Relikvie

124

Komentáře

• Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,301
    MATY2000 (CZ1) napsal(a):
    Mně to reliktní vybavení přijde supr, minimálně na kastíka už mi to dává na 2 hradech dohromady cca +3k jídla/hod, a to se vždycky hodí.:)
    Jinak souhlasím, že v ali kovárně je to docela drahé, ale na druhou stranu musíte vzít v potaz to, že se to vybavení nebude kovat. Takže vám to ušetří o dost víc zlatek..:)

Až ti tam někdo vletí tak budeš mít plus mnohem větší než 3k :-))
    Balík4 @ cs 1
  • MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) Komentářů: 3,572CZ1
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Mně to reliktní vybavení přijde supr, minimálně na kastíka už mi to dává na 2 hradech dohromady cca +3k jídla/hod, a to se vždycky hodí.:)
    Jinak souhlasím, že v ali kovárně je to docela drahé, ale na druhou stranu musíte vzít v potaz to, že se to vybavení nebude kovat. Takže vám to ušetří o dost víc zlatek..:)

Já ti nevím, tobě přijde tohle jako špatnej kastík ? :))
    https://ctrlv.cz/iOU4
    MATY2000, CZ1
    "Nechci znát se s osobou, kterou jsem byl předtím, je tohle doopravdy píchni nožem jestli nespím..."

• RReennyy (SK1)RReennyy (SK1) Komentářů: 64
    upraveno 14.05.2019
    Balík4 (CZ1) napsal(a):

nie nie je zly, je to taka skoro  KALINA, resp. kusok lepsie, ale na dnesne utok uz skoro nepouzitelne, takze balik4 mal fajn pripomienku a o to ide. Ze pokial ideme farmarcit, tak supeeer, ale ak ta niekto prebehne tak koniec. Zase ak ineho kastosa nemas, tak je to fajn. ;-)
    RReennyy @ sk 1
  • Tvoje svědomí (CZ1)Tvoje svědomí (CZ1) Komentářů: 9CZ1
    upraveno 14.05.2019
    vybavení mám už hafo, jenže je to jako vždy....99% je na nehráče a samozřejmě padne víc stejných věcí. Na nehráče jsem schopný mít na dvorku cca 120% a třeba na samuraje 150% jestli se to všechno sčítá. Nejlepší by bylo to všechno nějaký čas syslit a nekombinovat, protože než našetřím 2000 střepů na sundání šutru, budu mít fousy až na zem. Jako vždy mi to připadá že má GGS u mne špiona, co mu napráská co nepotřebuju a to právě dostanu. Jinak na to že to člověk dává dohromady nějaký tři dny nebo kolik to zas tak hrozný není. Jen ty šutry kde mám primární účinek podle hvězdiček na nejvyšší lvl a dává to třeba 4,5% křídelního útoku, tak to je bomba :)
    Jelikož jsem ale asi lama, nemohl by mi někdo říct co jsou to cíle slavné invaze?? Měl jsem ještě velitele, který měl nějaký vysoký bonus na přesun obranného štítu nebo co to bylo a tam mi taky nebylo jasný co je obranný štít ( podpory??? ), ale dneska mi ze skladu zmizel takže je to skoro fuk. Jen by mě zajímalo kdo mi ho z kluků z GGS čórnul a proč.  
    Započal jsem hráti tuto hru bych proslavil svůj rod a převzal po svém otci hrad tento. Leč počáteční ideály o cti, férové hře, vzájemné pomoci, dodržování úmluv,..... to vše se v této hře rozplývá jako mlžný opar. Má duše trpí nepravostmi páchanými hradními pány jimž je podlost, zrada a nerovný boj vlastní. Po marném hledání čestných rytířů jež by jako jeden muž do bitvy šli, kteří by nezlomný fascikl vzájemně tvořili, štítem svým druha svého chránili a meč svůj jako jeden muž proti nepříteli pozvedli.... v ten okamžik padlo mé rozhodnutí tento herní svět opustit. Naposledy se mé oči upírají směrem, kde společenství rytířů kulatého stolu čest a ideály bránilo a v paprscích vycházejícího slunce hledám jejich postavy.....leč zřejmě již nejsou mezi námi.   

• MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) Komentářů: 3,572CZ1
    RReennyy (SK1) napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):

nie nie je zly, je to taka skoro  KALINA, resp. kusok lepsie, ale na dnesne utok uz skoro nepouzitelne, takze balik4 mal fajn pripomienku a o to ide. Ze pokial ideme farmarcit, tak supeeer, ale ak ta niekto prebehne tak koniec. Zase ak ineho kastosa nemas, tak je to fajn. ;-)
    tak jasny, že to není ještě super, ale chybí mi tam 2 drahokamy a mam to kvuli produkci, v 99% případů se na hru dostanu a kastíka přehodím.. jinak myslím že dobrých kastíků mam víc než dost :D :)

MATY2000, CZ1
    "Nechci znát se s osobou, kterou jsem byl předtím, je tohle doopravdy píchni nožem jestli nespím..."

• Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,249CZ1
    upraveno 14.05.2019
    Musím říct, že jsem pořád spokojený. Dneska padnul speciální ksichtík na Krkavce a cizáky co má slávu 69,5% :D Ještě něco na Beri a mám akce komplet... :D MATYHO kastík vypadá bezva, ale já osobně zaději zůstanu u toho z kouzla. :D Přece jen obrana je pro mě přednější. :)
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

Tak jsem si taky postavil kastíka a marnej není (proti NPC) parametry lepší než kastík za kouzla, jen problém s nádvořím a vojáky na hradby taky nemá. Uvidím co sezenu za kameny. :D
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 549CZ1
    Tak jsem si taky postavil kastíka a marnej není (proti NPC) parametry lepší než kastík za kouzla, jen problém s nádvořím a vojáky na hradby taky nemá. Uvidím co sezenu za kameny. :D
    a kde se dají sehnat kameny ??   Kastlící jsou spíš na nehráče a vrána nebo mistr Ti udělá hotovou paseku :-) pri utoku hráče 
    a velitele taky k ničemu  Mám jich 11 a kameny 4 
    upraveno 18.05.2019
    Kameny mám taky jen 4,(na kastíka), na velitele 5.  Nějak to nechce padnout a to jsem u nomádů udělal 6 úkolů z 9 a něco málo koval. :D Netvrdím, že na hráče je ten kastelán super. Na to mám jiné. :D Uvidím, jestli budou nějaké úkoly i u cizáků.

GGS by mělo upravit poměr vybavení... Mám 3 prdele ksichtů na všechno možný jak na kastelány, tak velitele a kameny nula, nula nic...

GGS by mělo upravit poměr vybavení... Mám 3 prdele ksichtů na všechno možný jak na kastelány, tak velitele a kameny nula, nula nic...
    Je to záměr Dají se koupit u Kupce s vybavením za rubíny nebo nějakej set pouze za 499999 rubínu 
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    Je to záměr Dají se koupit u Kupce s vybavením za rubíny nebo nějakej set pouze za 499999 rubínu 

U toho setu máš ukázku toho, na jaké kombinace bonusů můžeš zapomenout :-)
    Balík4 @ cs 1
    Jsem trochu zmaten
    https://ctrlv.cz/tX5k
    jmenuje se to hradní pánové a má bonus na nádvoří před nehráčskými cíli?
    Balík4 @ cs 1
    Já tam mám zase bonus 85% k rychlosti obranného štítu. Co to má být? Podpory? Měli by vydat slovník pojmů...

upraveno 21.05.2019
    http://prntscr.com/nr7zlz
    obrany štít ( dřevo) má 15% na rychlost Tak asi tam ti to pridává  Bude se to hodit v Beri 
  • ZoeZoe Komentářů: 15,707Moderator
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Jsem trochu zmaten
    Vybavení dostává "jméno" podle toho, jaké bonusy na něm převažují - tedy nejde o chybu, a vybavení určené na "hradní pány" může mít jeden z bonusů proti nehráčským cílům.
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 666CZ1

Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Jsem trochu zmaten
    Vybavení dostává "jméno" podle toho, jaké bonusy na něm převažují - tedy nejde o chybu, a vybavení určené na "hradní pány" může mít jeden z bonusů proti nehráčským cílům.
    logika čistě vlastní GGs  :D :D :D

proč nás to vlastně ještě překvapuje  :#
    Mik Mak

Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Jsem trochu zmaten

proč nás to vlastně ještě překvapuje  :
    Mě stále ještě dokáží prekvapit :D
    Jakej má smysl sestavit velitele na cizáka s bonusem nádvoří na nehráče   Nebo kastla co má bonus na nádvoří jen na nehráče ? 
    pmiki (CZ1) napsal(a):

Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Jsem trochu zmaten

proč nás to vlastně ještě překvapuje  :
    Mě stále ještě dokáží prekvapit :D
    Jakej má smysl sestavit velitele na cizáka s bonusem nádvoří na nehráče   Nebo kastla co má bonus na nádvoří jen na nehráče ? 
    Kastík má smysl proti chánům. Je to fakt poznat, ale je opruz to přehazovat.

• Furry Fox (SK1)Furry Fox (SK1) Komentářů: 24SK1
Sign In to comment.