Nefunguje plnění úkolů v rámci krkavců

Nelze splnit úkol zaplacení  14 500 zlatáků pro získání nové výzbroje!!!
«1

Komentáře

• Messaroš (CZ1)Messaroš (CZ1) Komentářů: 42CZ1
    odečte to 14 900 zlatáků z pokladny ,ale úkol je stále nesplněn- POZOR po každem kliknuti na zaplacení to odečítá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • quenn-marenka (CZ1)quenn-marenka (CZ1) Komentářů: 25CZ1
    To fakt neumí GGS udělat jednou něco pořádně???? Jděte k ..... šípku.
  • Spanky (CZ1)Spanky (CZ1) Komentářů: 12CZ1
    Messaroš (CZ1) napsal(a):
    odečte to 14 900 zlatáků z pokladny ,ale úkol je stále nesplněn- POZOR po každem kliknuti na zaplacení to odečítá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Souhlas, mají to nějak po.... :)
  • Evergreeny (CZ1)Evergreeny (CZ1) Komentářů: 2CZ1

Taky souhlas.

• Redy (CZ1)Redy (CZ1) Komentářů: 164CZ1
    souhlas, zase soudruzi z GGS něvědí, jak nás obrat, odečítá ale úkol nesplněn
  • Evergreeny (CZ1)Evergreeny (CZ1) Komentářů: 2CZ1
    upraveno 11.05.2019

Ty relikvie by se celkem šikly mno...A těch 200k zlatých co jsem tam Tak nesikovne bezvyznamne naklikal taky...

• Mentolka01 (CZ1)Mentolka01 (CZ1) Komentářů: 74CZ1
    Tak zlatky v řiti a to je tak všechno......mají to opět nějaký bumbiný......prostě zloději
    Mentolka01 @ cs 1
  • vonka2 (CZ1)vonka2 (CZ1) Komentářů: 1,890CZ1
    zlaté by měli hráčům vrátit někteří přišli o dost zlatých . Bude ta hra jednou zase funkční a bez chyb :#
  • sluniczkp18 (CZ1)sluniczkp18 (CZ1) Komentářů: 17CZ1
    no myslím, že jako tradičně nic nevrátí, bude to stejné jako když rušili města, mince také nevrátili. Žádná kompenzace, prostě nic
  • vonka2 (CZ1)vonka2 (CZ1) Komentářů: 1,890CZ1
    jo to máš pravdu že nic nedostaneme , :)Mají nás na háku  ,jak se dívám na mapu tak je celkem dost prázdná  a počítám že bude čím dále  více hráčů  ubývat 
  • Roman12345 (CZ1)Roman12345 (CZ1) Komentářů: 11CZ1
    Také jsem dnes přišel o dost zlaťáku... Jelikož to nešlo, tak jsem si myslel, že je něco s WIFI. Klikal jsem na to jak debílek a pak jsem si všiml, že to bere zlaťáčky :D Ach jo.... chci alespoň ty věci když už jsem za ně tolik zaplatil :neutral:
    Roman12345 @ cs 1
    no to je pravda, hraji už asi 8 let, to ale ta mapa byla plná. Vůbec se nedivím, že hráčů ubývá. Když to každý vidí, žádná akce nejde bez problémů. 
  • SmallJim (CZ1)SmallJim (CZ1) Komentářů: 1CZ1
    Stejný problém zlatky ubývají a úkol nesplněn, nejde tudíž plnit další, kdy to dají do pořádku?
    No to jsi asi počkáme, jestli vůbec to vyřeší.Také jsem přišla o zlatky :-(
  • ZoeZoe Komentářů: 15,764Moderator
    Zdravím,
    chyba je nahlášená a GGS o ní ví, víc Vám toho bohužel teď neřeknu a bude potřeba počkat do pondělí...
  • fanda35 (CZ1)fanda35 (CZ1) Komentářů: 8CZ1
    No,zřejmě soudruzi slaví konec druhé světové
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 611CZ1
    Zloději zlodejský  
  • Lord Animus (CZ1)Lord Animus (CZ1) Komentářů: 46CZ1
    pěkně pordazácký, už mě to stálo skoro 60k zlatek, jděte k šípku neumětelové z GGS.
    sem zvědav na kompenzaci!!
    no hlavně, že to ví, hlavně že běží čas, kompenzace jako vždy nebude žádná, je to pořád dokola. Nic tady nefunguje, vše má chyby
  • Tvoje svědomí (CZ1)Tvoje svědomí (CZ1) Komentářů: 9CZ1
    čert vem ty zlatky, ale kdyby se alespoň chytli za kebuli a odměny které díky té chybě nebyly připsány dodatečně připsali.... to by ale asi zem musela bejt placatá a řeky téct proti proudu :( 
    Započal jsem hráti tuto hru bych proslavil svůj rod a převzal po svém otci hrad tento. Leč počáteční ideály o cti, férové hře, vzájemné pomoci, dodržování úmluv,..... to vše se v této hře rozplývá jako mlžný opar. Má duše trpí nepravostmi páchanými hradními pány jimž je podlost, zrada a nerovný boj vlastní. Po marném hledání čestných rytířů jež by jako jeden muž do bitvy šli, kteří by nezlomný fascikl vzájemně tvořili, štítem svým druha svého chránili a meč svůj jako jeden muž proti nepříteli pozvedli.... v ten okamžik padlo mé rozhodnutí tento herní svět opustit. Naposledy se mé oči upírají směrem, kde společenství rytířů kulatého stolu čest a ideály bránilo a v paprscích vycházejícího slunce hledám jejich postavy.....leč zřejmě již nejsou mezi námi.   

Sign In to comment.