Diskuze k dubnové aktualizaci

26

Komentáře

• DruidDruid Komentářů: 999Moderator
    Lien Rag (CZ1) napsal(a):
    Abych dodržel dekórum a pravidla... Jistě skvělá myšlenka i aktualizace. Dovolte doplňující otázku.

Kdy zmizne ta volovina, že vás to chce přihlásit k mezinárodnímu3, kdy vám to na foru místo ČR nabízí Argentinu a podobně?

Dík předem

P.S.: Jinak jsou mi vaše plány celkem ukradené. Neřešíte základní problémy. A to má vliv i na váš sice prioritní avšak pro ostatní druhotný cíl. Nám jsou totiž u prcky vaše hospodářské výsledky. Ja?

P.S2. dále je tu problém v používání html 5, kdy sice něco děláte, ale vyskakovací okna vám to zabrání udělat, nebo se to chová jinak, než by mělo. Třeba v minichatu vám po vyskakovacích oknech nebo výoisu ze hry, kdy po odkliknutí všeho, posouvá šipkami nejen text, ale i mapu. A tak bych mohl pokračovat dál. 

A tak se zeptám na závěr.
    Co děláte pro vaše potenciální zákazníky? (modíci/ce promiňte, to není proti vám. Jen to předejte dál)
    Po pravdě, stále to předáváme a snažíme se, aby se něco zlepšilo, nebo aby nevymýšleli větší krávoviny. Po každém oznámení se tam rozpoutá velká diskuze, protože už přesně víme, jak na to zareagují hráči... zatím bez nějakého většího úspěchu.... a dokud do toho DE  server bude sypat jako dosud, tak nevím jestli bude nějaký výrazný zájem o jiné servery ...
    Vsledek obrzku pro esk vodopdy
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 618CZ1
    Druid napsal(a):
    Abych dodržel dekórum a pravidla... Jistě skvělá myšlenka i aktualizace. Dovolte doplňující otázku.

Kdy zmizne ta volovina, že vás to chce přihlásit k mezinárodnímu3, kdy vám to na foru místo ČR nabízí Argentinu a podobně?

Dík předem

P.S.: Jinak jsou mi vaše plány celkem ukradené. Neřešíte základní problémy. A to má vliv i na váš sice prioritní avšak pro ostatní druhotný cíl. Nám jsou totiž u prcky vaše hospodářské výsledky. Ja?

P.S2. dále je tu problém v používání html 5, kdy sice něco děláte, ale vyskakovací okna vám to zabrání udělat, nebo se to chová jinak, než by mělo. Třeba v minichatu vám po vyskakovacích oknech nebo výoisu ze hry, kdy po odkliknutí všeho, posouvá šipkami nejen text, ale i mapu. A tak bych mohl pokračovat dál. 

Co děláte pro vaše potenciální zákazníky? (modíci/ce promiňte, to není proti vám. Jen to předejte dál)
    Po pravdě, stále to předáváme a snažíme se, aby se něco zlepšilo, nebo aby nevymýšleli větší krávoviny. Po každém oznámení se tam rozpoutá velká diskuze, protože už přesně víme, jak na to zareagují hráči... zatím bez nějakého většího úspěchu.... a dokud do toho DE  server bude sypat jako dosud, tak nevím jestli bude nějaký výrazný zájem o jiné servery ...
    Hezká odpověd :-) a prosím odkaž nemčourum at do toho dál sypou eura a my ostatní jejich Krávoviny budeme nadále ignorovat :D
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 2,045CZ1
    upraveno 01.05.2019
    Dobrý no. Zrovna včera a dneska jsem začal bourat na HH zbejvající baráky na šutr a dřevo a to ani nemám hotové úkoly. Jak teď využiju ten bambilion stavebních tokenů? Počkat nijak, protože žádné nemám a nemám ani dostavěné skleníky, protože Vnější království je pořád volovina a v Královské lize se bez kreditky nechytám...
    Já nevím, ale ty máš čas se tomu věnovat? Dyt je tu tisíc dalších věcí, co by bylo třeba dělat? Nevím kolik koksu šnupaj, ale já to jistě nedám ;-)

