reliktní kovárna

Proč musím nyní vynakládat denně 128 tisíc zlaťáků, jen abych mohla získat 100 rubínů za splnění úkolů, když žádné reliktní hrdiny nechci? Jak se dají vlastně využít, když mám všude řetězy a nesmím je použít?
«1

Komentáře

• Panthera (SK1)Panthera (SK1) Komentářů: 1,215SK1
    Prvé kovanie je za 80k a reliktné vybavenie sa nedá kombinovať s ostatnými.
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • EpicDona (CZ1)EpicDona (CZ1) Komentářů: 3CZ1
    I těch 80 je na mě moc. Proč ho musím ukovat, i když ho nechci, ale chci splnit úkol kvůli rubínům? Dřív jsem odbyla kovárnu jen částkou do 5 tisíc.
  • DruidDruid Komentářů: 875Moderator
    EpicDona (CZ1) napsal(a):
    I těch 80 je na mě moc. Proč ho musím ukovat, i když ho nechci, ale chci splnit úkol kvůli rubínům? Dřív jsem odbyla kovárnu jen částkou do 5 tisíc.
    máš na výběr, buď si necháš 80k zlatek, což jsou 3 věže na ohni, nebo je dáš a budeš mít rubíny.. je to na Tobě, co si vybereš, nakonec, drak dává 370 rubínů a 35K zlatek... stačí 3 draci a máš vyděláno :)
    Vsledek obrzku pro esk vodopdy
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 1,976CZ1
    upraveno 16.05.2019
    Pokud chce získat 100 rublů z úkolu, asi 3 draky nedá. Že? No je to vtipné nedorozumění :)
    Někdy Druide použij víc empatie.
    80k může být na slabšího hráče hodně, když nemá vyježděné věže na slušnější level. Ale je fakt, že se to dá vyjet třeba v akci. Musí ale investovat do posílení. A tak prostě chybí..
    Lien Rag

Lien Rag (CZ1) napsal(a):
    Pokud chce získat 100 rublů z úkolu, asi 3 draky nedá. Že? No je to vtipné nedorozumění :)
    80k může být na slabšího hráče hodně, když nemá vyježděné věže na slušnější level. Ale je fakt, že se to dá vyjet třeba v akci. Musí ale investovat do posílení. A tak prostě chybí..
    dá se to zvládnout.... ale dají se jezdit i ty věže, to zvládne i slabší hráč.. a nemusí do toho sypat peníze... kdo chce hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody... Jan Werich
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,203CZ1
    Druid napsal(a):
    Lien Rag (CZ1) napsal(a):
    dá se to zvládnout.... ale dají se jezdit i ty věže, to zvládne i slabší hráč.. a nemusí do toho sypat peníze... kdo chce hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody... Jan Werich
    Njn.:) To jsou ty farmářské hrady, co veškeré suroviny mají z postavených budov. :)
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• EpicDona (CZ1)EpicDona (CZ1) Komentářů: 3CZ1
    Přesně tak:-).

upraveno 17.05.2019

Pak se, ale nemůžete divit, že nemáte pořádné velitele a kastelány a sehnat 80k zlatek je problém...Na NPC se dá za pár minut vyjezdit to co Vám budovy vyprodukují za celý den a o zlatkách a rubínech ani nemluvím.
    Post edited by Spartakus01 (CZ1) on
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

Pak se, ale nemůžete divit, že nemáte pořádné velitele a kastelány a sehnat 80k zlatek je problém...Na NPC se dá za pár mnut vyjezdit to co Vám budovy vyprodukují za celý den a o zlatkách a rubínech ani nemluvím.
    a to je to o čem mluvím.....
  • Janko.65 (CZ1)Janko.65 (CZ1) Komentářů: 263CZ1
    Druid napsal(a):

Pak se, ale nemůžete divit, že nemáte pořádné velitele a kastelány a sehnat 80k zlatek je problém...Na NPC se dá za pár mnut vyjezdit to co Vám budovy vyprodukují za celý den a o zlatkách a rubínech ani nemluvím.
    Řekla vosmistovka s maximem jídelních zdrojovek na světech.

