Domů Oficiální oznámení

Potřebujeme nové moderátory!


ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.


Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE


Produkce - chyba

ZoeZoe Moderator Komentářů: 15,972

Vážení hráči,

aktuálně máme ve hře chybu, která ovlivňuje produkci. Při opravě způsobí dezerci spousty vojáků, o čemž Vás teď chceme informovat, abyste při opravě nebyli překvapeni. 


Momentálně má spoustu hráčů zdvojené, někdy i vícekrát znásobené, bonusy stavebních dílů na produkčních budovách.


Někteří hráči jsou tímto nevědomky zasaženi jen v malé míře, aniž by si to uvědomovali. Avšak zjistili jsme, že někteří hráči tuto chybu záměrně využili aby enormně navýšili množství svých jednotek. 


Již se nám povedlo reprodukovat příčinu a usilovně pracujeme na opravě. To povede ke snížení produkce na normální hodnotu pro všechny hráče, kteří jsou tímto problémem zasaženi. Pro některé to bude drastické snížení. Se snížením produkce bude sníženo i množství jednotek (v důsledku dezercí).


Váš tým Empire 

Komentáře

 • ZoeZoe Moderator Komentářů: 15,972

  Vážení hráči,

  ve čtvrtek 23. jsme aktualizovali instanci s opravou chyby v produkci, která je aktuálně ve hře. Po pátečním testu jsme si mysleli, že oprava byla úspěšná, ale během víkendu jsme zjistili, že oprava vyřešila jen vetsinu problému, ale mě celý. Tudíž máme dvě možnosti:

  • Provést dnes hotfix, který bude fungovat jen částečně
  • Počkat na pořádnou opravu problému

  Ani jedna z možností není ideální, nicméně jsme jednu museli zvolit - rozhodli jsme se počkat na úplnou opravu problému. Oprava tohoto problému je pro nás aktuálně nejvyšší priorita, takže se jí naplnit věnujeme. Doufáme, že v nejhorším bude chyba opravena s nadcházející aktualizací, nicméně pokud se nám podaří najít opravu dříve, okamžitě ji do hry implementujeme.

  Děkujeme za Vaši trpělivost.

  Vaše Empire rodina

Sign In to comment.