Domů Podněty, pochvala a kritika

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Co mě dnes naštvalo či potěšilo

1519

Komentáře

• Misojogi (INT3)Misojogi (INT3) INT3 Komentářů: 175
    upraveno 01.05.2019
    Tak jsem chtěl napsat jak moc mě "potěšila" ta nová soutěž s "cizími hradními pány" kvůli které bych měl přijít o svou ochranu nováčka!!!...
    je to typicka idiocia tejto hry
    rad by som vedel kto podobne hluposti vymysla
    a este ta aj motivuju rubinmi
    nezacnes utocit? nedostanes rubiny, co tam po ochrane ....
    laskavě tu reklamu omezte motá se to do hry pomalu každých pět minut a velmi to vadí při hře
    nepomohol by adblock? vyskusal niekto?
    Díky bohu, že se najde dost kokotů, co ten provoz zaplatí. Aspon si můžem v klidu poklikat..
    ano, kazdy kto nakupi im dava za pravdu ze to musia robit prave takto
  • Panthera (SK1)Panthera (SK1) SK1 Komentářů: 1,328
    Misojogi (INT3) napsal(a):
    laskavě tu reklamu omezte motá se to do hry pomalu každých pět minut a velmi to vadí při hře
    nepomohol by adblock? vyskusal niekto?
    Na hento nepomôže ani svätená voda a adblock už určo nie  :D 
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • VertixusX (INT3)VertixusX (INT3) INT3 Komentářů: 24
    Mne sa nepáči to, že keď si kupujem rubíny cez SMS, tak mi píše, že nemám dostatok kreditu. A pritom som si kredit nabil už pred týždňom!!!
    TOTO JE HOTOVÉ ZDERSTVO!!!!!!
    Opravte to.

• Posledních několik tejdnů/měsíců nám GGE vždy o víkend servírovali jedinečné neodolatelné nabídky co 5 minut.
    Tendle víkend ne. Tendle víkend nám je servírovali normálním tempem 4-5 nabídek co 15 minut.

Potěšilo  :)
  • Milada Hojná (CZ1)Milada Hojná (CZ1) CZ1 Komentářů: 10
    u měniču nefunguji nakupy veliteli a doplnku na ne, nic se ve skladu neobjevi a dane body zmizi a nakonec nemate nic. nefunguje ani spionaž na měniče. co s tim???
    Milada Hojná @ cs 1
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) CZ1 Komentářů: 866
    u měniču nefunguji nakupy veliteli a doplnku na ne, nic se ve skladu neobjevi a dane body zmizi a nakonec nemate nic. nefunguje ani spionaž na měniče. co s tim???
    a to tě naštvalo nebo potěšilo? B)
    Mik Mak
  • sabina z (CZ1)sabina z (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
     tak si tak kovu v alikovárně,  9x zasebou (super, samé Reliktní cosi) a 50mega v tahu :-((( tak pozor nekove za tísíce ale za mega :-(
    sabina z @ cs 1
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) CZ1 Komentářů: 866
    sabina z (CZ1) napsal(a):
     tak si tak kovu v alikovárně,  9x zasebou (super, samé Reliktní cosi) a 50mega v tahu :-((( tak pozor nekove za tísíce ale za mega :-(
    50mega za 9 vykování?? ...jen jestli trošku nepřeháníš  :o

tak jsem neodolal a taky jsem si kovnul ale teda jen 8x ....a když jsem si přičetl následující sumičku a těch 8 kování tak bych celkem utratil cca 9,5mega. .....být váma stěžoval bych si na předraženou kovárnu  :D:D:D
    Mik Mak
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 947
    upraveno 17.05.2019
    sabina z (CZ1) napsal(a):
    50mega za 9 vykování?? ...jen jestli trošku nepřeháníš  :o

tak jsem neodolal a taky jsem si kovnul ale teda jen 8x ....a když jsem si přičetl následující sumičku a těch 8 kování tak bych celkem utratil cca 9,5mega. .....být váma stěžoval bych si na předraženou kovárnu  :D:D:D
    *** mě už vše  zloději z GGS mi ukradli plno zlatek za naplnení válečné pokladny 

