Relikvie

135

Komentáře

• ZoeZoe Komentářů: 15,764Moderator
    @MATY2000 (CZ1) "Slavné invaze" jsou invaze, ze kterých jde získat sláva, tj. cizáci a krkavci. Pokud tam žádná informace není, funguje vybavení proti všemu, a prý jsou tam nějaké nepřesné překlady, takže u něčeho je možné, že dojde k úpravám...  

teniska232 (CZ1) napsal(a):
    hezký večer... v ali kovárně už nepůjde nic jiného než relikvie ?? nebo jen nevím jak se přepnout na klasickou kovárnu? Zatím vidím jen buď kování za rubíny nebo za veliké peníze a vždycky to nebízí relikvii.
    Ahoj,
    ano, přesně tak - v ali kovárně už jdou kovat pouze relikvie.
  • milan6612 (CZ1)milan6612 (CZ1) Komentářů: 10CZ1
    v úkolech z herních událostí nejdou plnit úkoly ale darovane zlatáky to odečítá
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,270CZ1
    Zoe napsal(a):
    @MATY2000 (CZ1) "Slavné invaze" jsou invaze, ze kterých jde získat sláva, tj. cizáci a krkavci. Pokud tam žádná informace není, funguje vybavení proti všemu, a prý jsou tam nějaké nepřesné překlady, takže u něčeho je možné, že dojde k úpravám...  

teniska232 (CZ1) napsal(a):
    hezký večer... v ali kovárně už nepůjde nic jiného než relikvie ?? nebo jen nevím jak se přepnout na klasickou kovárnu? Zatím vidím jen buď kování za rubíny nebo za veliké peníze a vždycky to nebízí relikvii.
    Ahoj,
    ano, přesně tak - v ali kovárně už jdou kovat pouze relikvie.
    No nevím a co malé úrovně? Pro ty je 80k zlatek docela hodně, pokud chtějí splnit denní úkol na rubky... V GGS by měli trochu uvažovat.
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

Co si mám představit pod pojmem 20% k rabování hrůz? 
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• tatupu (CZ1)tatupu (CZ1) Komentářů: 3CZ1
    U herolda krkavčích říší mi nejde naplnit válečná pokladna. Jedná se o chybu hry, nebo to nejde jenom u mě?
  • upraveno 12.05.2019
    Co si mám představit pod pojmem 20% k rabování hrůz? 
    Taky mám takovej kšunt ve skladu.
    A taky mám kšunty, které přidávají bonus k útoku královských (to máš i Ty), k útoku imperiálů a k útoku berserkrů.
    Myslím si že ty "hrůzy" jsou děsyběsy. Přesně "Démonický škleb" či "Smrtící děs"...
    Ale je to jen domněnka, možná se pletu...
    Ostatně, v oznámení bylo že některé názvy se budou ještě měnit...

Taky se Vám líbí, jak s náma GGE hraje tajenku?
     :) 
    Ve všem švindl. Akorát v mlíku voda.
  • Panthera (SK1)Panthera (SK1) Komentářů: 1,250SK1
    Na SK sa tí vojaci volajú démonická a smrteľná hrôza, takže to asi len počeštili :smile:
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
    tatupu (CZ1) napsal(a):
    U herolda krkavčích říší mi nejde naplnit válečná pokladna. Jedná se o chybu hry, nebo to nejde jenom u mě?
    už jsem to tady psal včera :-)   za každej pokus  o splnění úkolu to zlatáky odečte  a kde nic tu nic:-))

Panové GGS dalo i hlášení do hry, že s tím je problém a nefunguje to, pokud jste ho nečetli Váš problém... :D

hmm tak to jsem asi někde zaspal  ale myslel jsem to spíš jako varování aby se neplatilo za něco co nefunguje:-)
  • RReennyy (SK1)RReennyy (SK1) Komentářů: 67
    upraveno 12.05.2019
    zamyslam sa a ak sa mylim opravte ma, ale toto nove vybavenie je podla mna otras. Ako myslienka fajna, ale uz teraz mam zaplneny uz aj tak dost plny sklad roznymi kombinaciami az z toho boli hlava. Mozno je to tym, ze mam cca 15 hrdinov a asi tolko isto drahokamov a skoro ziadne ine veci, cize nieco skombinovat je vlastne nemozne :-). Tych moznosti je tolko, ze sa mi to vlastne ani nechce kombinovat. Mame moznosti, beri, nomadi, samuraji, slava, slava cudzi. Stratilo sa caro jednoduchosti a prehladnosti. Alebo je mozne, ze som sa v tom stratil ja a uz ma to jednoducho nebavi stravit hodiny kombinovanim a skladanim, ako to bolo niekedy, ked to vlastne este davalo zmysel a bolo jednoznacne a neboli rozne kombinacie na rozne udalosti :-).