EpicDona hraje jinou ligu. Určitě i ona hledá způsoby. Hledá rady i tady na fóru.

Hezky jste ji poslali do prdele :(
    Ve všem švindl. Akorát v mlíku voda.
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 651CZ1
    upraveno 17.05.2019
    Janko.65 (CZ1) napsal(a):
    Druid napsal(a):

Řekla vosmistovka s maximem jídelních zdrojovek na světech.

EpicDona hraje jinou ligu. Určitě i ona hledá způsoby. Hledá rady i tady na fóru.

Hezky jste ji poslali do prdele :(
    Aháááá...tak ony se ty věže vytuní když se stanu osmistovkou :o .....a já vůl je od počátku co jsem se stal legendou vyjíždím aby mi daly surky a zlatky a rubíny....no proč já jsem nepočkal B) :D :D

asi nechápu proč slušná a zcela jasná odpověď "jezdi věže - budeš mít zlatky" je považována za poslání do míst kde slunce nesvítí...je to prosté jak již psal Druid - kdo chce má...kdo nechce stěžuje si na fóru :D :D :D
    Mik Mak
    Ale chápeš, Kájo. Ty zrovna jsi z těch co chápe...
    Jen máš asi trochu hádavou:)

EpicDona je v alianci lvl26, která má 11 členů.
    Teď nechci mluvit o tom proč to tak je.
    Chtěl jsem říct, že hraje úplně jinou hru než Ty či Druid.

Neumí rabovat, čeká kdy se jí vyrobí suroviny, aby si mohla zvednout další domeček. Zlatky škudlí z výběru daní, a na světech raději ani nevyrábí útočné nástroje.
    Jestli náhodou hraje aspoň trochu aktivněji, je lepčí hráč než si představuji.

Hráči s tímhle stylem hry, říct že má sjet draky - je nad jeho představivost.
    ---------------------
    Ale jestli si tady na fóru chtějí povídat jen TOPky... klidně se odmlčím...
    Na legendě 121 jsem měl Kalinu na HH a alespoň 1-2 na tehdejší dobu slušné velitele na NPC. Nebyl jsem v TOP alianci, byl jsem v jedné školce, až později jsem šel do lepší, ale  v té školce byli hráči co mi poradili jak to hrát. Když mi poradili zbourej na hradech zbytečnočnosti, dej tam okrasy to ti zvedne produkci jídla. Místo základen na surky si vybuduj základny na jídlo, jezdi nomády a samíky křídlo a střed dálkařema a jezdi věže na světech, tak jsem to udělal a od té doby je to daleko lepší. Jinak dneska se dají snadno poskládat velitelé o kterých se mi před 3 lety ani nesnilo. Chce to se nevymlouvat a začít. :)

• Tvoje svědomí (CZ1)Tvoje svědomí (CZ1) Komentářů: 9CZ1
    Nejlepší rada pro hráče je vždy od někoho, kdo je zhruba na stejném lvl.   Srovnávat třeba i aktivní leg 300 s legendou 800 je blbost a je to jedna z největších nespravedlností téhle hry, kde všichni spadnou do stejné žumpy. Vyjezdit jarní turnaj je pro některou aktivní 800 záležitost pár dnů, ale pro aktivní 300 to může být záhul to stihnout. Leg 800 má větší výrobu všeho, lépe nastavenou síň na rab, víc vojáků, víc a lepší velitele,atd .... Házet hráče do jednoho fusaku je nesmysl. To samé platí pro odměny za umístění v akcích a podobně kde všechno vyžerou vysoké leg. Tam nižší lvl může konkurovat jen tím, že bude investovat prachy..Všechno je to ještě znásobené sílou ali, kde někomu padaj odměny jak na běžícím páse a hráči který je sice super, ale v horší ali padá prd. Berte to všechno v širším kontextu než někoho odsoudíte.
    Započal jsem hráti tuto hru bych proslavil svůj rod a převzal po svém otci hrad tento. Leč počáteční ideály o cti, férové hře, vzájemné pomoci, dodržování úmluv,..... to vše se v této hře rozplývá jako mlžný opar. Má duše trpí nepravostmi páchanými hradními pány jimž je podlost, zrada a nerovný boj vlastní. Po marném hledání čestných rytířů jež by jako jeden muž do bitvy šli, kteří by nezlomný fascikl vzájemně tvořili, štítem svým druha svého chránili a meč svůj jako jeden muž proti nepříteli pozvedli.... v ten okamžik padlo mé rozhodnutí tento herní svět opustit. Naposledy se mé oči upírají směrem, kde společenství rytířů kulatého stolu čest a ideály bránilo a v paprscích vycházejícího slunce hledám jejich postavy.....leč zřejmě již nejsou mezi námi.   

• Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 651CZ1
    Janko.65 (CZ1) napsal(a):
    Ale chápeš, Kájo. Ty zrovna jsi z těch co chápe...
    Jen máš asi trochu hádavou:)

EpicDona je v alianci lvl26, která má 11 členů.
    Teď nechci mluvit o tom proč to tak je.
    Chtěl jsem říct, že hraje úplně jinou hru než Ty či Druid.

Neumí rabovat, čeká kdy se jí vyrobí suroviny, aby si mohla zvednout další domeček. Zlatky škudlí z výběru daní, a na světech raději ani nevyrábí útočné nástroje.
    Jestli náhodou hraje aspoň trochu aktivněji, je lepčí hráč než si představuji.

Hráči s tímhle stylem hry, říct že má sjet draky - je nad jeho představivost.
    ---------------------
    Ale jestli si tady na fóru chtějí povídat jen TOPky... klidně se odmlčím...
    tak nevím proč jsi vztahovačný...a nemám hádavou...jen trocha sarkasmu nikdy neuškodí :D 

z mého pohledu zde někdo vznesl otázku s určitým problémem a DOSTAL odpověď takovou aby ho vyřešil. Dokonce slušnou odpověď a hned několik variant jak mít ještě něco navíc. A přesto s tím má někdo problém....že by to nebylo kvůli odpovědi?? 

Děsí někoho představa útoku na draka? No tak ať na něj nejezdí...ale jestli někdo napíše že CHCE těch 100 rubínů tak pro to MUSÍ něco udělat.

Upřímně si nemyslím že by to bylo něco nemyslitelného vyjet si peníze z věží...na to dokonce nepotřebuješ ani bůhvíjakého velitele. Snadné ale ne zadarmo no....ale když nad tím tak přemýšlím tak i v denních úkolech jsou útoky na věže...no tak jich prostě sjede o něco víc a je po problému  ;)

Mik Mak
     Jinak dneska se dají snadno poskládat velitelé o kterých se mi před 3 lety ani nesnilo...
    EpicDona si nedokáže vyjezdit zbroj z eventu (soudím dle její síly a její aliance).
    Snad, možná, po několika akcích nomádů nakoupit tu levnou nomádskou zbroj.
    Dnes kování v ali kovárně je nad její síly, takže ani rektální zbroj lehce nezíská.
    Ne, ona opravdu dobrou zbroj nezíská tak snadno, jak se to jeví zkušenějším hráčům.
    Je "v pasti".

...ale jestli někdo napíše že CHCE těch 100 rubínů tak pro to MUSÍ něco udělat.

Upřímně si nemyslím že by to bylo něco nemyslitelného vyjet si peníze z věží...na to dokonce nepotřebuješ ani bůhvíjakého velitele. Snadné ale ne zadarmo no....ale když nad tím tak přemýšlím tak i v denních úkolech jsou útoky na věže...no tak jich prostě sjede o něco víc a je po problému  ;)
    Tohle je dobrý návod jak začít. Dík Kájo.
    Ano, bude to několik týdnů trvat, ale toto je správná cesta. Denně získávat tolik zlatek z věží na světech, až to nakonec vyjde i na nákup zbroje v alianční kovárně.
    A když se nepodaří vykovat rektální kousek zbroje denně, nevadí. Tak zkusit kovat třeba obden. Po několika kováních se nakonec podaří seskládat z těch zbrojí slušného velitele, který napomůže lepšímu ježdění věží.

