Pohádka pro GGS

Všiml jsem si, že GGS rádi píšou pohádky, tak jsem jim také jednu napsal.
Bylo nebylo 7 království, ve těch královstvích probíhaly války o jistý Železný trůn ukovaný ve výhni dračího ohně.
Při poslední válce, zničení hlavního města, šílenou blondýnou a následným vykucháním se její poslední drak Drogon rozhodl navždy opustit Západozemí.
Letěl dlouho a daleko, až na konec světa, kde našel nový svět, zvaný Evropa.
Říkal si. Hmm Pěkný svět, tady bych se mohl usadit. Jak strávím zbytek života? No mají tu zajímavé věci, zvané počítače a tam jsou spousty her. Jistě balsám na moji duši. Způsob jak najít klid.
Kouknu co tu mají. Jé nějaké hrady. To bych mohl zkusit. 
O 2 hodiny později. Docela zábava. Hrad pěkně roste, mám vojáčky, můžu zapalovat věžičky a různá NPCčka jako za starých časů a sem tam nějakého hráče. 
Tak Drogon hrál a herně rostl. Jednoho dne přišel a zjistil, že jeho vojáci i vybavení zmizelo. To ho fakt naštvalo. Nic méně hrál dál. Jezdil verboval, prostě si užíval. Po nějakém čase zapnul hru a koukal jak puk. Jeho vojáci dezertovali, protože mu brutálně klesla produkce jídla a provozovatel hry do ní přidal další hromadu kravin. Vzhledem k tomu, že to bylo poněkolikáté vzteky zničil počítač, proletěl stropem svého doupěte a po delší době spatřil denní světlo. 
Jeho vztek byl nekonečný. Letěl s větrem o závod do království zvané Německo. Němcům se to nezdálo, tak se ho snažili zabít, ale jak to tak bývá Drogon totálně rozmetal jejich protivzdušnou obranu a vydal se do Hamburku. Našel sídlo provozovate hry. Výbušným plamenem zničil jejich zdi. Požíral jejich zaměstnance, pálil je dračím ohněm na popel. Hořící kůže jim odpadávala z těla a orgány se vařily. Nakonec našel programátory jeho hry. Pár jich zašlápl a zbytek sežral. Nakonec roztavil veškerý hardware který uviděl.
Po tom co mu došel oheň se vznesl a odletěl na Aliašku, kde v klidu žil v přírodě do konce svých dnů.
Mezitím v Evropě mnoho hráčů spáchalo sebevraždu, protože neměli do čeho cpát prachy. Spousta se jich probrala z tranzu a zjistili, že je venku fakt hezky a zbytek si našel jinou hru, kde se méně nervovali a nepotřebovali tolik peněz aby se někam umístili.
Zazvonil zvonec a GGS byl konec.
 Jaké z toho plyne ponaučení? Programátoři neberte drogy, nebo Vás sežere drak... :D
Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

Komentáře

Sign In to comment.