Diskuze k červnové aktualizaci

1313

Komentáře

• Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,272CZ1
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    GGS chce naší zpětnou vazbu? Tak jim vyřiďte: Přivažte si ty novinky kolem krku a skočte z mostu do řeky.
    Je tam nová anketa ale asi sem je nepotešil když jsem to vyplnil a odeslal :wink:
    tu jsem ani neotevřel...
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) Komentářů: 3,585CZ1
    možná jsem slepej, ale kdy aktualizace proběhne ? v pořadí akcí je, že nová měsíční událost začne 7.6., ale dnes je 5.6. a aktualizace stále neproběhla.. tak jestli zas nebudou něco odkládat :D:D
    MATY2000, CZ1
    "Nechci znát se s osobou, kterou jsem byl předtím, je tohle doopravdy píchni nožem jestli nespím..."

• ZoeZoe Komentářů: 15,764Moderator
    upraveno 05.06.2019
    Janko 65 (CZ1) napsal(a):
    gamina (CZ1) napsal(a):
    Děkuji, Dannielson

Takže vlastně normální event, co chvíla nějaká odměna (přeskakováky, dárky, pytle s matriálem), a taky občas nějaká mince.
    To nezní špatně. Teda - uvidíme kolik mincí bude možné vyjezdit - a jaké budou ceny výzbroje, ale ta volba co koupíme za mince, ta potěší :smile:
    Hoj tam budou jenom mince + 2x dortík... 

V Dlouhodobých bodových událostech budete brzy získávat Tovaryšské mince místo běžných odměn. Tyto mince můžete utratit u Kovářského tovaryše za různé předměty. Na běžné úrovni bude k dispozici 27 odměn - 25 z nich budou Tovaryšské mince, zbylé dvě budou bonusy (k získaným bodům v dlouhodobé události). Na těžké úrovni bude 36 odměn, všechny budou Tovaryšské mince.
    A jejda. Takže v eventu žádné pytle s matriálem.
    No, uvidíme. Přebytek pytlů otravoval. Nedostatek pytlů? No uvidíme...
    Zvykneme si.

Dík Gami za upřesnění.
    Událost uvedená jako "Kovářský tovaryš" bude klasická měsíční událost, akorát tam získáš mince místo normálních odměn. Plus k tomu bude stan kovářského tovaryše (nebo to možná nebude stan, ale jenom "záložka" v události, jako třeba u nomádů) a v něm prý budou v nabídce různé unikátní sety (ne všechny najednou, budou se tam střídat) a zároveň i odměny, které předtím bylo možné v měsíční události získat (nemůžu slíbit, že tam bude úplně všechno) - akorát si každý bude moci vybrat, co přesně chce :)  

MATY2000 (CZ1) napsal(a):
    možná jsem slepej, ale kdy aktualizace proběhne ? v pořadí akcí je, že nová měsíční událost začne 7.6., ale dnes je 5.6. a aktualizace stále neproběhla.. tak jestli zas nebudou něco odkládat :D:D
    Prý by měla proběhnout tento týden a prý nám řeknou den předem... 

A teď si nejsem jistá, jestli se někdo ptal... každopádně tlačítko "ztraceno a nalezeno" bude přesunuté s touhle aktualizací :)
    Post edited by Zoe on
  • Janko 65 (CZ1)Janko 65 (CZ1) Komentářů: 58CZ1
    upraveno 05.06.2019
    Zoe napsal(a):

Událost uvedená jako "Kovářský tovaryš" bude klasická měsíční událost, akorát tam získáš mince místo normálních odměn. Plus k tomu bude stan kovářského tovaryše (nebo to možná nebude stan, ale jenom "záložka" v události, jako třeba u nomádů) a v něm prý budou v nabídce různé unikátní sety (ne všechny najednou, budou se tam střídat) a zároveň i odměny, které předtím bylo možné v měsíční události získat (nemůžu slíbit, že tam bude úplně všechno) - akorát si každý bude moci vybrat, co přesně chce :)  
    Takhle to zní, jakobych si mohl koupit to co aktuálně potřebuji.
    Potřebuji přeskakováky, koupím si přeskakováky.
    Potřebuji fofrpírka, koupím si fofrpírka.
    Potřebuj balíček štítů, koupím si balíček štítů...
    To zní jakoby GGE udělali vstřícný krok.
    Až se z toho točí hlava :D
    ------------
    Nezměnilo se něco ve vedení firmy?
    Vždyť přece - tím že si hráči koupí u tovaryše to co aktuálně potřebují, nebudou si to muset (až tak často) nakupovat za rubášky...
    Jak kdyby v tom bylo ještě nějaké nevyřčené "ALE"...

