Liga?Pasy?Plaťte moulové!

LegendaryAlice (CZ1)LegendaryAlice (CZ1) Komentářů: 18CZ1
upraveno 10.07.2019 v Technické problémy & bugy
Tzv"královská liga " mě nachává naprostou v klidu a nehodlám se jí účastnit ani nakupovat nějaké pasy.Dle mého názoru je to jen další další způsob ,jak  donutit hráče k většímu nasazení a nákupům. Vytvořením pořadí a jakýchsi pofidérních medailí tlačí GGE na jejich soutěživost a kreditky.Spadá to do pokračujícího stylu, kdy to co je odzkoušené a funkční se likviduje a implementují se akce zaměřené na tahání financí z kapes hráčů.
Post edited by LegendaryAlice (CZ1) on

Komentáře

• pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 609CZ1
    Tzv"královská liga " mě nachává naprostou v klidu a nehodlám se jí účastnit ani nakupovat nějaké pasy.Dle mého názoru je to jen další další způsob ,jak  donutit hráče k většímu nasazení a nákupům. Vytvořením pořadí a jakýchsi pofidérních medailí tlačí GGE na jejich soutěživost a kreditky.Spadá to do pokračujícího stylu, kdy to co je odzkoušené a funkční se likviduje a implementují se akce zaměřené na tahání financí z kapes hráčů.
    Mě taky nevzrušuje liga :-) jezdím krkavce podle svýho a jestly budu v divizy 1 nebo 6 je my u .... 

Ale trvá 41 dní a za ten čas se v klidku dá vyjezdit  titul a i doměny  :-) To samé mesíční akce  

Ber to jako doplněk ke kolotoči které nasadilo GGS 
Sign In to comment.