Domů Czech & Slovak Diskuze k oficiálním oznámením

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Diskuze k červencové aktualizaci

169

Komentáře

• zeropepe (CZ1)zeropepe (CZ1) CZ1 Komentářů: 138
    Cheero (CZ1) napsal(a):
    Hoj všem.
    Tak narozdíl od vás, já tu novou akci daj daim ,daito, no demižony vidím jako pozitivum.
    Za prvé - na mapě to moc hezky vypadá. Ta žlutá je super a nezapoměli to ani udělat tak, že obranné a pro útok nemaj stejnou barvu. V tom gratuluji - jednoznačný posun vpřed.
    Za druhé - mít možnost koupit za novou měnu pár obránců, kterou získám tím, že přijdu o několik tisíc obránců je velice dobrý nápad. Myslím, že to je věc, která by mohla oslabit nepřítele.
    Za třetí - oddělení akce od dlohodobé akce, kde nová akce nemá vliv na nic, je taky bomba. Člověk může celé dny hrát něco, co se mu vlastně nepočítá nikam. Jednoznačně věc, která dává jistou naději těm, kteří se moc nedostávaj úplně nahoru, jakože ty ze zhora zblbnou a budou mastit tuhle boží věc a žebříčky přenechaj druhejm. Stejně tak chápu, že nová akce byla zapotřebí udělat jinak, než chán. Body z chána se počítají do nomádské akce a dokonce medajle dává víc bodů, než deska. Tady to teda bylo řešeno zcela logicky - když mastíš demižony, dostáváš v akci kakání.
    Za čtvrté - hra je plná hráčů, kteří neumějí akcím odolat a velice je mrzí, že nikdy nemohou na otázku ohledně nějaké akce odpovědět - "hmm, tak tohle nejezdím". Myslím, že v tomto se situace změní a hráči tak budou mít konečně možnost tuto větu říci.

Za mě, jednoznačně palec nahoru a doufám, že tu nová akce zůstane v nezměněné podobě už na furt. Opravdu by byla škoda, kdyby se na tom něco měnilo, nedej bože zrušilo. Osobně bych to asi emocionálně neunesl a šel si koupit provaz.
    Cusky draku , 
    sem uz starsi rocnik a akci novou u samiku bych prirovnal k filmove scence z filmu Moji přátelé 2.

Človíček si jde do parku ulevit a jeho "kamaradi" mu pod zadek daji lopatu a to co vypadne odnesou. Po kontrole sveho vytvoru dotycny zjisti ze na zemi nic neni .... takze predpoklada ze s nim asi neni neco v poradku ...... kdo to nevidel tak at si to najde na netu ... pak pochopi pointu o cem je nova verze Samiku :)

at se dari , pevne nervy a hlavne si hlidejte stolici ,,, nikdy nevite co GGS predvede :)

s pozdravem Martas
    zeropepe @ cs 1

ali
    BotH
  • Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,251
    Koukám, že tajnost z "neřeknem co bude kdy za akce", nebo z žebříčků v některejch denních klání, byla přenesena i do Ligy Království:-)
    Taky ji máme tajnou  ala "neřeknem koho máš v lize a jak si vedeš" ale snaž se, plať, třeba vyhraješ:-)
    Strad75 @ cs 1
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Koukám, že tajnost z "neřeknem co bude kdy za akce", nebo z žebříčků v některejch denních klání, byla přenesena i do Ligy Království:-)
    Taky ji máme tajnou  ala "neřeknem koho máš v lize a jak si vedeš" ale snaž se, plať, třeba vyhraješ:-)
    jj...to je v rámci překvapení dne jaká medaile na tebe v noci vyskočí :D:D:D
    Mik Mak
  • Luculus (CZ1)Luculus (CZ1) CZ1 Komentářů: 340
    Třeba to posunuli do ještě vyšší ligy a příště to bude u jakéholiv nabídky co na tebe vyskočí:
    Zaplať určenou finanční částku a nech se překvapit kolik rubínů či čehokoliv dalšího dostaneš.
    Pro kreditky by to mohl být podobnej adrenalin jak soutěž kola štěstí v utrácení rubínů.
    Luculus @ cs 1
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,146
    Luculus (CZ1) napsal(a):
    Třeba to posunuli do ještě vyšší ligy a příště to bude u jakéholiv nabídky co na tebe vyskočí:
    Zaplať určenou finanční částku a nech se překvapit kolik rubínů či čehokoliv dalšího dostaneš.
    Pro kreditky by to mohl být podobnej adrenalin jak soutěž kola štěstí v utrácení rubínů.
    Ale ty jejich neodolatelné nabidky stále fungují a to je hlavní :D
  • KerryMary (CZ1)KerryMary (CZ1) CZ1 Komentářů: 136
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    Luculus (CZ1) napsal(a):
    Ale ty jejich neodolatelné nabidky stále fungují a to je hlavní :D
    To je snad jediné co bude vždycky fungovat a pokud ne, tak budou šašci z GGS schopni předčasně ukončit dovolenou a ihned pracovat na vyřešení ať je den nebo noc :D
  • Mentolka01 (CZ1)Mentolka01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 74
    Tak jako???? už zase???? jsme pro vás hovna v trávě a nestojíme vám za nějaké smysluplné oznámení a vysvětlení??? Souhlasím s KerryMary, květnatá, přihlouplá a blboučká oznámení o akcích jak pro dementní pacienty Chocholouška, ty máte, to je tak vše:/
    Mentolka01 @ cs 1
    Hm, tak bomba. Liga, kupodivu, fakt běží. A rovnou s bodama. Tvl, to ji nemohli nastartovat a pustit až s další akcí?? Když už nezačla jak měla???
    Strad75 @ cs 1
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,214
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Hm, tak bomba. Liga, kupodivu, fakt běží. A rovnou s bodama. Tvl, to ji nemohli nastartovat a pustit až s další akcí?? Když už nezačla jak měla???
    Když nejede liga, tak se v alianci nemaká? :D:D Radši ať do toho moc nešťouraj.... vzhledem k tomu, že jsem za ulejváka, tak mě by vyhovovalo, kdyby ji ještě tak 40 dní opravovali :D:D 

