nedostala jsem odměnu

Ahoj, byla jsem samuraích na 1 místě a jako odměna tam bylo 10000 rubínů. Dostala jsem pouze pagodu a stavební dílek. Kde je tedy odměna za 1 místo?

Komentáře

• Maila6 (CZ1)Maila6 (CZ1) Komentářů: 5CZ1
    Že by se někdo z podpory ozval a začal řešit? To mám bezesné noci pro udržení, kupování štítů i žebříků u toho zloděje a nedostanu právoplatnou odměnu, která mě podle pravidel patří? Neustále se po každé údržbě objeví něco, co je kravina a zase a dodržet další věci zpoplatněné rubínama. Možná by neškodilo povzbudit hráče a né je odrazovat. Je tu mraky hradů v ruinách a kdo začne hrát skončí, protože není motivace hrát.
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,192CZ1
    Maila6 (CZ1) napsal(a):
    Že by se někdo z podpory ozval a začal řešit? To mám bezesné noci pro udržení, kupování štítů i žebříků u toho zloděje a nedostanu právoplatnou odměnu, která mě podle pravidel patří? Neustále se po každé údržbě objeví něco, co je kravina a zase a dodržet další věci zpoplatněné rubínama. Možná by neškodilo povzbudit hráče a né je odrazovat. Je tu mraky hradů v ruinách a kdo začne hrát skončí, protože není motivace hrát.
    Když jsi psala na podporu, dostala jsi tu automatickou odpověď? 

Ne.
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,192CZ1
    Maila6 (CZ1) napsal(a):
    Ne.
    Tak ta by ti měla přijít hned po odeslání ticketu....koukni zda to nemáš ve spamu, občas se to stává...

nemám a za 1 místo v mém tehdy ještě menším lv jsem nic nedostala a ani po těch odstávkách. Pak se nedivte úbytku hráčů, když je oberete na počátku. Mě tady udržela jen bezva aliance. Je to hrubost a neomalenost, tak okrádat hráče. Napiš mě konstruktivně. Na tyto všeobecné odpovědi a alibismus nemám chuť. Jé to pro mě podvod a okradení.
  • MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) Komentářů: 3,591CZ1
    Maila6 (CZ1) napsal(a):
    nemám a za 1 místo v mém tehdy ještě menším lv jsem nic nedostala a ani po těch odstávkách. Pak se nedivte úbytku hráčů, když je oberete na počátku. Mě tady udržela jen bezva aliance. Je to hrubost a neomalenost, tak okrádat hráče. Napiš mě konstruktivně. Na tyto všeobecné odpovědi a alibismus nemám chuť. Jé to pro mě podvod a okradení.
    Možná se hodit trošku do klidu. Já vím, že to zamrzí, naštve, ale co třeba to zkusit řešit jinak než vyléváním zlosti zde, kde to navíc nemá žádnou cenu ? Pokud ti odpověď nepřišla, možná bys to měla zkusit ještě jednou. V GGs pracuje sice banda neandrtálců, ale většinou ti vrátí to, o co přijdeš.
    MATY2000, CZ1
    "Nechci znát se s osobou, kterou jsem byl předtím, je tohle doopravdy píchni nožem jestli nespím..."

• Rat Mlfoons (CZ1)Rat Mlfoons (CZ1) Komentářů: 29CZ1
    Maila6 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, byla jsem samuraích na 1 místě a jako odměna tam bylo 10000 rubínů. Dostala jsem pouze pagodu a stavební dílek. Kde je tedy odměna za 1 místo?
    jen se třeba prvně ujisti, jestli jsi to vyhrála. jaká to byla kategorie?
    Kokar Piekan <3

27 lv
  • kraken52 (CZ1)kraken52 (CZ1) Komentářů: 111CZ1
    maila5 nebo maila6 už zase v akci
Sign In to comment.