Diskuze k červnové aktualizaci

213

Komentáře

• HMartin (CZ1)HMartin (CZ1) Komentářů: 5CZ1
    Zoe napsal(a):
    keby rozsirili hrad by bolo dobre a kde mam davat tie budovy nechapem mam zburat ozdobaky a davat budovy a to uz robno mozem hrat nebudem mat vojakov vymyslaju nove ale rozsirit hrad nie take budovy tam ani nedam naco ze sa mi znizi produkcia jedla asi tak 

Tak nikdo neříká, že tu novou budovu musíš stavět, případně ji můžeš postavit, abys viděl, jestli to za to stojí a případně ji zbourat :) 
    Zoe tohle je opravdu geniální rada, tak proč nejde zbourat nemocnice?! Než vypustíš nějakou blbost, tak se před tím zamysli, díky ;)
    HMartin @ cs 1
  • ZoeZoe Komentářů: 15,726Moderator
    HMartin (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    keby rozsirili hrad by bolo dobre a kde mam davat tie budovy nechapem mam zburat ozdobaky a davat budovy a to uz robno mozem hrat nebudem mat vojakov vymyslaju nove ale rozsirit hrad nie take budovy tam ani nedam naco ze sa mi znizi produkcia jedla asi tak 

Tak nikdo neříká, že tu novou budovu musíš stavět, případně ji můžeš postavit, abys viděl, jestli to za to stojí a případně ji zbourat :) 
    Zoe tohle je opravdu geniální rada, tak proč nejde zbourat nemocnice?! Než vypustíš nějakou blbost, tak se před tím zamysli, díky ;)
    O nemocnici z mé strany nepadlo ani slovo, ani jsem nemluvila obecně o všech budovách, řeč byla jen a pouze o nové budově, která zbourat půjde :) 
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 666CZ1
    HMartin (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):

možná by ses měl zamyslet spíš ty.....ale chápu že to je asi problém , když k tomu nemáš to správné příslušenství
    Mik Mak
  • Ataner72 (CZ1)Ataner72 (CZ1) Komentářů: 40CZ1
    Proboha proč? Proč přidávají nové UP? Už teď je v tom bordel, že se v tom nevyznám... Ať to alespoň nějak rozdělej do nějakých kolonek. Když chci poslat nějaké UP z HH a základnu, tak to hledám hodinu.
    Místo aby UP a OP zredukovali, tak přidávají další...
    Přesně tak, k čemu nové. Už teď tam toho máme hromadu. Kdyby aspoň ty políčka kde nemám ani jeden kousek zmizel, ale ono to tam straší. Proč? K čemu nám to tam překáží a my musíme zbytečně klikat :( 
    Také pořád čekám jestli se neupraví to vyskakovací okénko u pošty.Člověk už kliká automaticky a teď se musím ještě soustředit na to abych si klikla o kousek vejš aby se pošta otevřela....Prostě zbytečnosti co akorát otravují :(
  • Janko 65 (CZ1)Janko 65 (CZ1) Komentářů: 47CZ1
    upraveno 02.06.2019

Mám dotaz k červencovému eventu.
    (vím, že to není přímo dotaz k aktualizaci, ale nechci zakládat další vlákno)...

V pořadí akcí na červen není uveden měsíční event.

U mnoha hráčů je event oblíben, hlavně pro možnost získat unikátní zbroj.
    Vím, že legendární hráči můžou získat rektální zbroje, leč hráči základních levelů mívají s dobrou zbrojí problémy.
    Anebo je event nahrazen tím kovářovým učněm? Aby si hráči mohli za vyježděné mince nakoupit zbroj dle svého výběru?

Chci poprosit moderátory, aby se na to pozeptali.
    Post edited by Janko 65 (CZ1) on
    Ve všem švindl. Akorát v mliku voda
  • Dannielson (CZ1)Dannielson (CZ1) Komentářů: 61CZ1
    kovářuv učeň je jako dlouhodobá, vyjezdíš mince a v obchodě koupíš, nebo doplníš, co potřebuješ, pravděpodobně tam budou sety z předcházejících měsíců

Děkuji, Dannielson

Takže vlastně normální event, co chvíla nějaká odměna (přeskakováky, dárky, pytle s matriálem), a taky občas nějaká mince.
    To nezní špatně. Teda - uvidíme kolik mincí bude možné vyjezdit - a jaké budou ceny výzbroje, ale ta volba co koupíme za mince, ta potěší :smile:
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,169CZ1
    Janko 65 (CZ1) napsal(a):
    Děkuji, Dannielson

Takže vlastně normální event, co chvíla nějaká odměna (přeskakováky, dárky, pytle s matriálem), a taky občas nějaká mince.
    To nezní špatně. Teda - uvidíme kolik mincí bude možné vyjezdit - a jaké budou ceny výzbroje, ale ta volba co koupíme za mince, ta potěší :smile:
    Hoj tam budou jenom mince + 2x dortík... 

V Dlouhodobých bodových událostech budete brzy získávat Tovaryšské mince místo běžných odměn. Tyto mince můžete utratit u Kovářského tovaryše za různé předměty. Na běžné úrovni bude k dispozici 27 odměn - 25 z nich budou Tovaryšské mince, zbylé dvě budou bonusy (k získaným bodům v dlouhodobé události). Na těžké úrovni bude 36 odměn, všechny budou Tovaryšské mince.

