Co mě dnes naštvalo či potěšilo

1612

Komentáře

• Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 2,003CZ1
    upraveno 05.06.2019
    Běžte už fakt do *** cizáci mi nedali 2k a víc vojáků jak je rok dlouhej , pořád jenom samý *** pětikila a když mi to dá 300 a z toho je 150 útoku , tak to si strčte ještě hloubějc !!! A Nomádi ? Devadesátkový tábory totálně na *** fakt hra jde rychlejc a rychlejc do háje a to to řikám ještě slušně , 
    Jaj ukřivděnej. všeci nadáváme a máme to stejné. Pokud máš kapesníky navíc, budem plakat a smrkat společně..

Když sem nadával já, mnozí jste se smáli. Tak na co si stěžuješ? Ale to bylo pomalu před dvěma roky..
    Post edited by Zoe on
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) Komentářů: 3,572CZ1
    upraveno 05.06.2019
    Běžte už fakt do *** cizáci mi nedali 2k a víc vojáků jak je rok dlouhej , pořád jenom samý *** pětikila a když mi to dá 300 a z toho je 150 útoku , tak to si strčte ještě hloubějc !!! A Nomádi ? Devadesátkový tábory totálně na *** fakt hra jde rychlejc a rychlejc do háje a to to řikám ještě slušně , 
    To už si vážně i lidi stěžují na 90 lvl tábory ? co e pro tebe tábor na ***? :D  a cizáci .. ty jsou u všech stejný, ale pokud jezdíš fakt aktivně, občas tam něco okolo 2k padne..:) ještě k tomu když na nic hrady můžeš vyměnit za pár mincí nebo desek..
    Post edited by Zoe on
    MATY2000, CZ1
    "Nechci znát se s osobou, kterou jsem byl předtím, je tohle doopravdy píchni nožem jestli nespím..."

• Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,250CZ1
    upraveno 01.06.2019
    Pokud jde o nomády, tak posledních několik akcí jsem tábor 90 s obranou dálka 119% střed+ 119%křídlo fakt nenašel, což je fakt divný... Pak jsou štíty v háji moc rychle. :/ Ono tábor co má 219% střed a 169% křídlo fakt nepotěší. Navíc pokud má takové 3, tak je rád za 169% na středu a 119% na křídle. :(
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 666CZ1
    Pokud jde o nomády, tak posledních několik akcí jsem tábor 90 s obranou dálka 119% střed+ 119%křídlo fakt nenašel, což je fakt divný... Pak jsou štíty v háji moc rychle. :/ Ono tábor co má 219% střed a 169% křídlo fakt nepotěší. Navíc pokud má takové 3, tak je rád za 169% na středu a 119% na křídle. :(
    takový tábor jsem měl snad jen jednou....takže jestli tobě přijde že je to divný pak by mě zajímalo co bys říkal u mě  :D :D :D
    Mik Mak
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 558CZ1
    Já když vyjezdím všechny na max tak vetšinou alespon 1 mám 119 119 
    ale asi mě Má GGS v oblibě :D 
  • VertixusX (INT3)VertixusX (INT3) Komentářů: 20INT3

Jak to, že ve vnějších královstvích prodáváte napr. plamenometčíky veterány u zbrojáře, ale v normálním království NE?!
    Prosím, povolte to i pro normální hru, nejen pro vnější království.

• Janko 65 (CZ1)Janko 65 (CZ1) Komentářů: 47CZ1
    VertixusX (INT3) napsal(a):

Jak to, že ve vnějších královstvích prodáváte napr. plamenometčíky veterány u zbrojáře, ale v normálním království NE?!

Kamaráde...
    Tady, na národních serverech máme těch plamenometčíků habakuk. Fakt. Mnozí hráči jich mají přebytek
    (no díky "akcím" se tady moc mezi hráči nebojuje, plamenometčíky dostáváme za plnění úkolů v akcích - a tak se nám hromadí a hromadí...)

Věřím, že na Vašem INT3 serveru jich máte nedostatek.
    Prostě GGE hráčům nenabízí rovné příložitosti. Co si budem.

Kdyby nám tady ještě zbrojíř nabízel tyto obránce - to by se ještě víc rozevřely nůžky mezi platícíma a neplatícíma hráčema.
    A ještě víc by to roztočilo inflaci (znehodnocování toho, co jsme si předtím vážili).
    ------------------
    Vám by to možná pomohlo. 
    Nám spíše ne, myslím...
    Ve všem švindl. Akorát v mliku voda
  • Dannielson (CZ1)Dannielson (CZ1) Komentářů: 61CZ1
    myslím, že před pár měsíci byly u zbrojíře, ale nehorázně drahý, asi nikdo nekupoval, tak to stáhli