gamina (CZ1) napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Když nejede liga, tak se v alianci nemaká? :D:D Radši ať do toho moc nešťouraj.... vzhledem k tomu, že jsem za ulejváka, tak mě by vyhovovalo, kdyby ji ještě tak 40 dní opravovali :D:D 
    Proč do toho motáš alianci??
    Jen mi prostě přijde divný, když to začátek ligy dá tak, že mezi 1. a třeba 5tým je hned 5mega rozdíl...
    Jako třeba u mě v lize...
    Strad75 @ cs 1
  • MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,658
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    gamina (CZ1) napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Jen mi prostě přijde divný, když to začátek ligy dá tak, že mezi 1. a třeba 5tým je hned 5mega rozdíl...
    Na jednu stranu máš pravdu, ale co se zamyslet nad ostatníma ? Plno lidí včera koupilo bonus, vojáky, vlajky, jezdili a neměli by z toho mít nic ? Myslím si, že teď to GGS udělalo docela fér, respektive lepší řešení v týhle situaci asi nebylo.. Ten kdo jel aktivně nebo koupil bonus na tom tolik netratí a ten kdo nejel má smůlu a měl jezdit..
    MATY2000, CZ1
    LO

Jaghut (SK1) napsal(a):
    MATY2000 (CZ1) napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    gamina (CZ1) napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Na jednu stranu máš pravdu, ale co se zamyslet nad ostatníma ? Plno lidí včera koupilo bonus, vojáky, vlajky, jezdili a neměli by z toho mít nic ? Myslím si, že teď to GGS udělalo docela fér, respektive lepší řešení v týhle situaci asi nebylo.. Ten kdo jel aktivně nebo koupil bonus na tom tolik netratí a ten kdo nejel má smůlu a měl jezdit..
    radsej jazdite k moru s rodinami tam pride vhodna investicia a kazdy bude mat svoj zazitok :D:D:D
    Tak určitě bych nerval do hry peníze abych pak nemohl jet na dovolenou nebo koupit si co chci :D
    MATY2000, CZ1
    LO

• AngelAn (CZ1)AngelAn (CZ1) CZ1 Komentářů: 146
    upraveno 12.07.2019
    Jasně, lepší komentovat naprosto každý příspěvek, i ten, který příspěvek nepotřebuje, Maty ,-) 
    AngelAn (CZ1) napsal(a):
    Jasně, lepší komentovat naprosto každý příspěvek, i ten, který příspěvek nepotřebuje, Maty ,-) 
    Pokud chci tak se vyjádřím, na tomhle principu forum tak nějak funguje..;)
    MATY2000, CZ1
    LO

jj, pravdu máš... jen už zase dlouho nepůjdu, protože mě někteří unavují ,-)
    MATY2000 (CZ1) napsal(a):
    AngelAn (CZ1) napsal(a):
    Pokud chci tak se vyjádřím, na tomhle principu forum tak nějak funguje..;)
    Maty drž, já padám :-) Jsi chytrý kluk, výborný hráč.. Víc komentovat nebudu.. ,-)
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,815
    Proč nejde jezdit pro včely? :(

Jedna pro GGS! G G S nic!!! :D 

Sign In to comment.