Diskuze k dubnové aktualizaci

ZoeZoe Komentářů: 15,681Moderator

Vážení hráči,

zde můžete diskutovat k plánované aktualizaci :)

Post edited by Zoe on
«136

Komentáře

• Panthera (SK1)Panthera (SK1) Komentářů: 1,215SK1
    Mňa by skôr zaujímalo čo pridali na testovací server. Síce to nie je v pláne aktualizácie, ale pridali nejaké relikvijné vybavenie, zmenili aliančnú kováčsku dielňu a automaticky sa z ali vyhadzujú neaktívni členovia. Sú o tom nejaké info?
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • ZoeZoe Komentářů: 15,681Moderator
    Panthera (SK1) napsal(a):
    Mňa by skôr zaujímalo čo pridali na testovací server. Síce to nie je v pláne aktualizácie, ale pridali nejaké relikvijné vybavenie, zmenili aliančnú kováčsku dielňu a automaticky sa z ali vyhadzujú neaktívni členovia. Sú o tom nejaké info?
    Reliktní vybavení je zatím jenom test, ke kterému chtějí zpětnou vazbu, aby podle ní systém případě upravili (tj. nebude v této aktualizaci) - je k tomu krátké oznámení na fóru k test serveru, my k tomu máme předběžně připravené oznámení, ale je pravděpodobné, že dojde ke změnám, takže pokud možno o tom nemáme nic říkat (teda, ne, že by v tom oznámení bylo něco zásadního :D)... kovárna vypadá, že souvisí s reliktním vybavením, o automatickém vyhazování členů nic nevíme, takže předpokládám, že v téhle aktualizaci by to být nemělo, ale zeptám se :) 
    Super díky za info :smile:

Inak čo sa týka stratov a nálezov, takže už sa vybavenie nebude pripisovať nad rámec skladu a rovno to pôjde do stratov a nálezov, skade to po čase zmizne?
    Tá vonkajšia ríša, podľa mňa to zbytočne prekombinovali a bude z toho hatlanina. Neviem si to predstaviť v skutočnosti :D
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 512CZ1
    Janko.65 (CZ1) napsal(a):
    Tak si to shrneme (předem se omlouvám že nemluvím GGEštinou, že mluvím tak jak mi zobák narostl)...

1 - Nová budova dřevorubce - aktivní hráči se naučili suroviny si narabovat na baronech. Snaží se GGE tlačit nás k farmaření?

2 - Nové vzhledy hradů - nedá se na ně nasadit drahokam - jsou tedy pro bojování neefektivní... Snaží se nás GGE tlačit k farmaření?

3 - pár kousků zbroje přes kapacitu skladu... No, hm... Od té doby co se aktivní hráči naučili jezdit barony mají se skladem vybavení věčnej probém... GGE to ví, a tak vyrábí záplaty na tendle problém. Onehdá navýšili kapacitu skladu. zjevně problém přetrvává. A tak zkouší další záplatu - 30 kšuntů přez kapacitu skladu... No potěš koště... Záplata záplaty... Děkujeme odborníkům z GGE, a zasíláme hezkou písničku.

4 - Změny žebříčku na venkově - inu, na venkově už jsou nůžky rozevřeny dost, tudy další cesta (k nákupům) nevede... Tak GGE zkouší další podnět, jak hráče ještě víc motivovat k posouvání se v žebříčku (rozuměj, motivovat k nákupům)...
    Když začal venkov, byl jsem nadšenej že si zabojuji. S další a další úpravou nadšení opadá... Tak já nevím, že by další složitostí a dalším zkomplikováním (no zjednodušení to není, co si budem) hry mě to přitáhlo?
    nemám k tomu co dodat jen k tomu vnejšímu
    Dálší blbost kde uspěje jen hráč s nejtučnejším kontem a vypatlaným mozkem 

Stačí každej den nakoupit 10000 vojáku a sjet hráče s dopadem 00:29  :D 
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 1,976CZ1
    upraveno 26.04.2019
    Abych dodržel dekórum a pravidla... Jistě skvělá myšlenka i aktualizace. Dovolte doplňující otázku.