• Dannielson (CZ1)Dannielson (CZ1) Komentářů: 61CZ1
    tak to se starým tovaryšem nebude mít asi nic společnýho
    takže nová verze honičky za tokenama? pokud ano, tak to ať si trhnou!!!

gamina (CZ1) napsal(a):
    Janko 65 (CZ1) napsal(a):
    Děkuji, Dannielson

Hoj tam budou jenom mince + 2x dortík... 

V Dlouhodobých bodových událostech budete brzy získávat Tovaryšské mince místo běžných odměn. Tyto mince můžete utratit u Kovářského tovaryše za různé předměty. Na běžné úrovni bude k dispozici 27 odměn - 25 z nich budou Tovaryšské mince, zbylé dvě budou bonusy (k získaným bodům v dlouhodobé události). Na těžké úrovni bude 36 odměn, všechny budou Tovaryšské mince.
    A jejda. Takže v eventu žádné pytle s matriálem.
    No, uvidíme. Přebytek pytlů otravoval. Nedostatek pytlů? No uvidíme...
    Zvykneme si.

Dík Gami za upřesnění.
  • Bibi91 (CZ1)Bibi91 (CZ1) Komentářů: 69CZ1
    Ahojky ... může mi někdo vysvětlit , jak se počítá jídlo za hodinu ... večer mi to ukazuje 15,5k za hodinu , pak přijdu ráno a ukazuje mi to 17,5k za hodinu :-D .
    Bibi91 @ cs 1
  • RReennyy (SK1)RReennyy (SK1) Komentářů: 65SK1
    Bibi91 (CZ1) napsal(a):
    Ahojky ... může mi někdo vysvětlit , jak se počítá jídlo za hodinu ... večer mi to ukazuje 15,5k za hodinu , pak přijdu ráno a ukazuje mi to 17,5k za hodinu :-D .
    nech sa paci:
    1. https://community.goodgamestudios.com/empire/cs/discussion/364168/vysvetleni-noveho-fungovani-produkce-jidla#latest
    2 .https://community.goodgamestudios.com/empire/cs/discussion/364361/produkce-chyba#latest

RReennyy @ sk 1
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,301
     Kdy a jestli vůbec budou opraveny bonusy u relik. kastelánů? Stejná otázka na produkci sýpek. Kdy se přestane ztrácet vybavení, okrasy a resetovat vylepšené OP? .. atd, atd.
    Balík4 @ cs 1
  • Bibi91 (CZ1)Bibi91 (CZ1) Komentářů: 69CZ1
    RReennyy (SK1) napsal(a):
    Bibi91 (CZ1) napsal(a):
    nech sa paci:
    1. https://community.goodgamestudios.com/empire/cs/discussion/364168/vysvetleni-noveho-fungovani-produkce-jidla#latest
    2 .https://community.goodgamestudios.com/empire/cs/discussion/364361/produkce-chyba#latest

Vysvětlení pěkné děkuji ... ale já na těch stavbách nic neměnil a stejně to přeskakuje a mění se to jak chce 
    Bibi91 @ cs 1
  • RReennyy (SK1)RReennyy (SK1) Komentářů: 65SK1
    Bibi91 (CZ1) napsal(a):
    RReennyy (SK1) napsal(a):
    Bibi91 (CZ1) napsal(a):
    nech sa paci:

Vysvětlení pěkné děkuji ... ale já na těch stavbách nic neměnil a stejně to přeskakuje a mění se to jak chce 
    NO to je ten BUG co zase nevedia opravit :-), usmev preto, ze jedlo beha do plusu a nie minusu a teda casto to aj potesi. Napr. u mna je obcas produkcia vyssia aj o 10 000 jedla/h :-)))).
    RReennyy @ sk 1
  • KerryMary (CZ1)KerryMary (CZ1) Komentářů: 125CZ1
    Bibi91 (CZ1) napsal(a):
    Tak to by rádi věděli všichni, kterých se to týká. GGS na tom usilovně pracuje tak, že na aktualizované info už kašle :). Jinak je fajn, že je to do plusu, ale uplně na pytel je to, když ti to zničeho nic spadne těžce do mínusu a vojsko z grácií vezme roha :)
    Jinak super, že to "bude opraveno" v další aktualizaci, ale napsané to není v tom, co se bude opravovat tak bůhví jak to vlastně bude...
    Já bych místo těch nových kravin radila GGS aby jeden měsíc do toho nedrbali nové věci a prostě kompletně opravili bugy. Jenže, to je naivní představa :D
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,254CZ1
    GGS chce naší zpětnou vazbu? Tak jim vyřiďte: Přivažte si ty novinky kolem krku a skočte z mostu do řeky.
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 558CZ1
    GGS chce naší zpětnou vazbu? Tak jim vyřiďte: Přivažte si ty novinky kolem krku a skočte z mostu do řeky.
    Je tam nová anketa ale asi sem je nepotešil když jsem to vyplnil a odeslal :wink:
Sign In to comment.