Měniči

Můžu se zeptat co zas udělali ty Německý chytráci s měničema?Dřív to dávalo po 50 kusech měničových kouzel a teď jenom po 10?Má to cenu jezdit.Peníze do rubínů rozhodně cpát nebudu abych podporoval tuhle zlodějskou společnost.Už tak stačí vnější království a zbabělost Poláků kteří do toho sypou haldy prachů a jezděj na hodně nízký levly.
KingDiamond2 @ cs 1

Komentáře

• Dr.Loser (CZ1)Dr.Loser (CZ1) Komentářů: 119CZ1

Asi si vybíráš měniče, kteří dávají málo bodů.

Za kolik bodů je kolik kouzel píšou na druhé záložce a nemyslím si, že tam došlo ke změně.

• pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 628CZ1
    Náhodou meniči je jedna z posledních akcii do ktereho nemusíš cpát peníze 
    Stačí každej den poslat 5 utoku bez špia  po 32 vojcech a časem nazbíraš dostatek kouzel i insignii na dobré odmeny i na slušného kastla 
    Toho za rubíny jim asi nikdo nekupuje nebo už je ve slevě 25% :D
  • KingDiamond2 (CZ1)KingDiamond2 (CZ1) Komentářů: 223CZ1
    Měniče jezdím furt stejně bez hardu,dávalo mi to vždycky po 50 kouzlech za den sem měl vždycky 250.Včera z ničeho nic to začalo dávat po 10 kouzlech a dneska to samí.
    KingDiamond2 @ cs 1
    skus tech 32 s hardem :-) 
    u mne to funguje :-)
    http://prntscr.com/nhtqqf
  • KingDiamond2 (CZ1)KingDiamond2 (CZ1) Komentářů: 223CZ1
    Tak sem to zkusil výsledek zatím 4 z 5 útoků z hardem.3 po 50 kouzlech a jeden po 10 kouzlech.Vojáci po 32 kusech.Chyba není u mě.Krpeca mi psal ať si to přepnu na hard že mi to bude dávat 150 kouzel.50 kouzel sem dostával jak sem psal ještě bez hardu před dvěma dny.Po tom z ničeho nic jen po 10 kouzlech,a teď 3  s hardem po 50ti a jeden za 10 kouzel.....Tak 4 po 50ti a jeden za 10 teď sem se koukl na záznam.
    KingDiamond2 @ cs 1
  • Furry Fox (SK1)Furry Fox (SK1) Komentářů: 29SK1
    upraveno 28.04.2019
    Tak sem to zkusil výsledek zatím 4 z 5 útoků z hardem.3 po 50 kouzlech a jeden po 10 kouzlech.Vojáci po 32 kusech.Chyba není u mě.Krpeca mi psal ať si to přepnu na hard že mi to bude dávat 150 kouzel.50 kouzel sem dostával jak sem psal ještě bez hardu před dvěma dny.Po tom z ničeho nic jen po 10 kouzlech,a teď 3  s hardem po 50ti a jeden za 10 kouzel.....Tak 4 po 50ti a jeden za 10 teď sem se koukl na záznam.
    ked ti klesne moc pod 500t  tak 150 nezískaš ked klesne pod 200t bude problém získať 50
Sign In to comment.