Kdy zmizne ta volovina, že vás to chce přihlásit k mezinárodnímu3, kdy vám to na foru místo ČR nabízí Argentinu a podobně?

Dík předem

P.S.: Jinak jsou mi vaše plány celkem ukradené. Neřešíte základní problémy. A to má vliv i na váš sice prioritní avšak pro ostatní druhotný cíl. Nám jsou totiž u prcky vaše hospodářské výsledky. Ja?

P.S2. dále je tu problém v používání html 5, kdy sice něco děláte, ale vyskakovací okna vám to zabrání udělat, nebo se to chová jinak, než by mělo. Třeba v minichatu vám po vyskakovacích oknech nebo výoisu ze hry, kdy po odkliknutí všeho, posouvá šipkami nejen text, ale i mapu. A tak bych mohl pokračovat dál. 

A tak se zeptám na závěr.
    Co děláte pro vaše potenciální zákazníky? (modíci/ce promiňte, to není proti vám. Jen to předejte dál)
    Post edited by Lien Rag (CZ1) on
    Lien Rag

• Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,203CZ1
    Dobrý no. Zrovna včera a dneska jsem začal bourat na HH zbejvající baráky na šutr a dřevo a to ani nemám hotové úkoly. Jak teď využiju ten bambilion stavebních tokenů? Počkat nijak, protože žádné nemám a nemám ani dostavěné skleníky, protože Vnější království je pořád volovina a v Královské lize se bez kreditky nechytám...
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

Dobrý no. Zrovna včera a dneska jsem začal bourat na HH zbejvající baráky na šutr a dřevo a to ani nemám hotové úkoly. Jak teď využiju ten bambilion stavebních tokenů? Počkat nijak, protože žádné nemám a nemám ani dostavěné skleníky, protože Vnější království je pořád volovina a v Královské lize se bez kreditky nechytám...
    Sprav to ako ja. Založila som si hrad, odvtedy som tam nebola a naposledy som zhrabla poslednú odmenu tokenov a bola som spokojná :smile: Nechám sa o 3 dni prekvapiť, či sa to podarí aj tentoraz :blush:
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • Janko.65 (CZ1)Janko.65 (CZ1) Komentářů: 263CZ1
    Panthera (SK1) napsal(a):
    Sprav to ako ja. Založila som si hrad, odvtedy som tam nebola a naposledy som zhrabla poslednú odmenu tokenov a bola som spokojná :smile: Nechám sa o 3 dni prekvapiť, či sa to podarí aj tentoraz :blush:
    Vystihlas to úplně přesně.
    Venkov je prostě přeplácanej nesmyslama. 
    Původní myšlenka byla přidělovat body za boje, za stavby (i ozdobáky).
    Ať je to trochu "zajímavé", denní body i body celé akce.
    Pak k tomu přidaly další, jakési "dědictví". Nějak jsem nepochopil, zda se i nadále přiděluji body i za ozdobáky. Možná to i někdo někde zveřejňoval. Ale těch změn v empire přicházelo během krátké doby tolik, že už jsem to ani nijak zvlášť neřešil. Prostě tabulky, další tabulky, sezónní body, další body, ještě další body... Mince, tokeny, další měna, ještě další měna... 
    No a co nadcházející aktualka? Další změna v jakémsi žebříčku, který je vyhodnocován ještě jinak než všechny dosavadní žebříčky...
    Na rovinu přiznávám, podlamují se mi kolena.
    Na rovinu přiznávám, Empire není můj životní standard, mám jiné priority. Práci, rodinu.
    ------------
    Milý týme. Empire je Váše práce. Sedíte si v jakési budově kdesi v Hamburgu, a žijete tímdle Vaším vytuněným světem 7,5 hodiny každej pracovní den. Žijete tímdle světem. Děláte jej "zajímavější a přitažlivější". Asi i rozumíte všem Vašim fičurám, všem vylepčením , všem zapeklitostem. A vymejšílte další a další, a plácáte se po ramenou jak je to "super".
    Pro Vás možná ano.
    Pro větčinu hráčů už ne. Snad pro 4% magorů, kteří žijí Vaší hrou, honí žebříčky (libo kterej z té desítky si vyberou), honí sezónní body, získávají další "odměny". A za tuto svou minutu slávy jsou ochotni pustit chlup.

