tohle je opravdu povedená akce 2 hrady na vnějším

2»

Komentáře

• KerryMary (CZ1)KerryMary (CZ1) Komentářů: 121CZ1
    Na vnějším nevidím trubky. Jen koukám na výpisy, na výpisy ostatních spoluhráčů a to, s kým máme válku. Není vidět ani útoky na spoluhráče natož na mě. Jen vidím výpis s prohrou, naběhlou válku s kýmsi a prostředníček. Jak mohu reagovat a bránit, posílat podpory, když vidím úplný houby...
  • Misojogi (INT3)Misojogi (INT3) Komentářů: 167INT3
    upraveno 12.05.2019
    V žebříčku si vybereš cíl, který je výše než ty a má napravo zelenou fajfku. Ten se´jmeš a zaujmeš jeho umístění. Tzn. že když z 25 230 místa budeš útočit na 16845 a zvítězíš, budeš následně na 16 845 místě:)
    tak toto mi mal niekto vysvetlit na zaciatku, nikdy som to totiz nenasiel ze o co tu ide ...
    takze bojujeme stale medzi sebou? A co zakladne?
    je na to niekde nejaky navod co a ako ? aby som nedaval zbytocne otazky?

a ako sa dostanem do vyssej kategorie? (lebo bojuje sa len v ramci kategorie)
    a ako sa prejavi sila hradu? (len tak ze udrzim utok?)
    Post edited by Misojogi (INT3) on
  • setlers25 (CZ1)setlers25 (CZ1) Komentářů: 3CZ1
    ahoj.jsem na vnejsim svete s dvema hrady.jak to?snad se psalo ze to bude spravene.a za dalsi  ikdyz to tady nepatri,jak je mozne ze v aliancni kovarne mi to ukazuje 49990 za vykovani kdyz to ma byt 80 000.diky tomu jsem pak prisel o znacnou sumu penez?to uz tady blbne vse?
    setlers25 @ cs 1
  • fanda35 (CZ1)fanda35 (CZ1) Komentářů: 7CZ1
    Na dva hrady jsem si už zvykl,ale nepochopím,že od začátku jsem nepostoupil ani o jedno místo. Stavím,jezdím hrady i barony a nic.Takže to je úplná ztráta času. Ale samozřejmě,o problému víme a pracujeme na něm. Takže ,když už něco neumíte udělat pořádně,běžte radši k lopatě,tam se toho nedá tolik z....vit
  • KingDiamond2 (CZ1)KingDiamond2 (CZ1) Komentářů: 201CZ1
    Tuhle akci opravdu soudruzi z NDR podělali.Trubky nejsou vidět na spoluhráče.Automaticky se objeví válka.Člen vaší aliance byl napaden.Bordel jede na mě útok 20 ne li 25 vteřin před dopadem.stihl bych vyslat proti útok za 5 vteřin.A náhle mi to zmizelo i s trubkou a obrana prohra.Sem zvědav co s tím budou soudruzi dělat.
    KingDiamond2 @ cs 1
  • Luculus (CZ1)Luculus (CZ1) Komentářů: 319CZ1
    upraveno 14.05.2019
    Tak fakt nevím. Před hotfixem dva hrady na vnějším, po hotfixu dva hrady na vnějším.
    Asi se hrad nepovažuje za duplicitní budovu . >:)
    Luculus @ cs 1
  • player758170804 (CZ1)player758170804 (CZ1) Komentářů: 1CZ1
    Jak kopírujete obrázek, mám také 2 hrady
  • Ladis402 (CZ1)Ladis402 (CZ1) Komentářů: 4CZ1
    Já mám na vnějším taky dva hrady. Když jsem je měl nad sebou nebylo pořádně vidět co mi po útoku na hradě hoří. Teprve po přesunutí dvojky na volné místo se mi na jedničce ukázal plamínek. Jak dlouho mi tam ta jednička bude strašit?
  • ZoeZoe Komentářů: 15,681Moderator
    Zdravím,
    příčina chyby je opravená, takže při dalším vnějším království by se chyba opakovat neměla. Pokud chcete hrad odstranit i pro toto kolo, bude potřeba napsat na podporu (ale vzhledem k tomu, že akce za pár dní končí těžko říct, jestli to za to stojí, a jestli podpora vůbec stihne odpovědět)...
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 515CZ1
    Zoe napsal(a):
    Zdravím,
    příčina chyby je opravená, takže při dalším vnějším království by se chyba opakovat neměla. Pokud chcete hrad odstranit i pro toto kolo, bude potřeba napsat na podporu (ale vzhledem k tomu, že akce za pár dní končí těžko říct, jestli to za to stojí, a jestli podpora vůbec stihne odpovědět)...
    Pri dalším vnejším vymyslí další blbost aby z toho měli hráči ještě vetší zážitek :smiley:
    Ale hlavně aby ješte víc vydělali 
Sign In to comment.