Není možné vkládat prostředky ani vojáky do útoků

Nejdou vkládat vojáci ani prostředky do útoků. Povedlo se mi pouze v dost omezeném režimu přes předvolby. Tedy po problémech s produkcí jídla si ještě přidáme problémy s rabováním jídla …. 
Decimus Meridiu @ cs 1

Komentáře

• Ataner72 (CZ1)Ataner72 (CZ1) Komentářů: 41CZ1
    Také u nás to nefunguje :( 
  • ZoeZoe Komentářů: 15,764Moderator

Zdravím,

problém je nahlášený (každopádně v HTML nasazení prostředků funguje).

• YTEEWT (CZ1)YTEEWT (CZ1) Komentářů: 30CZ1
    Jen jaksi dost hráču hraje ještě ve flashi,protoze tam "super novinka" HTML je uplně na pikaču...
    YTEEWT @ cs 1
  • marduk.72 (CZ1)marduk.72 (CZ1) Komentářů: 126CZ1
    Ahojjj,nefungují domorodé vesnice na hradech
    marduk.72 @ cs 1
  • KerryMary (CZ1)KerryMary (CZ1) Komentářů: 125CZ1
    upraveno 23.05.2019
    Já si můžu vybrat mezi skákáním oken, bílými čarami či obrazovkou v html nebo nemožností vkládat vojáky ve flashi :D.
  • Azu (CZ1)Azu (CZ1) Komentářů: 37CZ1

ahoj nastal ted u mě stejný problém s vložením vojáků do útoku.může aspoň na tý hře fungovat něco pořádně?

http://prntscr.com/nsg8gi

• gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,194CZ1
    Jen takové ulehčení tohoto nefunkčního problému....lze zadávat i přes konkrétní zadání hodnot - např. 32 vojáků vepíšu z klávesnice do nabídkového pole, které vyskočí (viz screen od Azu) a potvrdím entrem a hned naskočí. To samé lze i s nástroji....

gamina (CZ1) napsal(a):
    Jen takové ulehčení tohoto nefunkčního problému....lze zadávat i přes konkrétní zadání hodnot - např. 32 vojáků vepíšu z klávesnice do nabídkového pole, které vyskočí (viz screen od Azu) a potvrdím entrem a hned naskočí. To samé lze i s nástroji....

no já jsem spíš zvědavej kdy to spraví:-D
  • ferdas1974 (CZ1)ferdas1974 (CZ1) Komentářů: 1CZ1

Tak bohužel, dnes je pro mne tato hra nehratelná...jsem zvyklej zadávat útoky na nomády ručně a je to normálně fofr...dnes poslat jeden útok trvá min. jednou takovou dobu....opravdu děkuji všem z GGS:((

Mimochodem, přihlašuji se přes flash, páč když se přihlásím přes html5, tak je to tak zpomalený,že je to nehratelný......

no tak konečně to už funguje
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,311CZ1
    Zampr (CZ1) napsal(a):
    Prosím opět programátory,aby vrátili zpět normální fungování této hry!!!Děkuji!!!!
    Podle tvého hradu soudím, že jsi nikdy pořádně nehrál, ať už normálně, nebo nenormálně. Tolik síly má i aktivní úroveň 30... :)
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• KerryMary (CZ1)KerryMary (CZ1) Komentářů: 125CZ1
    Zampr (CZ1) napsal(a):
    Prosím opět programátory,aby vrátili zpět normální fungování této hry!!!Děkuji!!!!
    Podle tvého hradu soudím, že jsi nikdy pořádně nehrál, ať už normálně, nebo nenormálně. Tolik síly má i aktivní úroveň 30... :)
    Zampr má rab 0, asi zahájil protestní stávku :D. I když podle hradu stávuje už pěknou dobu :D 
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,311CZ1
    KerryMary (CZ1) napsal(a):
    Zampr (CZ1) napsal(a):
    Zampr má rab 0, asi zahájil protestní stávku :D. I když podle hradu stávuje už pěknou dobu :D 
    Za 7 let od registrace by měl být legenda 800 s přehledem. :D

Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 715CZ1
    Zampr je hlavně mimozemšťan...těžko říct o co mu vlastně jde a co požaduje :D
    Mik Mak
Sign In to comment.