Karle doufám že alespon Slávie mě poteší zítra  a dnes Sparta :-)
    Post edited by Zoe on
  • David001 (CZ1)David001 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27
    Tým fóra napsal(a):
    Zdravím,
    rozhodli jsme se vyzkoušet návrh na založení tématu "obecných stížností”, potažmo pokecu a případně i pochvaly, čímž snad ulevíme od podobného obsahu jiným tématům.  

Samozřejmě je i v tomto tématu potřeba dodržovat pravidla fóra (včetně VOP). 
    nam by stacilo, kdyby se opravily chyby, nefunguje vubec nic, nakupy u měniču - insignicie zmizi a nakoupene veci nikde. nejedou surky ani jidlo vyroba se mneni kazdou hodinu jinak, 
  • kesidy 903 (CZ1)kesidy 903 (CZ1) CZ1 Komentářů: 86
    upraveno 17.05.2019
    Nejlepší řešení těch ***., no problémů by byl kompletní rollback na dobu před tou podělanou aktualizací :)
    Post edited by Zoe on
    nevite nekdo uz jdou nakupy u měniču?? nerad bych se pripravil o 12tis insignicii
    tak nakupy uz funguji ale to co nam sebrali uz asi zpatky nedostaneme.
  • David001 (CZ1) napsal(a):
    Žeby to GGE opravili přes víkend?
    Tomu nevěřím. Fakt ne.

Spíš ten nákup prostě jednou vyjde, a jindy zahapruje...
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,048
    kesidy 903 (CZ1) napsal(a):
    Nejlepší řešení těch ***., no problémů by byl kompletní rollback na dobu před tou podělanou aktualizací :)
    Rollback prakticky vrátí čas - tj hráči přijdou o úplně všechno, co během "smazané" doby získali (vyježděné věci, vojáci, vybavení, zlaťáky, i rubíny,...), takže k tomu se přistupuje pouze v naprosto extrémních případech.

David001 (CZ1) napsal(a):
    Pokud vám něco chybí, je potřeba napsat na podporu - měli by vám to připsat zpět :) 
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,194
    Janko.65 (CZ1) napsal(a):
    Posledních několik tejdnů/měsíců nám GGE vždy o víkend servírovali jedinečné neodolatelné nabídky co 5 minut.
    Tendle víkend ne. Tendle víkend nám je servírovali normálním tempem 4-5 nabídek co 15 minut.

Potěšilo  :)
    Líbí se mi tvůj sarkasmus. Chvilkami sem měl pocit, že mi GGS vyhlásilo válku přes neodolatelné nabídky. A některé byly i celkem zajímavé :)
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• Zampr (CZ1)Zampr (CZ1) CZ1 Komentářů: 17
    Nelíbí se mi ,že nemužu podlat vojáky do ůtoku,naskakuje tam nová ikona hradu ,nevím co tím ten autor myslel,čím více manažéru tím horší hraní!!!!Doposud jsem byl spokojen,ale začíná se to horšit.!!!!
    Zampr @ cs 1
  • SAURON DRTIVÝ (CZ1)SAURON DRTIVÝ (CZ1) CZ1 Komentářů: 59
    upraveno 05.06.2019
    Běžte už fakt do *** cizáci mi nedali 2k a víc vojáků jak je rok dlouhej , pořád jenom samý *** pětikila a když mi to dá 300 a z toho je 150 útoku , tak to si strčte ještě hloubějc !!! A Nomádi ? Devadesátkový tábory totálně na *** fakt hra jde rychlejc a rychlejc do háje a to to řikám ještě slušně ,
    Post edited by Zoe on
Sign In to comment.