Diskuze k dubnové aktualizaci

146

Komentáře

• ZoeZoe Komentářů: 15,764Moderator
    piqik (CZ1) napsal(a):
    Děkujeme Zoe :), chtěl jsem tam jít až před koncem, tak tam asi půjdu dřív, abych zjistil (než tam něco pošlu) jestli se mě tyká ten problém. Mimochodem, jakže se ten problém projevuje? ;)
    Údajně nemůžou "pořádně stavět", co jsem koukala, tak někdo hlásil, že jim tam na začátku chybí budovy... tak si toho snad všimneš :D každopádně jde celosvětově jenom o "pár" lidí :) 
  • piqik (CZ1)piqik (CZ1) Komentářů: 41CZ1
    Děkuji Zoe! :blush: :smile:
  • Albi70 (CZ1)Albi70 (CZ1) Komentářů: 1,242CZ1
    Tak jsem se dnes ráno chtěl přihlásit do hry (Google Chrome, ještě včera večer bez problémů), načtu přihlašovací stránku, vyplním jmeno, heslo, odklepnu a zamrzne to (tlačítko ) a nic se neděje hooodně dlouho (v MS Edge to funguje). Před chvílí hotfix, myslím, hurá, stal se zázrak, hned to opravili, ale ono ne.

Má ještě někdo další problém se přihlásit přes Chrome? V naší alianci nejsem jediný
    Albi70 @ cs 1
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,186CZ1
    Albi70 (CZ1) napsal(a):
    Tak jsem se dnes ráno chtěl přihlásit do hry (Google Chrome, ještě včera večer bez problémů), načtu přihlašovací stránku, vyplním jmeno, heslo, odklepnu a zamrzne to (tlačítko ) a nic se neděje hooodně dlouho (v MS Edge to funguje). Před chvílí hotfix, myslím, hurá, stal se zázrak, hned to opravili, ale ono ne.

Má ještě někdo další problém se přihlásit přes Chrome? V naší alianci nejsem jediný
    Chrome to chce po aktualizacích promazávat... :/

• Lednacek39 (CZ1)Lednacek39 (CZ1) Komentářů: 13CZ1
    Zoe napsal(a):
    piqik (CZ1) napsal(a):
    Děkujeme Zoe :), chtěl jsem tam jít až před koncem, tak tam asi půjdu dřív, abych zjistil (než tam něco pošlu) jestli se mě tyká ten problém. Mimochodem, jakže se ten problém projevuje? ;)
    Údajně nemůžou "pořádně stavět", co jsem koukala, tak někdo hlásil, že jim tam na začátku chybí budovy... tak si toho snad všimneš :D každopádně jde celosvětově jenom o "pár" lidí :) 
    Proboha ať do toho nehrabou a nechaj to dojet vylepšit pomocné šiky a cvičiště jde a jen je plnej hrad malejch stanů tak se nedá nic jiného postavit. Ať radši vrátěj tlačítko zpráv zhulenci :-(
    A Zoe díky za info :-) 
  • Albi70 (CZ1)Albi70 (CZ1) Komentářů: 1,242CZ1
    gamina (CZ1) napsal(a):
    Albi70 (CZ1) napsal(a):

Chrome to chce po aktualizacích promazávat... :/
    gami - fungovalo to včera už po aktualizaci, promazávám automaticky před každým spuštěním
    Albi70 @ cs 1
  • bobdylen (CZ1)bobdylen (CZ1) Komentářů: 10CZ1
    Znovu se zeptám ,vylepšení sýpek není ani po slavném hotfixu kameny zmizeli . při přehození 14 stavebního dílu zmizí uplně  , ty stavební díly 10 zmizeli a nejsou ? bude to někdo řešit ?? a sýpky jsou přeházené hlavně na světech a stavební díly 10.. v sýpkach nejsou !.. kolik ptákovin  ještě bude ve hře ? aby fungovala normálně ..
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 2,045CZ1
    upraveno 04.05.2019
    To sem raději vymazal. Páč sem byl ožralý, když sem to psal. Ted sem sice eště víc, ale zafungovala sebereflexe ;-)

Post edited by Lien Rag (CZ1) on
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• EET (CZ1)EET (CZ1) Komentářů: 368CZ1
    Aby šlo hrát tak člověk musí mít herní počítač, promazávat mezipaměť a stejně to pak každá aktualizace totálně rozbije.
    Kde jsou ty staré dobré časy kdy vyskakovací nabídky byly největší problém :) Dnes už po tom nikdo ani neštěkne, protože se už do hry pomalu ani nepřihlásí aby mu mohli vyskákat :D On asi nestačilo kazit hru jen akcemi  >:)
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 2,045CZ1
    upraveno 04.05.2019
    Je šance, že se toho flashe fakt zbavíme?

