vnější království - neukončení úkolu

úkol vylepšit hrad na 3lvl - po dokončení stavby hradu na hh na 3lvl se neukončil úkol a po obnovení stránky dokonce skočil na 1 lvl ( pak jsem se ještě uklik a zadal jsem výstavbu na 2lvl a ono to staví znova )
naty97 @ cs 1

Komentáře

• ZoeZoe Komentářů: 15,674Moderator
    naty97 (CZ1) napsal(a):
    úkol vylepšit hrad na 3lvl - po dokončení stavby hradu na hh na 3lvl se neukončil úkol a po obnovení stránky dokonce skočil na 1 lvl ( pak jsem se ještě uklik a zadal jsem výstavbu na 2lvl a ono to staví znova )
    Ahoj,
    nemáš tam budovy hradu dvě? Pokud ano, je potřeba pro splnění úkolu vylepšit obě (nebo podporu požádat o odstranění té přebytečné)... Pokud ne, bude potřeba problém řešit s podporou.
  • emkopa (CZ1)emkopa (CZ1) Komentářů: 29CZ1
    zdravim nevim kde psat nemužu se prihlasit na vnejši kralovstvi stale preblikavaji obrazky hrad a prihlašeni  nevite poradit co s tím

emkopa @ cs 1
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,101Pomocník, CZ1
    emkopa (CZ1) napsal(a):
    zdravim nevim kde psat nemužu se prihlasit na vnejši kralovstvi stale preblikavaji obrazky hrad a prihlašeni  nevite poradit co s tím

Zkoušel jsi jít na vnější hned po přihlášení na hrad? Jakmile začneš řádit u sebe na hradě a chceš se tam přesunout později, dost často to nevyjde....

Jsem pomocník zaměřený na zodpovídání otázek ke hře. Pokud by někdo potřeboval s něčím pomoci a nechtěl to řešit veřejně přes forum je možné využít soukromé zprávy zde na foru, nebo skype kontakt: gamina666
  • naty97 (CZ1)naty97 (CZ1) Komentářů: 10CZ1
    ahojte,
    mám ještě jeden dotaz k vnějšímu. Při poslední akci mi nefungovalo násobení bodů. V denním žebříčku jsem měl např. 2250 a bylo násobení 5, ale místo 11250 mi to do celkového žebříčku přičetlo jen 2250. 
    naty97 @ cs 1
    upraveno 13.06.2019

To násobení funguje na denní žebříček. Vždy máš nějaké rozmezí... třeba 150 - 300 dostává na začátku 100 bodů. Po znásobení 5x se téhle kategorii bude přičítat 500 bodů. A těch 500 bodů vidíš ten den jako to, co se ti přičte (už to dál sám nenásobíš).

Post edited by gamina (CZ1) on

Jsem pomocník zaměřený na zodpovídání otázek ke hře. Pokud by někdo potřeboval s něčím pomoci a nechtěl to řešit veřejně přes forum je možné využít soukromé zprávy zde na foru, nebo skype kontakt: gamina666
  • naty97 (CZ1)naty97 (CZ1) Komentářů: 10CZ1
    upraveno 13.06.2019
    no když jsem se podíval na hráče který naskočil den před koncem, tak jemu se denní body znásobily a do celkové tabulky mu naskočil 5-násobek, tedy jemu to dělalo 10k bodů a hned vyskočil v tabulce cca na 26k  místo a byl lvl 12 a já byl lvl 20 měl jsem hh + 2 základny a cca 30k bodů dědictví a nedostal jsem se v celkovým dál než na na místo cca 56k.. No už vím pro příště, že mám dát na intuici a na celé vněší se vybodnout, psal jsem i na podporu a tam žádná reakce, teda jedna jo, potvrzení a přijmutí dotazu.
    naty97 @ cs 1
    upraveno 13.06.2019
    naty97 (CZ1) napsal(a):
    no když jsem se podíval na hráče který naskočil den před koncem, tak jemu se denní body znásobily a do celkové tabulky mu naskočil 5-násobek, tedy jemu to dělalo 10k bodů a hned vyskočil v tabulce cca na 26k  místo a byl lvl 12 a já byl lvl 20 měl jsem hh + 2 základny a cca 30k bodů dědictví a nedostal jsem se v celkovým dál než na na místo cca 56k.. No už vím pro příště, že mám dát na intuici a na celé vněší se vybodnout, psal jsem i na podporu a tam žádná reakce, teda jedna jo, potvrzení a přijmutí dotazu.
    To je divné...10k bodů se kolem toho 26k místa nepřičítalo ani s tím 5 - znásobovačem ... to byl buď nějaký bug, nebo nevím :)) Byla jsem někde kolem 8k... a myslím, že se na konci denně přičítalo cca 1050- 1200  v kategorii 5k - 10k 

Sign In to comment.