Kdy proběhnou KOMPENZACE za zrušené akce ( alianční města ) či chyby v akcích ??

Vcelku by mne zajímalo kdy budou náhrady za alianční města , herní měnu z této akce, co měl každý hráč na účtu či další chyby, které se soustavně na Empire objevují.

Sice je moc hezké , že nám tuto akci zrušili a již byla i vymazána , ale slibovaná náhrada nikde. Ano - každá větší aliance má v pokladně poměrně dost surovin, ALE každého člena aliance vyjetí surovin stálo vcelku dost času a u lépe vybavených měst nešlo jen o obyčejné suroviny, ale i o hodně exo surek, které byli nacpány do alianční kasy a poté i do města.

Další věc je - kdy a jaká bude náhrada za herní měnu z této akce. Měl jsem jí spoustu na svém účtu ( nějak nebyl čas ji utratit ).Nebudu se zabývat tím , zda vybavení za něco stálo nebo nestálo - to je věc jiná , ale primárně mě tato měna něco stála a to čas, prostředky a vojáky - OPRAVDU SI MYSLÍTE , ŽE TOTO SMAŽETE Z ÚČTU A KOMPENZACE ŽÁDNÁ ???

Dnes opět další chyby v úkolech spojených s novým ( relikvie ) vybavením. Opět to stálo každého pár desítek tisíc zlatek než zjistil , že další výmysl nefunguje. A opět to každého hráče něco stálo - tedy jaké bude řešení ?? Předpokládám napište si na podporu a dohadujte se 3 měsíce o 50K zlatek ....

Závěrem chci podotknout, že mi nejde a nějaké nesmyslné brečení - to opravdu ve svém lvl či stavu hradu nemám zapotřebí , ale jde mi o PRINCIP . Děkuji za předání a konkrétní odpověď .Opověď , že o náhradě usilovně jednají u kulatého stolu mi nějak už nestačí....

Decimus Meridiu @ cs 1

Komentáře

• ZoeZoe Komentářů: 15,764Moderator
    Ahoj,
    bohužel, když jsem se v pondělí ptala, tak odpověď byla, že zatím neměli šanci prodiskutovat kompenzaci za města kvůli aktuálnějším tématům (problémy po aktualizaci) - a prý dají vědět, až bude nové info, ale zatím žádné není. 

U úkolů (překvapivě) také nevíme, vzhledem k tomu, že se chyba objevila o víkendu, u toho by snad mohlo být řešení začátkem příštího týdne...
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,297CZ1
    Hmm. Odpovědi od GGS zní často: Nemáme čas, protože řešíme tohle a tohle. Konkrétně přidat další blbost do hry, ale opravit týdny, měsíce, roky staré chyby na to si prostě čas neudělaj. Chtělo by to nafackovat jim...
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• ZoeZoe Komentářů: 15,764Moderator
    upraveno 17.05.2019
    Dr.Loser (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    ... že zatím neměli šanci prodiskutovat kompenzaci za města kvůli aktuálnějším tématům ...

Tak toto mě po vcelku krátké době opět úplně zbořilo. Díky za to. Podobné hlášky jsou možná tím, co mě na hře pořád dál baví. :)

Alianční města, resp. jejich bonusy byly ze hry odebrány aktualizací 19.4.2017. Od té doby jim muselo být jasné, že města nespustí. Minimálně jako plán B. Takže jinými slovy měli jen 752 dní na to, aby to prodiskutovali. Ne, vlastně pardon, v tom jsou i víkendy a svátky. Pracovních dní to bude něco kolem 490 nechce se mi to přesně počítat. Prostě zhruba 3900 pracovních hodin neměli šanci na toto téma diskutovat. No to je tam něco hodně nakažlivého... asi lepra.... že nemají šanci prodiskutovat, jak nahradit neúplné zbroje, nevyužité žetony a nasypané zdroje do akce, která jim před dvěma lety nevydělávala dost peněz. Nebo drží vcelku úspěšného bobříka mlčení - v takovém případě má gratulace, zejména jejich zaměstnavateli. A spousta věcí by se tím dala pochopit. :)

Vím, že jako modíci to nemáte lehké. Mě je nějaká kompenzace naprosto ukradená, ale psát, jak chudáčci mají fofry, tak to je trochu úlet. :)

Neříkám, že mají chudáčci fofry - říkám, co jsem od chudáčků dostala jako odpověď  o:)

A ptala jsem se znovu, a prý by se k tomu snad mohli dostat příští týden...
  • Redy (CZ1)Redy (CZ1) Komentářů: 165CZ1
    určitě nedostanou radši vytvoří zas nějakou další chybu aby se měli o5 na co vymluvit hihi
Sign In to comment.