No, za pár dní to uvidíme naživo. Dávat dotaz už nemá cenu.
    Děkujeme, Zoe!
    Ve všem švindl. Akorát v mliku voda
    Zoe napsal(a):
    gamina (CZ1) napsal(a):
    Děkuji, Dannielson

Takže vlastně normální event, co chvíla nějaká odměna (přeskakováky, dárky, pytle s matriálem), a taky občas nějaká mince.
    To nezní špatně. Teda - uvidíme kolik mincí bude možné vyjezdit - a jaké budou ceny výzbroje, ale ta volba co koupíme za mince, ta potěší :smile:
    Hoj tam budou jenom mince + 2x dortík... 

V Dlouhodobých bodových událostech budete brzy získávat Tovaryšské mince místo běžných odměn. Tyto mince můžete utratit u Kovářského tovaryše za různé předměty. Na běžné úrovni bude k dispozici 27 odměn - 25 z nich budou Tovaryšské mince, zbylé dvě budou bonusy (k získaným bodům v dlouhodobé události). Na těžké úrovni bude 36 odměn, všechny budou Tovaryšské mince.
    A jejda. Takže v eventu žádné pytle s matriálem.
    No, uvidíme. Přebytek pytlů otravoval. Nedostatek pytlů? No uvidíme...
    Zvykneme si.

Dík Gami za upřesnění.
    Takhle to zní, jakobych si mohl koupit to co aktuálně potřebuji.
    Potřebuji přeskakováky, koupím si přeskakováky.
    Potřebuji fofrpírka, koupím si fofrpírka.
    Potřebuj balíček štítů, koupím si balíček štítů...
    To zní jakoby GGE udělali vstřícný krok.
    Až se z toho točí hlava :D
    ------------
    Nezměnilo se něco ve vedení firmy?
    Vždyť přece - tím že si hráči koupí u tovaryše to co aktuálně potřebují, nebudou si to muset (až tak často) nakupovat za rubášky...
    Jak kdyby v tom bylo ještě nějaké nevyřčené "ALE"...

No, za pár dní to uvidíme naživo. Dávat dotaz už nemá cenu.
    Děkujeme, Zoe!
    Otázka je, co všechno tam půjde koupit, za kolik a kolikrát :D ale uvidíme :) 
  • Čertovec (CZ1)Čertovec (CZ1) Komentářů: 1CZ1
    proč po přestěhování hradu nemám u hradu cizáky ????
    Čertovec (CZ1) napsal(a):
    proč po přestěhování hradu nemám u hradu cizáky ????
    Když se stěžuješ během události, zůstanou hrady/stany tam, kde byly na začátku události. Až událost začne znovu, budeš je mít u tvého hradu na novém místě :)
  • dracik152 (CZ1)dracik152 (CZ1) Komentářů: 43CZ1
    Už se tady někdo ptal na berimáckou invazi, ale co PODSVĚTÍ?
    Je to jedno z posledních míst, kde se dají ještě plnit úspěchy, ale pokud akci pouští jednou za uherský rok, tak je to obzvášť těžké.
  • MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) Komentářů: 3,585CZ1
    dracik152 (CZ1) napsal(a):
    Je to jedno z posledních míst, kde se dají ještě plnit úspěchy, ale pokud akci pouští jednou za uherský rok, tak je to obzvášť těžké.
    na rovinu, tyhle akce prostě nejsou pro ggs přínosem, neboť z toho nic nemají, a nezlob se, ale ani hráč z toho nic nemá.. Na poslední erb na slávu a na jídlo se úspěchy dají nabrat i bez toho.. A navíc, cpát desetitisíce army a tisíce zbrojířových prostředků do akce za kterou máš pár úspěchů... No nevím, ta beri inveze mě se*e víc, neboť teď nejde udržet titul na jídlo z jednoho beri na další... což je na nic.
    MATY2000, CZ1
    "Nechci znát se s osobou, kterou jsem byl předtím, je tohle doopravdy píchni nožem jestli nespím..."

• dracik152 (CZ1)dracik152 (CZ1) Komentářů: 43CZ1
    na rovinu, tyhle akce prostě nejsou pro ggs přínosem, neboť z toho nic nemají, a nezlob se, ale ani hráč z toho nic nemá.. Na poslední erb na slávu a na jídlo se úspěchy dají nabrat i bez toho.. A navíc, cpát desetitisíce army a tisíce zbrojířových prostředků do akce za kterou máš pár úspěchů... No nevím, ta beri inveze mě se*e víc, neboť teď nejde udržet titul na jídlo z jednoho beri na další... což je na nic.

