Diskuze k dubnové aktualizaci

146»

Komentáře

• kesidy 903 (CZ1)kesidy 903 (CZ1) Komentářů: 84CZ1
    Bibi91 (CZ1) napsal(a):
    kesidy 903 (CZ1) napsal(a):
    Co třeba nějaká kompenzace těch prostředků na královské symboly/mince? Dost jsem to nakupoval a teď to zmizelo.... :(

Kompenzace asi nebude ... nebo o tom nikde nepsaly  :-(

Už stejně nic neočekávám, hlavně aby hra funogvala normálně, nebo alespoň tak jako před tou aktualizací...
  • Ahoj. Jen bych rád věděl, jestli jsem jediný, co má na hradě jednovaječný dvojčata :-)
  • Lednacek39 (CZ1)Lednacek39 (CZ1) Komentářů: 13CZ1
    Janko.65 (CZ1) napsal(a):
    Lien Rag (CZ1) napsal(a):
    Janko.65 (CZ1) napsal(a):
    Jsem si přečetl vyjádření GGE k problémům s dubnovou aktualizací.
    Zjednodušeně - chtěli optimalizovat databáze - skoušeli na test serveru - vypustili aktualizaci s dalšíma chybama - intenzivně pracují na jejich odstranění...

Tak todle jsem už zažil bambilionkrát.

.
    Si zvykneš. Mnozí rezignovali už dávno. Sem tam někdo ještě štěkne. Jinak to máme na háku :)
    Kdepak kamaráde.
    Na šlendrián si nezvyknu nikdy.
    Tým GGE odvádí polovičatou práci, a ještě se plácají po ramenou, jak je to "vzrušující"...

Chčijou nám na záda, a ani se nesnaží to vydávat za déšť...
    (to je citát z české verze filmu Avatar, nehledejte cenzoři za tím nic pobuřujícího)
    -------------
    Omlouvám se za of topic, nedalo mi to  :(
    No pro ně je to hodně vzrušující když něco udělají se vzrušením čekají co se stane :-D
  • gussepe (CZ1)gussepe (CZ1) Komentářů: 514CZ1
    Ahoj. Jen bych rád věděl, jestli jsem jediný, co má na hradě jednovaječný dvojčata :-)
    Ne nejsi sám, mám to také a nejde se ho zbavit a jen překáží ..... je to neskutečné, co vše dokáží domrvit

• Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) Komentářů: 877CZ1
    Doufáme, že bude zahrnovat i přesunutí tlačítka "Ztraceno a nalezeno". S našimi moderátory jsme hlasovali o možném řešení a toto bylo jednomyslně schváleno.

A prozradíéte nám, kam ste odhlasovali jeho přesunutí???
    Strad75 @ cs 1
  • vronny (CZ1)vronny (CZ1) Komentářů: 462CZ1
    upraveno 17.05.2019
    Vy komedianti díky vám mě zdrhla arma!!! produkce žrádla je *** nišší než byla a má být!! to jste  těm co to nešlo opravili a těm co šlo záměrně **?? Jděte už do *** vy  ***. a co se mě týče  nedám vám ani pětník dokud se nevzpamatujete!!! ***

Ps: Předej te to těm ***!!
    Post edited by Zoe on
    „Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají.“
    – Johann Wolfgang von Goethe

• Lednacek39 (CZ1)Lednacek39 (CZ1) Komentářů: 13CZ1
    A tlačítko se nezdařilo :-(
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 1,999CZ1
    Jelikož moc neremcám, dovolte mi říct malou připomínku. vyzkoušel si někdo z vašich betatesterů situaci, kdy mu začnou vykakovat reklamní okna a on musí ve hře něco dělat?

Pokud ne, zkuste mu to nasimulovat. Jistě vysloví i pár vulůgárních slov jako eventuálně zaměstnanec :D
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• ZoeZoe Komentářů: 15,684Moderator
    Lednacek39 (CZ1) napsal(a):
    A tlačítko se nezdařilo :-(
    Tlačítko prý snad s nejbližší aktualizací...

@vronny (CZ1) ve hře je chyba, která zvyšuje produkci - po hotfixu se pouze navýšená produkce vrátila do normálu...
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 1,999CZ1
    upraveno 25.05.2019
    Tak máme tlačítko hurááá a 3x

Kdybych věděl, že vývojáři bádají nad tlačítkem, tak si na chvilku spočnu. Vůbec sem nekoukám. Při zapnutí hry na mně vyskočí 6 oken v lajně a pokud je to v momentě, že mám něco rozklikáno, nedejbože i zareagovat, jsem v hajzlu. Ale mám tlačítko. To mám i toilet paper..

Nikde sem nečetl, že by třeba pracovali na problému ztrácejícího se vybavení ze skladu. Což je mnohem závažnější. Ale nabídek mám v poště a ve vyskakovacích oknech tolik, že bych mohl lopatou házet na vlečku od traktoru.
    .
    Post edited by Lien Rag (CZ1) on
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 539CZ1
    Lien Rag (CZ1) napsal(a):
    Tak máme tlačítko hurááá a 3x

Kdybych věděl, že vývojáři bádají nad tlačítkem, tak si na chvilku spočnu. Vůbec sem nekoukám. Při zapnutí hry na mně vyskočí 6 oken v lajně a pokud je to v momentě, že mám něco rozklikáno, nedejbože i zareagovat, jsem v hajzlu. Ale mám tlačítko. To mám i toilet paper..

Nikde sem nečetl, že by třeba pracovali na problému ztrácejícího se vybavení ze skladu. Což je mnohem závažnější. Ale nabídek mám v poště a ve vyskakovacích oknech tolik, že bych mohl lopatou házet na vlečku od traktoru.
    .
    Kdyby si páni z GGs uvědomili že hodně hráču jim nebude kupovat bonusy za 50000 nebo i více rubínu 
    Pravidelne by to resetovali a řídili by se pravidlem že někdy méné znamení více 
    Kdyby na vybavení a sety dávali jen 85% bonusy 
    Na nákup rubínu slevu 150%  a více 

Tak by vydělali více a mohli by omezit vyskakovací okna jen pri prihlášení do hry 

Každej hráč by se mohl rozhodnout pri prihlášení do hry kolik a za co bude investovat 

Pak by možná měli více času na odstranění chyb ve hře 
    Ale  je tam to Kdyby a evidentne ty nenažranci v Hamurgu si to neuvědomují smiley
  • EET (CZ1)EET (CZ1) Komentářů: 368CZ1

Neber si to špatně, ani ostatní co to čtou.. Když je kuře nenažrané a všichni mu stále zrní házíte, není divu že je ještě nenažranější, ne? Když jim tato praktika vychází tak ji jistě budou nadále praktikovat..;)

• Xeris (INT3)Xeris (INT3) Komentářů: 5INT3
    Neberu to špatně, máš pravdu a proto píši, že už to dál finančně podporovat nehodlám.
Sign In to comment.