EpicDona se vlastně původně ptala, jak má denně získávat rubíny za denní úkoly.
    No, když to nepůjde hned, časem se podaří získat takového velitele, který vyjezdí dost zlatek na splnění DU.

Rada pro okamžité řešení neexistuje
    ------------------------------------------------------------
    PS: má reakce asi pramenila z ohlasů tady na fóru, kde TOP hráči si chválili rychlý zisk dobrých kastelánů/velitelů. A ani zmínka o tom, že i touhle novou rektální zbrojí se o něco víc rozevřely nůžky mezi hráči.

Je na mapě hodně slabších legendárních hráčů kteří touto aktualizací se dostávají do zatím "přehlíženého" problému.
    upraveno 17.05.2019
    Tak zrovna toho ,,základního´´ relikviového velitele může udělat snadno. To má asi na 20 věží+ surky+ zlatky. Co jsem tak slyšel tak skoro každému padnul použitelný velitel. Pak si může vyjezdit Krále stínů když ho pošteluje u technicuse a přidá pár použitelných kamenů, tak bude mít druhého velitele a tím už se dá jezdit Event. A posíláním 32 vojáčků v základním režimů může pomaloučku budovat měničské velitele, takže v pasti určitě není.

Problém slabších legendárních hráčů ve v tom, že je to nikdo nenaučil, než se stali legendou... :/

• ZoeZoe Komentářů: 15,681Moderator

Předala jsem návrh na přidání i staré ali kovárny :)

Luculus (CZ1) napsal(a):
    Tato debata jasně dokazuje pořekadlo: sytý hladovému nevěří.
    Aktivní hráči vysokých legend si neradi přiznávají že také kdysi dělali hlouposti, stavěli nesmysly a byli rádi za každou zlatku či rubín. Ovšem měli většinou štěstí že se dostali do nějaké lepší aliance či akademie, kde jim někdo poradil a pomohl. Případně je cepoval, kontroloval a popoháněl aby rychle byli pro alianci platní. Tehdy byli za ty rady vděční a nepřipadalo jim to jako buzerace. Kdyby je tehdy někdo poslal někam tak taky třeba za měsíc dva skončili a nikdy by to na level 800 nedotáhli. Protože objevovat stále znovu Ameriku je poněkud pracné.
    Řada slabších hráčů nemá málo surovin a zlata protože je líná či hloupá ale protože nepochopili
    správně jak některé věci fungují a nebo ještě hůře jim někdo špatně poradil.
    Vnější království je ideální důkaz toho jak je i pro velmi zkušené a ostřílené vysoké legendy pokud to hrají bez kupování rublů obrovský problém vyjezdit na baronech a věžích 80.000 zlatek na katelána či velitele,a aby bylo za co verbovat, surky na stavbu a dost jídla aby vojsko přežilo. Najednou bez 600 míst na hradbách, bez pekáren, stájí, hotových výzkumů, hory vytuněnejch velitelů a kastelánů 90/90 a špičkovejch okras, vyježděnejch věží atd. je ta hra strašná dřina a opruz a všechno trvá stráááášně dlouho.

Vnější Království je případ sám pro sebe. Člověk tam vleze a během chvilky ho sjede 30 rubínových hráčů, dříve, než člověk vyrobí alespoň OP... Navíc útoky ani nejsou vidět, takže nepomůže ani vyklízet hrad a podpory taky nedorazej. :D A vyjezdit tam něco na věžích může trvat dlouho, pokud člověk přijde o vojáky při útoku, kterej ani nevidí. :D
    Ono to co jsem popsal funguje, stačí chtít. Pomohl jsem takhle několika ,,opožděným´´ legendám z ničeho vybudovat něco. Popř. pokud se naskytne zkušenější hráč, tak mu pomůže poskládat velitele alespoň na ty věže. (Nemělo by se to dělat, ale dělá se to). :) Pokud je hráč alespoň v průměrně aktivní alianci, tak se většinou najdou hráči co na požádání pošlou surky, pokud je potřeba.

Zoe napsal(a):

Předala jsem návrh na přidání i staré ali kovárny :)

To je dobře. Snad pláč ustane, pokud to udělaj. :D

Sign In to comment.