Samozřejmě jídlo má prioritu a invaze berimu mi pomůže vždy na pár dnů. Pevně věřím, že tak jako přidali před nějakou dobou několik nových erbů, tak časem (jako inspiraci pro hráče) přidají další erby a tam bude možná i další, lepší erb na jídlo - bude se však k němu potřeba dopracovat přes plnění úspěchů.
    Momentálně mi chybí pouze poslední erb - na navýšení produkce dřeva - a ten opravdu nepostrádám
  • gil (CZ1)gil (CZ1) Komentářů: 1CZ1
    Po inicializaci červnové aktualizace mi systém velmi často při přepínání hrad - útok - mapa a pod. padá a musí se znovu načítat. ???
  • Nazaki (SK1)Nazaki (SK1) Komentářů: 2SK1
    prídem domov s tým že som v pohode lebo som dobre rozdelil vojakov po základniach aby mi všetko prežilo a čo nevidím? dezercia skoro 6t...
  • RReennyy (SK1)RReennyy (SK1) Komentářů: 67
    Nazaki (SK1) napsal(a):
    prídem domov s tým že som v pohode lebo som dobre rozdelil vojakov po základniach aby mi všetko prežilo a čo nevidím? dezercia skoro 6t...
    Asi patris k tym "stastnym" co mali bug na jedlo a bol si tym naplno zasiahnuty, t.j. tvoja producia jedla nezodpovedala realite :-(.
    RReennyy @ sk 1
  • Panthera (SK1)Panthera (SK1) Komentářů: 1,250SK1
    Po aktulke mi to na html strašne seká. Ešte viac ako obvykle, a to je čo povedať  :(
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • KerryMary (CZ1)KerryMary (CZ1) Komentářů: 125CZ1
    Já si to pro jistotu trochu zredukovala. Na světech mi produkce spadla i o 6k, ale to tak mělo být, jelikož hrubé hodnoty produkce jsem měla "v hlavě" a na základnách se mi zase zvýšila i o 3k jelikož tam byl podlimit. Nicméně tu bylo na forum alespoň upozornění včera, že se to bude opravovat ta produkce. Taky info o možném zdrhání vojska díky tomu takže jsem měli alespoň čas se "připravit".
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 565CZ1
    Už stavíte tu Akademii ? 
  • markykoralek (CZ1)markykoralek (CZ1) Komentářů: 5CZ1
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    Už stavíte tu Akademii ? 
    už mám lvl 2, ale zatím s ní nic nejde udělat. nejsou tam žádné aktivní programy ani nic co by s tím šlo. nevím proč
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,177CZ1
    upraveno 06.06.2019

Samozřejmě jídlo má prioritu a invaze berimu mi pomůže vždy na pár dnů. Pevně věřím, že tak jako přidali před nějakou dobou několik nových erbů, tak časem (jako inspiraci pro hráče) přidají další erby a tam bude možná i další, lepší erb na jídlo - bude se však k němu potřeba dopracovat přes plnění úspěchů.
    Momentálně mi chybí pouze poslední erb - na navýšení produkce dřeva - a ten opravdu nepostrádám
    No... ono nestačí se propracovat.... musíš ho ještě taky zaplatit :D Had myslím je kolem 400 000 rubínů, cokoliv dalšího bude ještě dražší :D

Panthera (SK1) napsal(a):
    Po aktulke mi to na html strašne seká. Ešte viac ako obvykle, a to je čo povedať  :(
    Zkus ten odkaz na flash, nebo přes tlačítko... našim to dneska na HTML zase docela padá....

• mohykanberas (CZ1)mohykanberas (CZ1) Komentářů: 36CZ1
    Ahojky mě by zajímalo proč mám na hlavním hradě po aktualizaci jen jednu sípku na 100% produkci takže to ztase totálně dojebyli jak mohli kreténi skopčácký
    mohykanberas @ cs 1
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,177CZ1
    Ahojky mě by zajímalo proč mám na hlavním hradě po aktualizaci jen jednu sípku na 100% produkci takže to ztase totálně dojebyli jak mohli kreténi skopčácký
    Máš tam skleníky.... které v podstatě nahradily sýpky, takže na nich máš 100%.... 

Sign In to comment.