A je mi jasné, co chceš říct.

jE PÍČOVINA POUŠTĚT DO NEKONEČNA NOVÉ AKCE. cHÁPETE TO? vY ČURÁCI!!!!
    mYSLÍTE SI ŽE TO HRAJÍ TERMINÁTOŘI?
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• EET (CZ1)EET (CZ1) Komentářů: 368CZ1

Po měsíční absenci kouknu co je nového.. vidím.. vše se vyvíjí stejně jako doposud, tak přeji pevné nervy všem co stále nevděčným Němcům otročí. Těm kteří to nemají jako životní náplň mohu jen doporučit aby s tím také skončili. Jakmile jsem z toho na chvíli vypadl, došlo mi jak strašně hloupé je podrobovat svůj život, volný čas, veškeré aktivity, dovolené i spánek jedné hloupé hře která míří přímo ke zkáze. Stresovat se kvůli nějaké vypatlané životní trosce s kreditkou je opravdu zbytečné, ale házet tisíce do hloupých akcí ještě víc.Nevím jak ostatní, ale já na náhrobku mít napsáno " zemřel na dehydrataci když 4 dny v kuse jezdil nomády a nestíhal pít" nechci...

Omlouvám se všem které jsem ke hře přivedl nebo je nabádal k pokračování když váhali, je mi to opravdu líto.

VK 4.0.. Koncept že pošlete o půlnoci útok(y) a máte na ten den vyhráno je fakt ubohý,svědčí to o inteligenci vedení GGS;-) No což, možná si díky tomu víc hráčů uvědomí která bije:-) (vlastně stačí jeden útok a pak kupovat desetitisíce obrany.. to za jeden vzhled a pár tokenů stojí, ne? )

Omlouvám se za ten OT, přeji pěknou hru pokud je to tedy dnes ještě možné:-)

Co noivého se samuraji? To jste dojebali i tohle? Panenko Maria podsrpenská. Není lepší to dát ve vývoji externímu týmu? Bo to stejně neumíte..

Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

Druid napsal(a):

Dík předem

Já vím. proto se vždy stavím na vaši stranu. A nikdy neremcám na adresu modíků. Vy za nic nemůžete a jsem rád, že to vůbec někdo dělá..
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) Komentářů: 904CZ1
    upraveno 02.05.2019
    Neeee, se budu ptát po xtý, ale co tam v Dojčlandu hulej? Proč ti zhulenci, daj to Královské skladiště místo ikonky se zprávama??? Narozdíl od skladu do zpráv lezu minimálně 200x za den. Takže další klikání navíc.  Logiku by to mělo, dát to místo ikonky Vybavení  a přidat tu ikonku Ztráty a Nálezy pod Velitele/Kastoše.

Imho, abych jen nenadával, tak + maj za to zvednutí kapacity skladu vybavení.
    Strad75 @ cs 1
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,297CZ1
    upraveno 02.05.2019
    Taky nechápu, proč zrovna tam... možná kdybys přehlédl plné skladiště...

Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) Komentářů: 904CZ1
    upraveno 02.05.2019
    A ještě tam bude furt svítit ten zelenej vykřičník místo počtu přijatejch zpráv:-(

