Domů Technické problémy & bugy

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Není možné vkládat prostředky ani vojáky do útoků

Nejdou vkládat vojáci ani prostředky do útoků. Povedlo se mi pouze v dost omezeném režimu přes předvolby. Tedy po problémech s produkcí jídla si ještě přidáme problémy s rabováním jídla …. 
Decimus Meridiu @ cs 1

Komentáře

• Ataner72 (CZ1)Ataner72 (CZ1) CZ1 Komentářů: 45
    Také u nás to nefunguje :( 
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 15,981

Zdravím,

problém je nahlášený (každopádně v HTML nasazení prostředků funguje).

• YTEEWT (CZ1)YTEEWT (CZ1) CZ1 Komentářů: 33
    Jen jaksi dost hráču hraje ještě ve flashi,protoze tam "super novinka" HTML je uplně na pikaču...
    YTEEWT @ cs 1
  • marduk.72 (CZ1)marduk.72 (CZ1) CZ1 Komentářů: 126
    Ahojjj,nefungují domorodé vesnice na hradech
    marduk.72 @ cs 1
  • KerryMary (CZ1)KerryMary (CZ1) CZ1 Komentářů: 136
    upraveno 23.05.2019
    Já si můžu vybrat mezi skákáním oken, bílými čarami či obrazovkou v html nebo nemožností vkládat vojáky ve flashi :D.
  • Azu (CZ1)Azu (CZ1) CZ1 Komentářů: 62

ahoj nastal ted u mě stejný problém s vložením vojáků do útoku.může aspoň na tý hře fungovat něco pořádně?

http://prntscr.com/nsg8gi

• gamina (CZ1)gamina (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,219
    Jen takové ulehčení tohoto nefunkčního problému....lze zadávat i přes konkrétní zadání hodnot - např. 32 vojáků vepíšu z klávesnice do nabídkového pole, které vyskočí (viz screen od Azu) a potvrdím entrem a hned naskočí. To samé lze i s nástroji....

gamina (CZ1) napsal(a):
    Jen takové ulehčení tohoto nefunkčního problému....lze zadávat i přes konkrétní zadání hodnot - např. 32 vojáků vepíšu z klávesnice do nabídkového pole, které vyskočí (viz screen od Azu) a potvrdím entrem a hned naskočí. To samé lze i s nástroji....

no já jsem spíš zvědavej kdy to spraví:-D
  • ferdas1974 (CZ1)ferdas1974 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1

Tak bohužel, dnes je pro mne tato hra nehratelná...jsem zvyklej zadávat útoky na nomády ručně a je to normálně fofr...dnes poslat jeden útok trvá min. jednou takovou dobu....opravdu děkuji všem z GGS:((

Mimochodem, přihlašuji se přes flash, páč když se přihlásím přes html5, tak je to tak zpomalený,že je to nehratelný......

no tak konečně to už funguje
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,512
    Zampr (CZ1) napsal(a):
    Prosím opět programátory,aby vrátili zpět normální fungování této hry!!!Děkuji!!!!
    Podle tvého hradu soudím, že jsi nikdy pořádně nehrál, ať už normálně, nebo nenormálně. Tolik síly má i aktivní úroveň 30... :)
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• KerryMary (CZ1)KerryMary (CZ1) CZ1 Komentářů: 136
    Zampr (CZ1) napsal(a):
    Prosím opět programátory,aby vrátili zpět normální fungování této hry!!!Děkuji!!!!
    Podle tvého hradu soudím, že jsi nikdy pořádně nehrál, ať už normálně, nebo nenormálně. Tolik síly má i aktivní úroveň 30... :)
    Zampr má rab 0, asi zahájil protestní stávku :D. I když podle hradu stávuje už pěknou dobu :D 
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,512
    KerryMary (CZ1) napsal(a):
    Zampr (CZ1) napsal(a):
    Zampr má rab 0, asi zahájil protestní stávku :D. I když podle hradu stávuje už pěknou dobu :D 
    Za 7 let od registrace by měl být legenda 800 s přehledem. :D

Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) CZ1 Komentářů: 823
    Zampr je hlavně mimozemšťan...těžko říct o co mu vlastně jde a co požaduje :D
    Mik Mak
Sign In to comment.