několik chyb

2

Komentáře

• ZoeZoe Komentářů: 15,676Moderator
    upraveno 19.05.2019
    FikX (CZ1) napsal(a):
    Zdravím, chtěl bych upozornit na několik chyb ve hře, nevím jestli se týkají všech, ale ja je pozoruji už delší dobu..
    1.Nezobrazuje se odměna za čest
    2.ve vnějším království veže(ve všech světech) po dobytí jsou občas zobrazeny občas jako hořící, ale dost často jako nehořící..
    3.při útoku na ostrov se nemění hodnota vodního příkopu ať má velitel 0% nebo 50%(na snížení vodního příkopu) je hodnota vodního příkopu ostrova stále 30%
    4.nelze pojmenovávat ostrovy po dobytí tak jak to šlo dříve.. teď se musím odhlásit a znovu přihlásit do hry aby mně to nabídlo
    FikX (CZ1) napsal(a):
    5. jo a když dostavam odmenu VIP cas tak to nepise klk VIP casu
    FikX (CZ1) napsal(a):
    6. když udělám špionáž a na nádvoří je víc druhů jednotek (než 14) nejde přelistovat na ty zbylé jednotky na nádvoří
    1. Kde přesně se neukazuje, popř. už je to vyřešené?
    2., 3., 4., 5., 6., 14. - stále aktuální?

FikX (CZ1) napsal(a):
    9. u měničů nejde udělat špionáž už několik dní stále píše error code : 130 NO_SPY_DATA

FikX (CZ1) napsal(a):
    11.na vnějšim království se mně už třikrát stalo, že se vubec nezobrazí trumpeta a jen přide vypis z obrany, ze na me nekdo jel.. vzhledem k vzdalenosti napr. ten posledni 70 a ze sem u toho pokazde sedel musi byt naky problem s touto soucati hry.. uz se i nekolikrat stalo, ze nekdo hlasil trumpetu a nekteri z hracu v ali ji nevideli..
    12. nektere hrady na mape vidim jako na 1.urovni drevene "11lvlovky" i kdyz uz maji 30.uroven a hrad na 2. ci 3.urovni
    FikX (CZ1) napsal(a):
    14.ve vnějšim jsem měl dva hrady na 2.úrovni pak jeden zmizel a zároveň příbytek který už sem měl na 5.úrovni mně zase spadl na 1.úroveň je to tam celý ňáký nefunkční.. porát to píše, že došlo k ňáký chybě
    9. By mělo být vyřešené.
    11. Opravené.
    12. a 14. Pravděpodobně bude souviset s chybou s více budovami (nejen) hradů - příčina je opravená, takže v příštím opakování by mělo být v pořádku.
    Ramirez911 (CZ1) napsal(a):
    Dneska tomu davaji dobre nejen ze se mi nepricitaji urychlovace nad ramec jejich urcene kapacity tedy 320,ale ke vsemu ezim jidlo do minusu tak to si zaslouzi borci z ggs medaily.

Urychlovače mají jít nad kapacitu pouze, pokud jsou koupené (z nabídek), urychlovače z odměn nad kapacitu nejdou. Problém se sýpkami je pouze vizuální a je hlášený.

David001 (CZ1) napsal(a):
    nejde nakupovat u měniču, nic nedostanete a isignicie zmizi taky, tak radeji nic nekupujte, at zbytecne neztracite insignicie.
    Jaru2 (CZ1) napsal(a):
    Je to pěkná zlodějina, u měničů jsem si koupila 2 drahokamy , insignie jsou odečtený a drahokamy nikde, další jsem v alianční kovárně vykovala za 120000 zlatých reliktní drahokam a taky ho nemám ve vybavení. To nás to míní pořád takhle okrádat?
    Měniči by již měli fungovat dobře, pokud Vám něco nebylo připsáno, je třeba obrátit se na podporu.
    Post edited by Zoe on
  • FikX (CZ1)FikX (CZ1) Komentářů: 17CZ1
    příkop 30% at dam jakyhokoliv velitele
  • SAURON DRTIVÝ (CZ1)SAURON DRTIVÝ (CZ1) Komentářů: 51CZ1
    upraveno 27.05.2019
    Co to má zanmenat ? Jen pro info je to na vnějším království ... několikrát jsem to zapnul a mám tam stále dva hrady vedle sebe a strážnice je v tom jednom z hradů zaklíněná ... jako co to je ? Hlavně , že vám jdou ty vaše *** nabíkdy , ale abyste opravovali ty neskutečné chyby , co tam jsou , to vás nai nenapadne

Post edited by Zoe on
    stale nepise klk VIP casu..
    @FikX (CZ1) o problému se ctí se ví, u ostrovů čekám na odpověď.
    Ohledně VIP času, je tu určitý limit, kterého lze dosáhnout. VIP čas z odměn se nad limit nepřipisuje, VIP čas z nabídek ano. 