Nebylo by špatné místo přidávání volovin, máknout na základu. Je to v plánu? Blbečci. Hlavně že mám v půlce obrazovky , kde potřebuju vidět, deset nabídek. A chvála bohu, že už jsou některé schované za šipkama. Jinak bych je měl možná i přes dva monitory nad sebou..
    Post edited by Lien Rag (CZ1) on
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• jáá5 (CZ1)jáá5 (CZ1) Komentářů: 18CZ1
    Při nedávné aktualizaci se mi přeházeli sýpky ,ta co byla 100% tak je najednou 42%,a tedkom musím znovu stavět ty 100% na úroven 30.takhle pomršených je jich samozřejmě více
  • Tommyred (CZ1)Tommyred (CZ1) Komentářů: 13CZ1
    Dr.Loser (CZ1) napsal(a):
    kesidy 903 (CZ1) napsal(a):
    Dr.Loser (CZ1) napsal(a):
    kesidy 903 (CZ1) napsal(a):
    Co třeba kdyby šel zbourat vodní příkop? Když obsadím základnu, která ho má, tak místo toho nemůžu postavit hradní příkop, takže má o dost slabší obranu...
    Je to tedy trochu off-topic, ale od kdy nelze vodní příkop přímo pozvednout na hradní příkop bez nutnosti ho zbourat?!? Já to tedy v nabídce výstavby mám.
    Jsou dva typy příkopu, vodní a hradní, vodní je za suroviny a hradní za rubíny. Druhá (nejvyšší) úroveň vodního příkopu má stejnou obranu jako první úroveň hradního příkopu, takže druhá úroveň hradního je nejlepší. Jenže se nedá postavit, když už na té základně je příkop vodní.

jakýkoliv vodní (L1 i L2) by přeci mělo jít pozvednout na hradní L1 a ten následně vylepšit na L2.

Je to v nabídce Postavit - Cimbuří. Nic se bourat nemusí. Nebo Ti to nefunguje? Hodí to nějakou chybu či co?

Nemyslím si, že by GG$ propásla sebemenší příležitost vytáhnout z Tebe kopec rubínů.
    co to meleš o hradním příkopu?:D,co to hraju 6 let je pouze vodní a to druhé co máš v nabídce cimbuří je taky vodní
    Tommyred @ cs 1
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,297CZ1
    upraveno 06.05.2019
    Ehmmm.

Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• ZoeZoe Komentářů: 15,764Moderator
    @bobdylen (CZ1) pokud ti zmizely stavební díly, jde o individuální problém a bude potřeba kontaktovat podporu.

@jáá5 (CZ1) momentálně to prý funguje, jak má, což znamená, že se v úvahu berou i drahokamy. Pokud tedy nízká úroveň sýpky s dobrým stavebním dílem produkuje víc jídla, než vysoká úroveň sýpky s horším/žádným dílem, bude mít 100% produkci nižší úroveň (protože celkově tak získáš víc jídla, než kdyby na 100% fungovala sýpka s vyšší úrovní a horším dílem) :) 
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 697CZ1
    nevím jestli je to problém spojený s aktulkou ale při špehování měničů se při rozkliknutí špia na mapě objeví Erorr a ve zprávách to pak napíše že výsledky špia již nejsou aktuální. Přitom když to rozkliknu jako první ve zprávě tak je to v pohodě....asi nic šíleného pro ty co to jedou přes zprávy(ti si toho nejspíš ani nevšimnou), ale nutnost posílat znovu špio pro ty co si to otvíraj na mapě.
    Mik Mak
  • BraveIlonka (CZ1)BraveIlonka (CZ1) Komentářů: 94CZ1
    zmizli mi  stavební díly ze sýpek a skleník mi dělá taky produkci -1% 

BraveIlonka @ cs 1
  • BraveIlonka (CZ1)BraveIlonka (CZ1) Komentářů: 94CZ1
    zmizlo to celé alianci  takže žádné individuální 

BraveIlonka @ cs 1
  • jáá5 (CZ1)jáá5 (CZ1) Komentářů: 18CZ1
    Zoe napsal(a):
    @bobdylen (CZ1) pokud ti zmizely stavební díly, jde o individuální problém a bude potřeba kontaktovat podporu.

@jáá5 (CZ1) momentálně to prý funguje, jak má, což znamená, že se v úvahu berou i drahokamy. Pokud tedy nízká úroveň sýpky s dobrým stavebním dílem produkuje víc jídla, než vysoká úroveň sýpky s horším/žádným dílem, bude mít 100% produkci nižší úroveň (protože celkově tak získáš víc jídla, než kdyby na 100% fungovala sýpka s vyšší úrovní a horším dílem) :) 
    bohužel lžou ,např. sýpka ta co se přehodila ze 100% na 42% tak silný kameny zústaly a ted mám na 42 % silný šutry a na 100% zůstaly slabší kameny a výroba jídla se tím pádem zmenšila.Pokud bych přeházel kameny zpět tak to stojí zlatky a ne málo.Sýpky 100% byly vystavěny na 30 a ted se z některých staly 9 až15.
    Přesně tohle se stalo mě a spoustu lidem co mám v přátelích , hodně jich plánuje uplný konec hry ..
    takže se nejedná o  individuelní  problém ...
    Podotknu že tohle se stalo hlavně na světech tzn zima . písek , ohen ,,kdo měl dříve 10 kameny v sýpkách a neměl všechny na 30 koukněte se sami jestli je tam máte .. mě na ledu zbyli 2x 8 .. jinak všechny 10 pryč .. sýpky přeházene přesně jak píše jáá5
Sign In to comment.