nic nešpehoval, nikam nejel, nic nedokonči, nejspíš mi někdo něco psal...

dostali to předložené jako návrh, čekáme na vyjádření
    Vsledek obrzku pro esk vodopdy
    Mě hlavně neskutečně štve ty jejich deb.... nabídky. Z toho se hra klidně na minutu sekne a člověk to musí i restartovat. S tím ať něco udělají, přeci není možné naráz po přihlášení mě zasypat osmi nabídkami a po proklikání na mě čeká dalších šest ve zprávách :D Pokud teda chtějí drtit hráče nabídkami tak ať dají jen jednu a šipku, ze které pak vyjede zbytek pokud hráč bude chtít a klikne na ni sám.
Sign In to comment.