@SAURON DRTIVÝ (CZ1) o chybě se mluvilo i v oficiálním oznámení, příčina byla opravena a v příštím vnějším království by se tak problém neměl opakovat.
    tak tyto problemy byly jen na HTML5 vratil sem se k adobe a spousta chyb zmizelo..
  • VertixusX (INT3)VertixusX (INT3) Komentářů: 11INT3
    Mně se stálo to, že sem měl 175 démonických hrůz- veteránů a 175 smrtelných hrůz-veteránů. Přihlásil sem se na druhý den a všechno bylo FUČ! Ve správách nebylo napsáno, že by byl nedostatek jídla nebo že na mě někdo zaútočil a já prohrál. Jmenuju se VertixusX, úroveň 26, titul Kníže, body za moc nevím ani body slávy.
  • ROBIN1997 (CZ1)ROBIN1997 (CZ1) Komentářů: 54CZ1
    Nejde kovat vybavení pokud je na něm šutr...
    zkoušel jsem restart hry,ale pořád nic.
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 1,962CZ1
    Janko.65 (CZ1) napsal(a):
    CHACHEWARA (CZ1) napsal(a):
    Zdravím všechny fandy GGE !!
    Mám problém se sekáním, hry, zkoušel jsem několik prohlížečů, ale je to marné. :-(
    Běžně mi hra padá cca 1x za dvě hodiny a drobné zamrzání na 2 - 5 vteřin je takřka stálé.
    Zlatý zásuvný modul !!!
    Posílání útoků, je opravdu utrpení, :-( bude se tím někdo zabývat a jak dlouho bude trvat náprava ??

Předem děkuji za odpověď.

CH.
    Prozatím je stále FLASH plynulejší. I méně zatěžuje jádro procesoru.

Jednoduše do příkazového řádku zadej:
    https://empire.goodgamestudios.com/flash/
    S tou zátěží procesoru souhlasím. HTML žere víc. Do budoucna je to šit.. Myslím Flash..
    Lien Rag

• Rirestorm (CZ1)Rirestorm (CZ1) Komentářů: 6
    Lien Rag (CZ1) napsal(a):
    Janko.65 (CZ1) napsal(a):
    CHACHEWARA (CZ1) napsal(a):
    Zdravím všechny fandy GGE !!
    Mám problém se sekáním, hry, zkoušel jsem několik prohlížečů, ale je to marné. :-(
    Běžně mi hra padá cca 1x za dvě hodiny a drobné zamrzání na 2 - 5 vteřin je takřka stálé.
    Zlatý zásuvný modul !!!
    Posílání útoků, je opravdu utrpení, :-( bude se tím někdo zabývat a jak dlouho bude trvat náprava ??

Předem děkuji za odpověď.

CH.
    Prozatím je stále FLASH plynulejší. I méně zatěžuje jádro procesoru.

Jednoduše do příkazového řádku zadej:
    https://empire.goodgamestudios.com/flash/
    S tou zátěží procesoru souhlasím. HTML žere víc. Do budoucna je to šit.. Myslím Flash..
    U mě je teda HTML plynulejší a i méně náročné na procesor.. a celkově je flash pomalý..)
    Jo, uz sem taky zpatky na HTML5 sice sou v nem stale graficke chyby :( ale ten flash je hrozne pomalej..
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,171CZ1
    Poslední dobou je o na pendrek jak v HTML5, tak Flashi. Kolikrát jedu vláček, šprajcne se to a než to rozchodím, tak 3 bez boje... :/
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

VertixusX (INT3) napsal(a):
    Mně se stálo to, že sem měl 175 démonických hrůz- veteránů a 175 smrtelných hrůz-veteránů. Přihlásil sem se na druhý den a všechno bylo FUČ! Ve správách nebylo napsáno, že by byl nedostatek jídla nebo že na mě někdo zaútočil a já prohrál. Jmenuju se VertixusX, úroveň 26, titul Kníže, body za moc nevím ani body slávy.
    Ahoj,
    nemá někdo heslo, že by vojáky propustil? Pokud ne, bude potřeba kontaktovat support, aby to prověřil.

ROBIN1997 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,
    reliktní, nebo normální vybavení? Reliktní vybavení kovat nejde (záměrně), bez ohledu na drahokam...
  • Panthera (SK1)Panthera (SK1) Komentářů: 1,206SK1
    upraveno 05.06.2019
    Zoe napsal(a):

Ahoj,
    reliktní, nebo normální vybavení? Reliktní vybavení kovat nejde (záměrně), bez ohledu na drahokam...
    Zoe, nechcelo by sa ti im navrhnúť, aby z kováčskej dielne odstránili reliktné a červené vybavenie? Keďže sa nedá prekovávať  :) zbytočne tam zavadzia

edit. a pravdaže aj drahokamy
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
    Panthera (SK1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):

Ahoj,
    Zoe, nechcelo by sa ti im navrhnúť, aby z kováčskej dielne odstránili reliktné a červené vybavenie? Keďže sa nedá prekovávať  :) zbytočne tam zavadzia

edit. a pravdaže aj drahokamy
    Předáno :) 
  • ROBIN1997 (CZ1)ROBIN1997 (CZ1) Komentářů: 54CZ1

ROBIN1997 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,
    u normálního vybavení,jak je na něm šutr,tak můžu klikat jak chci,ale nic to nedělá,bez šutru to jde.
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 1,962CZ1
    Poslední dobou je o na pendrek jak v HTML5, tak Flashi. Kolikrát jedu vláček, šprajcne se to a než to rozchodím, tak 3 bez boje... :/
    "Šprajcne" se to jen v momentě kdy posílá GGS vyskakovací nabídky. Bo jsou dementní. Nemůžou poslat pomalu 8 nabídek po jedné. Musí poslat dávku z kulometu. A to je důsledek.
    Lien Rag

• Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,171CZ1
    Ono se mi to šprajcne i bez nabídek...
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• nelljana (CZ1)nelljana (CZ1) Komentářů: 16CZ1
    upraveno 11.06.2019
    Ahojky,  mizí myš  kurzor ,stále  musím restartovat hru !  .Ale  blbne mi to jen na  hře  .Děkuji 

Nelly
Sign In to comment.