Relikvie

245

Komentáře

• ZoeZoe Komentářů: 15,723Moderator
    Panthera (SK1) napsal(a):
    A na čo teda je aliančná kováčska dielňa?
    tam si vykoveš jednotlivé kousky reliktního vybavení...ale nevylepšuješ
    Skôr tak som to myslela, že na čo nám je jej vylepšovanie, čo z roho budeme mať. Zle som sa vyjadrila.
    Už se někdo ptal, zatím bez reakce, zítra se zeptám... 
  • Panthera (SK1)Panthera (SK1) Komentářů: 1,233SK1
    Zoe napsal(a):
    A na čo teda je aliančná kováčska dielňa?
    tam si vykoveš jednotlivé kousky reliktního vybavení...ale nevylepšuješ
    Skôr tak som to myslela, že na čo nám je jej vylepšovanie, čo z roho budeme mať. Zle som sa vyjadrila.
    Už se někdo ptal, zatím bez reakce, zítra se zeptám... 
    Díky :smile:
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) Komentářů: 3,572CZ1
    To je opravdu max 80% na dvorek ? to je hoodně málo...
    MATY2000, CZ1
    "Nechci znát se s osobou, kterou jsem byl předtím, je tohle doopravdy píchni nožem jestli nespím..."

• Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,252CZ1
    upraveno 09.05.2019
    MATY2000 (CZ1) napsal(a):
    Ksichtík by to měl zvednout nad 80%, pokud bonus má. Můj má 92,8%. To už není o moc horší než Čarodějka a proti nomádům bude mít 108,4% a to je víc než full Čarodějka i Beri velitel. Nevím jaká čísla mají velitelé z událostí, ale začínající legenda nic lepšího nesežene. :) V podstatě hodně silný velitel za minimální úsilí. Jen trochu vleze do zlatek umístit kameny, ale vyjet ty věže to skoro zaplatí. Čekal jsem, že relikvie budou nějaká blbost a ne, že za necelé 2 hodiny udělám slabší verzi Čarodějky.
    Edit: A teď jsem si vykliknul bomba ksicht na samíky. S nim bych měl mít na dvorek u samíků 122,2% na dvorek
    Post edited by Spartakus01 (CZ1) on
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• MATY2000 (CZ1) napsal(a):
    Ksichtík by to měl zvednout nad 80%, pokud bonus má. Můj má 92,8%. To už není o moc horší než Čarodějka a proti nomádům bude mít 108,4% a to je víc než full Čarodějka i Beri velitel. Nevím jaká čísla mají velitelé z událostí, ale začínající legenda nic lepšího nesežene. :) V podstatě hodně silný velitel za minimální úsilí. Jen trochu vleze do zlatek umístit kameny, ale vyjet ty věže to skoro zaplatí. Čekal jsem, že relikvie budou nějaká blbost a ne, že za necelé 2 hodiny udělám slabší verzi Čarodějky.
    Měl jsem 12 velitelů na nehráčské cíle.
    OK, zvedl jsem si velitelství, a poskládal prvního tohodle rektálního velitele.
    Souhlasím, je lehce získatelný.
    Je užitečný. Vlastnosti má slušné...
    A tak mám 13 velitelů na nehráčské cíle... A místo pro další dva...
    ----------------------
    Zrovna jsem vyslal vláček na samce. 8 útoků (limitováno počtem vojáků na základně).
    Další 3 velitelé jeli zrovna na duny na písku.
    S veliteli na nehráčské cíle opravdu problém nemám...
    Ve všem švindl. Akorát v mlíku voda.
  • buba76 (CZ1)buba76 (CZ1) Komentářů: 7CZ1
    Bohužel z toho nejsem moc nadšený, nevím co se porouchalo ale při kování relikvií jsem přišel skoro o 15mil zlaťáků, v okénku s cenou se celou dobu ukazovala jen základní částka cca 2800zl, přišel jsem na to až když mi to hlásilo nedostatek zlaťáků, až po rest. jsem zjistil že to stojí tolik, takže další past jak hráče oškubat? Jak z nich vyrazit rubíny?....připadá mi to tak...
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 666CZ1
    buba76 (CZ1) napsal(a):
    Bohužel z toho nejsem moc nadšený, nevím co se porouchalo ale při kování relikvií jsem přišel skoro o 15mil zlaťáků, v okénku s cenou se celou dobu ukazovala jen základní částka cca 2800zl, přišel jsem na to až když mi to hlásilo nedostatek zlaťáků, až po rest. jsem zjistil že to stojí tolik, takže další past jak hráče oškubat? Jak z nich vyrazit rubíny?....připadá mi to tak...
    a co má nedostatek zlatek společného s rubínama?  :D :D :D
    Mik Mak
    To je opravdu max 80% na dvorek ? to je hoodně málo..
    řek bych že více...i ten dvorek je rozdělený na bonusy a já mám u šutrů max 80% a u ksichtu max 40% což je dohromady 120%