No mozno niekto z Vas ma poopravi, alebo potvrdi moje rozcarovanie, ale za mna zatial velke MINUS.
    RReennyy @ sk 1
    milan6612 (CZ1) napsal(a):
    hmm tak to jsem asi někde zaspal  ale myslel jsem to spíš jako varování aby se neplatilo za něco co nefunguje:-)

hmmm zatim ještě používam oddělenej flesh a ten tydle zprávy nezobrazuje
  • milan6612 (CZ1) napsal(a):
    hmmm zatim ještě používam oddělenej flesh a ten tydle zprávy nezobrazuje
    Potvrzuji.
    I mě v odděleném Flashplayeri tato upozornění nechodí. (Ne že by mi to vadilo...)

Nikdy jsem netvrdil, že tendle produkt je bezchybnej  :'(
    Ve všem švindl. Akorát v mlíku voda.
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 681CZ1
    upraveno 13.05.2019
    RReennyy (SK1) napsal(a):
    zamyslam sa a ak sa mylim opravte ma, ale toto nove vybavenie je podla mna otras. Ako myslienka fajna, ale uz teraz mam zaplneny uz aj tak dost plny sklad roznymi kombinaciami az z toho boli hlava. Mozno je to tym, ze mam cca 15 hrdinov a asi tolko isto drahokamov a skoro ziadne ine veci, cize nieco skombinovat je vlastne nemozne :-). Tych moznosti je tolko, ze sa mi to vlastne ani nechce kombinovat. Mame moznosti, beri, nomadi, samuraji, slava, slava cudzi. Stratilo sa caro jednoduchosti a prehladnosti. Alebo je mozne, ze som sa v tom stratil ja a uz ma to jednoducho nebavi stravit hodiny kombinovanim a skladanim, ako to bolo niekedy, ked to vlastne este davalo zmysel a bolo jednoznacne a neboli rozne kombinacie na rozne udalosti :-).

No mozno niekto z Vas ma poopravi, alebo potvrdi moje rozcarovanie, ale za mna zatial velke MINUS.
    ono to ve své podstatě jednoduché je...ale chce to čas nastřádat vybavení které se hodit bude a které ne...pak už jen stačí měnit třeba jen ksicht podle toho na co zrovna jedeš. A to znamená méně vybavení ve skladu...

je jasné že daleko jednodušší a časově méně náročné je složit si kompletní set...ale toho vybavení ve skladu je až příliš...nechci být nijak zvlášť přehnaně optimistický a jestli to bude co k čemu stejně ukáže čas takže uvidíme...
    Mik Mak
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 564CZ1

ono to ve své podstatě jednoduché je...ale chce to čas nastřádat vybavení které se hodit bude a které ne...pak už jen stačí měnit třeba jen ksicht podle toho na co zrovna jedeš. A to znamená méně vybavení ve skladu...

je jasné že daleko jednodušší a časově méně náročné je složit si kompletní set...ale toho vybavení ve skladu je až příliš...nechci být nijak zvlášť přehnaně optimistický a jestli to bude co k čemu stejně ukáže čas takže uvidíme...
    Souhlasím s Karlem ale když to pořádne ani nezačalo a GGS to už domršilo s tíma zlatkama za naplnení válečné pokladny a v Ali kovárne vykovat za 80K zlatek tak začínám pochybovat o smyslu tech relikvii 
    pmiki (CZ1) napsal(a):

Souhlasím s Karlem ale když to pořádne ani nezačalo a GGS to už domršilo s tíma zlatkama za naplnení válečné pokladny a v Ali kovárne vykovat za 80K zlatek tak začínám pochybovat o smyslu tech relikvii 
    no předpokládám že tolik zlatek to  stojí v té ali kovárně proto že si myslí že to je velmi kvalitní a silné vybavení. A to že nejde splnit nějaký úkol se nestalo poprvé a určitě né naposled :D :D :D
    Mik Mak
  • MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) Komentářů: 3,583CZ1
    Mně to reliktní vybavení přijde supr, minimálně na kastíka už mi to dává na 2 hradech dohromady cca +3k jídla/hod, a to se vždycky hodí.:)
    Jinak souhlasím, že v ali kovárně je to docela drahé, ale na druhou stranu musíte vzít v potaz to, že se to vybavení nebude kovat. Takže vám to ušetří o dost víc zlatek..:)

MATY2000, CZ1
    "Nechci znát se s osobou, kterou jsem byl předtím, je tohle doopravdy píchni nožem jestli nespím..."

Budou taky k těm relikviím vzhledy?
    Mik Mak
Sign In to comment.