• Mentolka01 (CZ1)Mentolka01 (CZ1) Komentářů: 74CZ1
    Tak nevím....VertixusX chce plamenometčíky veterány u zbrojíře......někde tu psal, že je lvl 26...….a co ještě by u toho zbrojíře mělo být??? Dneska si založíš hrad a do 2 dnů jsi 70lvl, vše ti narvou do krku, vojáky, zbroj(a tu pěkně v setech, aby se nemusela namáhat hlava skládáním a počítáním), asi už hraju fakt dlouho, ale přesně si pamatuju, když se mi podařilo vyjezdit prvního cizáckýho velite, vykovat ho a schrastit na něj kameny, to byla zábava....hrad rostl pomalu, ale zase se člověk víc věcí naučil...skládat útok bez automatického nasazení, trochu u toho přemýšlet, zapřemýšlet nad obranou...... teď je to prostě klikačka a pak někteří neumí jezdit ani cizáka......je tu jen můj názor, ale myslím si, že každý malý lvl má všeho dost a dost, chce to se ještě trochu snažit a možná i trochu chtít pochopit hru, která se, bohužel, opravdu hodně změnila..... 
    Mentolka01 @ cs 1
    Nemyslím si, Mentolko, že by zrovna VertixusX (INT3) si lehce vyjezdil zbroj.
    Či že by mu hra narvala do krku vojáky, zbroj (v setech)...
    Vojáky asi verbuje stejně jako my tady na národním serveru.
    A zbroj si může koupit za rubáše v akčních nabídkách. Stejně jako my...
    A u cizáků se nenaučí špatně nastavovat útok automatem.

Zrovna klukům/holkám na INT3 bych nevyčítal, že mají jednoduchý postup...

• Mentolka01 (CZ1)Mentolka01 (CZ1) Komentářů: 74CZ1
    Nikomu nic nevyčítám, byl to jen můj názor obecně na hru...….a pokud máš na názor právo ty, mám ho já taky:)
    Mentolka01 @ cs 1
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,301
    Janko 65 (CZ1) napsal(a):
    VertixusX (INT3) napsal(a):

Kamaráde...
    Tady, na národních serverech máme těch plamenometčíků habakuk. Fakt. Mnozí hráči jich mají přebytek
    (no díky "akcím" se tady moc mezi hráči nebojuje, plamenometčíky dostáváme za plnění úkolů v akcích - a tak se nám hromadí a hromadí...)

Věřím, že na Vašem INT3 serveru jich máte nedostatek.
    Prostě GGE hráčům nenabízí rovné příložitosti. Co si budem.

Kdyby nám tady ještě zbrojíř nabízel tyto obránce - to by se ještě víc rozevřely nůžky mezi platícíma a neplatícíma hráčema.
    A ještě víc by to roztočilo inflaci (znehodnocování toho, co jsme si předtím vážili).
    ------------------
    Vám by to možná pomohlo. 
    Nám spíše ne, myslím...

Nůžky :-) .. pokud by se rozevřely ještě víc, tak už se vlastně začnou zavírat. Akorát na druhou stranu :-)
    Myslím si, že bohatě stačí to, že se dají kupovat kompoziti v nepřeberném množství nabídek.
    Balík4 @ cs 1
  • Zampr (CZ1)Zampr (CZ1) Komentářů: 17CZ1
    Dobrý den,nejsem spokojený ,že pořád naskakuje nová ikona které nerozumím,nemúžu zahájit žádný útok!!!!
    Zampr @ cs 1
    my jí taky nerozumíme :D
    Mik Mak
    Proč,neregujete,na mou připomínku!!!!!Výměnte  ty své manažerý!!!
    Zampr @ cs 1
  • MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) Komentářů: 3,572CZ1
    Zampr (CZ1) napsal(a):
    Nekřič :D
    MATY2000, CZ1
    "Nechci znát se s osobou, kterou jsem byl předtím, je tohle doopravdy píchni nožem jestli nespím..."

Zampr (CZ1) napsal(a):
    tak už jsme je vyměnili...co dál? :D
    Mik Mak
    upraveno 07.06.2019
    Ikonka s počtou je zas na svém předchozím místě.
    Jednodušší přístup ke zprávám.

Potěšilo hodně!

Velké poděkování modíkům, a všem kteří Týmu navrhli vhodné řešení.
    Post edited by Janko 65 (CZ1) on
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,250CZ1
    Díky za dodrbání měsíční akce. Alespoň tak často nevyskakují odměny, bylo to otravné. Ideálně bych je zrušil úplně a budeme jezdit jen s tím co si vyrobíme a naverbujem, takže pár útoků za den a ušetříme čas, protože nebude čím útočit a nebo si UP koupíme.  Díky GGS udělali vhodné řešení. :D
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

Deškuji za opravu,už múžu opět hrát bez problému !!!
    Zampr @ cs 1
Sign In to comment.