Mik Mak
  • buba76 (CZ1)buba76 (CZ1) Komentářů: 7CZ1
    Když dojdou zlatky tak se v kovárně dá platit rubínama to nevíš?? :p
    Je fajn, že si člověk tohohle velitele postupně může upravovat jak potřebuje. Trochu to připomíná doby, kdy se kombinovalo unikátní vybavení z různých setů, aby se dosáhlo konkrétních čísel, popř. se šlo nad limit. :)
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

Za mě je to určitě fajn, jen škoda těch limitů na dvorek a křídla, jinak by se z toho dala udělat solidní bestie.. Jinak Spartakusi na nehráče to neřeším, ale mně šlo o to poskládat velitele na hráče..:)
    MATY2000, CZ1
    "Nechci znát se s osobou, kterou jsem byl předtím, je tohle doopravdy píchni nožem jestli nespím..."

buba76 (CZ1) napsal(a):
    Když dojdou zlatky tak se v kovárně dá platit rubínama to nevíš?? :p
    vím....a taky vím že mi stačí pár útoků na samce nebo barony či věže a mám zase zlatek dost B)
    Mik Mak
    Za mě je to určitě fajn, jen škoda těch limitů na dvorek a křídla, jinak by se z toho dala udělat solidní bestie.. Jinak Spartakusi na nehráče to neřeším, ale mně šlo o to poskládat velitele na hráče..:)
    Tak to pak jo. Na druhou stranu nemůžeme po GGS chtít hyper velitele skoro za nic. Ono takovej velitel za Insignie dokáže udělat pořádné bebí, pokud to cíl nečeká. :D  Udržet jako neplatič hradby proti veliteli za Insignie je celkem umění. :D

• Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,301
     Podle čeho rozeznám úroveň rarity, když to nikde v názvu nevidím?
    Balík4 @ cs 1
    Chtěl jsem se zeptat, nějací hrdinové mají bounsy které platí na "slavné invaze" co to je za akci ? Krkavci a cizáci, nebo něco nového ?..

A nevím jestli se o tom ví, ale nejsou vidět hodnoty kastelána.. https://ctrlv.cz/sgcv Ikdyž tady na něj najedu myší neukáže se vůbec nic..
    MATY2000, CZ1

• ZoeZoe Komentářů: 15,723Moderator
    @Panthera (SK1) Žádná kompenzace za ali kovárnu nebude - prý bude mít kovárna vliv v budoucnu, každopádně zatím nevíme kdy.

@buba76 (CZ1) Můžeš zkusit napsat na podporu, jestli ti nedají kompenzaci, ale slíbit to nemůžu...

@Balík4 (CZ1) Relikvie nemají úroveň rarity (jako unikátní vybavení)... jestli tohle jako odpověď nestačí, budu potřebovat přiblížit otázku...

@MATY2000 (CZ1) o problému vědí, kdy bude oprava se zatím neví

U zbytku na odpovědi čekám
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,301
    Zoe napsal(a):

@Balík4 (CZ1) Relikvie nemají úroveň rarity (jako unikátní vybavení)... jestli tohle jako odpověď nestačí, budu potřebovat přiblížit otázku...

https://ctrlv.cz/3G61
    Balík4 @ cs 1
  • DruidDruid Komentářů: 955Moderator
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):

https://ctrlv.cz/3G61
    to je jen na ukázku, jak se liší .... že jsou zbarvené okolo modře, abys je rozeznal od ostatních
    Vsledek obrzku pro esk vodopdy
  • teniska232 (CZ1)teniska232 (CZ1) Komentářů: 14CZ1
    hezký večer... v ali kovárně už nepůjde nic jiného než relikvie ?? nebo jen nevím jak se přepnout na klasickou kovárnu? Zatím vidím jen buď kování za rubíny nebo za veliké peníze a vždycky to nebízí relikvii.
Sign In to comment.