vnější království - je toto mozne? level 70 za jednu hodinu hry? za jednu hodinu od zaciatku akcie?

2»

Komentáře

• DruidDruid Komentářů: 875Moderator
    Odměny za Vnější království se připisují po jedné hodině
    Vsledek obrzku pro esk vodopdy
  • Sir Nikolas1 (CZ1)Sir Nikolas1 (CZ1) Komentářů: 69CZ1
    Sypej sypej pokud chceš být jako oni.Ne nenutím tě,ale mám zde otázku.Na vnější se dostanu ale proč nejdou brát suroviny od občanů?Další věc dal sem kliknout hašení věže kurzor blbnul šipka mi najela na hrad i když nehořel,a teprve po kliknutí na hrad se mi začala hasit věž,a další chci splnit další úkol na vnějším,poslat suroviny sousedovi,udělat sabotáž.Vlezu na mapu kde nic tu nic jen zelená plocha.A to sem se odhlásil a znovu přihlásil.
    že by to bylo compem, asi je slabej
  • Misojogi (INT3)Misojogi (INT3) Komentářů: 166INT3
    co ma pobavilo? alebo potesilo ?

tesne pred koncom (cca 4 hodiny teda asi o 8:00) nejaky chlapik na poslednu chvilu na mna poslal armadu
    Normalne co sa tyka armady si musim striehnut aby som ju mal cim uzivit  a nezdrhli od hladu, ale teraz mi to bolo jedno
    nastavil som na 0-100-0
    a zacal nakupovat vojakov do bludu
    oplieskal som vsetky prachy co som mal a este som aj vyzliekol velitelov a odpredal ich vystroj a zakupil  kralovskych obrancov
    a za zvysne rubiny som nakupil kompozitnych obrancov

A chlapik (nejaky Srb) sa uz tesil ako ma dostane, pretoze mal rubinovych utocnikov (Majster lucistnik a majster sermiar a s bonusovym utocnym efektom +60 pre celu hru)
    zrejme si poslal spionaz a videl ze nemam vela vojakov
    a klepli mu zuby naprazdno - utok bol zastaveny a jeho vojaci zlikvidovani
    a nestacil sa cudovat .... :-)
    ale potom hra zrazu predcasne skoncila a nedalo sa tam uz dostat a tak som nevedel ze co dalej

ja sa zasa cudujem rusom, posielali utoky neustale ale asi v zivote nepoculi o tom ze velitel sa da aj vyzbrojit a kastelan tak isto nula
    stacila na nich v pohode obrana 50-0-50 a kralovski obrancovia za cca 50 zlatych plus rubinove techniocke prostriedky (trysky a veze)

kamarat zasa zistil ze niekomu (Lukas CZ1) sa nepodarila spionaz, tak mu napisal pozdravnu spravu - pozrel si jeho hrad a videl ze ma nedostavanu obranu (nemal vymaxovane veze)
    a zrazu vidi ze na neho od neho ide silny utok, nemal sancu to stopnut a zrazu sa utok zastavil a dotycny mu napisal ze na Cechov a Slovakov neutoci ale o to viac na nemcov a rusov (co maju kopec rubinov a niektori do toho vrazili az 1000€) a tak si nakoniec fajn pokecali
    mile nie ?
  • pista2611709 (CZ1)pista2611709 (CZ1) Komentářů: 17CZ1
    Ahoj lvl 70 jde udělat i na normálním světě stačí nacpat do hry všechny peníze co máš a máš to hned nebo když se ti to nezdálo tak to příště nahlaš na podporu oni ho prověří díky.

pista2611709
  • pista2611709 (CZ1)pista2611709 (CZ1) Komentářů: 17CZ1
    ahoj to je pěkné že to dobře dopadlo že si pokecali a ty jsi taky čech ne a proč nehraješ na českým servru ?? 

pista2611709
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 513CZ1
    upraveno 12.07.2019
     Mám dotaz na hráče kteří už jsou ve vnejším  

Funguje to jak minule že body se počítají jen za útoky na hráče ? 

• KerryMary (CZ1)KerryMary (CZ1) Komentářů: 121CZ1
    pmiki (CZ1) napsal(a):
     Mám dotaz na hráče kteří už jsou ve vnejším  

Funguje to jak minule že body se počítají jen za útoky na hráče ? 

Body nemáš teď za útoky ale za výstavbu budov a dekorací. Čím víc budov a dekorací tím víc bodů. Nicméně nesmí ti samozřejmě hořet jinak se body nepočítají. Tvým úkolem je tedy hasit nebo se nenechat zapálit a zapalovat ostatní hráče tak, aby se jim nepřipočítávali body za budovy když hoří.
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 513CZ1
    upraveno 12.07.2019
    HMM že by jsem tam vlezl ? :wink:
  • Luculus (CZ1)Luculus (CZ1) Komentářů: 319CZ1
    Bohužel plnění každodenních povinností což mohl být zajímavý dodatečný zdroj tokenů po jediném dni přestalo fungovat.
    Luculus @ cs 1
  • Janko 65 (CZ1)Janko 65 (CZ1) Komentářů: 46CZ1
    Dík za info.
    Už jsem si říkal, že tam vlezu.
    No, tak není kam chvátat...
    Ve všem švindl. Akorát v mliku voda
  • arcivévoda (CZ1)arcivévoda (CZ1) Komentářů: 2CZ1
    na vnějším se mnoha hráčům nezobrazuje přehled každodenních povinností a tím se jim taky nepřipisují odměny za splnění. Další binec, pořád se v tom vyskytují další a další problémy. Hlavně že pořád GG rozesílá 10 let starou hráčskou anketu, která má navodit dojem, že je skutečně zajímají názory hráčů 
  • Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) Komentářů: 854CZ1
    upraveno 18.07.2019
    na vnějším se mnoha hráčům nezobrazuje přehled každodenních povinností a tím se jim taky nepřipisují odměny za splnění. Další binec, pořád se v tom vyskytují další a další problémy. Hlavně že pořád GG rozesílá 10 let starou hráčskou anketu, která má navodit dojem, že je skutečně zajímají názory hráčů 
    No, a ono i když to splníš, nemáš jistotu, že se Ti to přičte. Každopádně, GGS klasika. Bug, co něco může přidat hráčům na úkor GGS, sou schopni opravit i o víkendu, kdy údajně nepracujou. Jak ale je nějakej bug, co je ve prospěch GGS, tak na ten se nespěchá, neb dle jejich oblíbenejch slov" Bug neznemožnuje hraní"...
    Strad75 @ cs 1
  • Panthera (SK1)Panthera (SK1) Komentářů: 1,216SK1
    Mne sa táto chyba v úlohách zobrazila len raz a bolo to vtedy, keď som mala hru zapnutú aj cez polnoc. Inokedy som s tým problém nemala.
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
Sign In to comment.