tohle je opravdu povedená akce 2 hrady na vnějším

janapitt @ cs 1
«1

Komentáře

• Misojogi (INT3)Misojogi (INT3) Komentářů: 172INT3
    mam presne to iste a nemozem budovat pretoze to zabera priestor
    prave som objavil dalsi taky hrad (susedny)
    jeden ma vybudovany na uroven 2 a druhy ostal na urovni 1 a este su prekryte jeden cez druhy
  • Luculus (CZ1)Luculus (CZ1) Komentářů: 319CZ1
    Mít jeden hrad je přeci nuda

Luculus @ cs 1
  • ZoeZoe Komentářů: 15,681Moderator

O problému se ví, bohužel se jim nepovedlo ho opravit dnes, takže snad začátkem příštího týdne...

zistil som ze ono to realne funguje, cize sa to chova ako keby som mal hrady dva cize sklad mam zvacseny o 1000 (resp o 800)
    Bolo by mozno dobre urobit z nudze cnost a nechat to tak pre tuto konkretnu akciu s tym ze sa musia upgradovat oba hrady a proste to len zaberie viac miesta s tym sa musi ratat
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 518CZ1
    Zoe napsal(a):

O problému se ví, bohužel se jim nepovedlo ho opravit dnes, takže snad začátkem příštího týdne...

Oni ho opraví Samo že ve svuj prospěch  :D 
    vše zresetují Pak tam znova vlezete a nakoupíte vše odznova 

Naštestí tam nejsem a ani nebudu takže k takové další volovine se už nebudu vyjádrovat 

Hezkou hru všem na vnejším .pevné nervy a utrácejte tam koruny aby se GGS ještě více nahrabalo :-)
  • Král Kazisvět1 (CZ1)Král Kazisvět1 (CZ1) Komentářů: 4CZ1
    a mam ten druhej stavět nebo ne ?

• Panthera (SK1)Panthera (SK1) Komentářů: 1,216SK1
    No mne pre zmenu ani neukázalo, že ide na mňa útok od hráča. Rovno mi prišla správa z boja. Barón mi svietil, ale hráč sa asi rovno teleportoval ku mne alebo čo...
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • dev1ce (CZ1)dev1ce (CZ1) Komentářů: 17CZ1
    když už jsme u dvou hradů.. tak mě se zase naduplikoval příbytek, měl jsem 2 na jednom místě

a při úkolu "Ham ham mlask: 5/8" je cíl postavit 5 příbytku na úrovni 4 .. díky tomuhle příbytku navíc, se mi úkol bugl a nemůžu v něm pokračovat dál..

device

No mne pre zmenu ani neukázalo, že ide na mňa útok od hráča. Rovno mi prišla správa z boja.
    podobne: utok ktory sice bol vidiet ale do poslednej sekundy nebolo jasne zlozenie utociacej armady
  • quenn-marenka (CZ1)quenn-marenka (CZ1) Komentářů: 25CZ1
    To se mi taky dneska stalo

• Král Kazisvět1 (CZ1)Král Kazisvět1 (CZ1) Komentářů: 4CZ1
    mě zmizela hospoda co sem vylepšil 

• Bibi91 (CZ1)Bibi91 (CZ1) Komentářů: 69CZ1
    Prostě to domršili všechno ... vnější i zelený .... chce to víc nakupovat a oni to možná někdy opraví :D  ;)
    Bibi91 @ cs 1
  • ZoeZoe Komentářů: 15,681Moderator
    Panthera (SK1) napsal(a):
    No mne pre zmenu ani neukázalo, že ide na mňa útok od hráča. Rovno mi prišla správa z boja. Barón mi svietil, ale hráč sa asi rovno teleportoval ku mne alebo čo...
    Chyba je nahlášená...
  • Marekt648 (CZ1)Marekt648 (CZ1) Komentářů: 16CZ1
    taky nevidím útok a pak najednou výpis o boji, nebo vyšlu útok, který má jet 1 hodinu, a za 10 minut jsem na místě.
    Marekt648 @ cs 1
  • Helper (CZ1)Helper (CZ1) Komentářů: 23CZ1
    uz by se  meli konečně vy.... na neustálé "vylepšování"...hra je rok od roku horši a horší :( jde jen o to tahat z hráčů prachy a hratelnost jde do  kytek....
    btw: také mám dva hrady na vnějším...
    https://prnt.sc/nnbpcm
    Helper @ cs 1
    btw: také mám dva hrady na vnějším...
    co sa stazujes ved to je plus, to si este nezistil? vylepsi si obidva hrady a uvidis sam ,.,.,, celkom vazne
    Vie mi niekto vysvetlit ze ako sa medzi sebou vymienaju miesta hradov? celkom som to nepochopil
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,143CZ1
    dev1ce (CZ1) napsal(a):
    když už jsme u dvou hradů.. tak mě se zase naduplikoval příbytek, měl jsem 2 na jednom místě

a při úkolu "Ham ham mlask: 5/8" je cíl postavit 5 příbytku na úrovni 4 .. díky tomuhle příbytku navíc, se mi úkol bugl a nemůžu v něm pokračovat dál..

Jsou tam dva příbytky přes sebe, holt se musí postavit oba ... pak to jde ....:/

Jsem pomocník zaměřený na zodpovídání otázek ke hře. Pokud by někdo potřeboval s něčím pomoci a nechtěl to řešit veřejně přes forum je možné využít soukromé zprávy zde na foru, nebo skype kontakt: gamina666
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,143CZ1
    Misojogi (INT3) napsal(a):
    Vie mi niekto vysvetlit ze ako sa medzi sebou vymienaju miesta hradov? celkom som to nepochopil
    V žebříčku si vybereš cíl, který je výše než ty a má napravo zelenou fajfku. Ten se´jmeš a zaujmeš jeho umístění. Tzn. že když z 25 230 místa budeš útočit na 16845 a zvítězíš, budeš následně na 16 845 místě:)

Jsem pomocník zaměřený na zodpovídání otázek ke hře. Pokud by někdo potřeboval s něčím pomoci a nechtěl to řešit veřejně přes forum je možné využít soukromé zprávy zde na foru, nebo skype kontakt: gamina666
Sign In to comment.