Strad75 @ cs 1
  • Juri3 (CZ1)Juri3 (CZ1) Komentářů: 6CZ1
    Ztraceno a nalezeno - blbější umístění jste vymyslet nemohli. Kdybyste alespoň změnili pořadí - aby člověk viděl nejdříve přijaté zprávy ....
  • karmin1 (CZ1)karmin1 (CZ1) Komentářů: 5CZ1
    Nebudu komentovat to výše, kluci mají pravdu, ale s aktualizací se jim zase podařilo dodrbat další věci jako je ukazatel % zatížení sýpek a s tím to taky rovnou dodrbali i ve stavebních dílech, takže se už ani nedopočítám co je pro mne výhodnější vylepšovat. No nemá to chybu, vývojáři zase dokázali, že jsou "dokonalí" a schopni všeho :-((
  • Morda1000 (CZ1)Morda1000 (CZ1) Komentářů: 5CZ1
    Ahoj, vůbec nechápu proč nejsou vidět zprávy ale skladiště. :s  Proč to neuděláte obráceně? Nebo to má nějaký zvláštní důvod ale NÉ k pochopení normálního Hráče. :/
    Kdo to vymyslel dejte mu korunu ať se zamyslí BOŽE proč u toho nemyslíte prakticky. ;)
  • nsoci (SK1)nsoci (SK1) Komentářů: 5SK1
    tie správy to je iná katastrofa.
    nsoci @ sk 1
  • FastPro2 (SK1)FastPro2 (SK1) Komentářů: 12SK1
    ahojte no to umiestnenie strat a nalezov uplne zle ale rad by som vedel ci budu nejake kompenzacie na kralovske mince co som mal na sklade a zrazu zmizli aj s kralovskym aliancnym mestom mal som tam cez milion minci co som setril na toho velitela co bol v udalosti Kralovske mesta ale hlavne ze mi na sklade zostali truhlicky na rabovanie tychto minci to som akoze zbytocne stracal cas s tymi mestami? a zadalsie ako budu vykompenzovane  suroviny a mince co sa davali do zdokonalenia tych miest?
    FastPro2 @ sk 1
  • vronny (CZ1)vronny (CZ1) Komentářů: 462CZ1
    FastPro2 (SK1) napsal(a):
    ahojte no to umiestnenie strat a nalezov uplne zle ale rad by som vedel ci budu nejake kompenzacie na kralovske mince co som mal na sklade a zrazu zmizli aj s kralovskym aliancnym mestom mal som tam cez milion minci co som setril na toho velitela co bol v udalosti Kralovske mesta ale hlavne ze mi na sklade zostali truhlicky na rabovanie tychto minci to som akoze zbytocne stracal cas s tymi mestami? a zadalsie ako budu vykompenzovane  suroviny a mince co sa davali do zdokonalenia tych miest?
    velmi dobrá otázka měla sem jich pár desítek tisíc :-/

„Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají.“
    – Johann Wolfgang von Goethe

• skokanka (CZ1)skokanka (CZ1) Komentářů: 39CZ1
    Ja sice neměla deseti tisíce mincí jen 1000 na hl.hradě.Před chvilkou jsem je našla ve skladě v jedné základně.Skuste se podívat.
  • skokanka (CZ1)skokanka (CZ1) Komentářů: 39CZ1
    Zmizelo jen to co se dalo do ali kasy.Ale to byla taky zanedbatelná částka.
  • FastPro2 (SK1)FastPro2 (SK1) Komentářů: 12SK1
    no tie truhlicky mam na sklade na zakladniach ale zmizli mi mince co som mal narabovane z Udalosti kralovske mesta za ne sa dalo nakupit  kadeco v tej udalosti ja som ich setril na toho velitela co tam bol
    FastPro2 @ sk 1
  • enzo (CZ1)enzo (CZ1) Komentářů: 29CZ1
    upraveno 02.05.2019
    Prosím  zmlatě a vyhodtě  toho blba co vymyslel dát ztraty a nalezy do zprav :-(  proč to nedaly třeba vedle do žebříčku  kde se tak často nechodí a kde už je (slava a žebříček) tak by tam byla akorat  další kolonka  ,tak je to dalši šilené klikaní navíc  a ktomu pořad svíti ten zelený vykřičník  fak  ten co to vymyslem musí mit IQ tykve  :_((  
    enzo @ cs 1
  • XvoodooX (CZ1)XvoodooX (CZ1) Komentářů: 39CZ1
    tykev je proti němu Einstein :/
Sign In to comment.