Větčina hráčů už pokládá tuto hru za nepřehlednou.
    I já.
    ------------------
    Panteřin přístup k Venkovu je přirozený.
    Ve všem švindl. Akorát v mlíku voda.
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 512CZ1
    žádné vylepšení ani síla se nepočítá do pořadí Jen dědicství ktere získáš utokem na jiného hráče a vítezstvím

Soudruzi z Hamburgu tam mohli rovnou dát vylepšení na nákup a následné utrácení rubínu podle kterého se bude určovat pořadí 

i když tam příště vlezu (o čem ted silně pochybuji ) tak jen kvuli tomu aby jsem sledoval Válku kreditek a boj magoru o ty nesmyslné odměny :D
  • Jaghut (SK1)Jaghut (SK1) Komentářů: 30SK1
    v GGS vobec nerozumeju hre ani hracom ani nechcu v GGS urobit tuto hru lepsiu ide im oto aby hraci sami odisli a zaverecnej sprave bude ze nema hrat tuto hru a VYHLASIA tejto hre koniec :D a budu podporovat ine hry ked robia obraty lepsie ale takymto pristupom pocase vsade stratia hracov :D plati jedna zasada na celom svete zakaznik je nas pan :) ale v Hamburgu to nejako nechapu :D my mozeme len dufat ze sa najde nova spolocnost ktora si bude vazit svojych zakaznikov :)
  • RUBINOVYHOST (CZ1)RUBINOVYHOST (CZ1) Komentářů: 28CZ1
    Janko.65 (CZ1) napsal(a):
    Tak si to shrneme (předem se omlouvám že nemluvím GGEštinou, že mluvím tak jak mi zobák narostl)...

1 - Nová budova dřevorubce - aktivní hráči se naučili suroviny si narabovat na baronech. Snaží se GGE tlačit nás k farmaření?

2 - Nové vzhledy hradů - nedá se na ně nasadit drahokam - jsou tedy pro bojování neefektivní... Snaží se nás GGE tlačit k farmaření?

3 - pár kousků zbroje přes kapacitu skladu... No, hm... Od té doby co se aktivní hráči naučili jezdit barony mají se skladem vybavení věčnej probém... GGE to ví, a tak vyrábí záplaty na tendle problém. Onehdá navýšili kapacitu skladu. zjevně problém přetrvává. A tak zkouší další záplatu - 30 kšuntů přez kapacitu skladu... No potěš koště... Záplata záplaty... Děkujeme odborníkům z GGE, a zasíláme hezkou písničku.

4 - Změny žebříčku na venkově - inu, na venkově už jsou nůžky rozevřeny dost, tudy další cesta (k nákupům) nevede... Tak GGE zkouší další podnět, jak hráče ještě víc motivovat k posouvání se v žebříčku (rozuměj, motivovat k nákupům)...
    Když začal venkov, byl jsem nadšenej že si zabojuji. S další a další úpravou nadšení opadá... Tak já nevím, že by další složitostí a dalším zkomplikováním (no zjednodušení to není, co si budem) hry mě to přitáhlo?
    :smiley: :smiley: ano Janko , GGS nás už roky tlačí k farmaření a při aktivnějším hraní k nákupům
    krávovin a používání co nejméně ekonimickýho a málo efektivního stavění útoků , 
    když stavíš jednou předvolbou všechny vlny a druhou předvolbou první vlnu
    mrzne ti to mnohem víc než když použiješ automat ...

Proč jde , aslepon' údajně to jde , prodávat snadno bordel ze skladu jen s předplatným ?
    Jinak to prodáváš věčnost několikrát za den , zpomalí to hru a je to potupný !
    No , utrácet tu je za co celkově i bez krávovin a předplatný obsahuje i jinak fajn výhody
    - tedy se domnívám , že jde opět o snahu filtrovat hráče-zákazníky a zbavit se těch
    co mají byt' jen špetku sebeúcty a nenechají se sebou tak snadno vyjebávat :))):wink:  

To je , jak už jsem několikrát uváděl, naopak důvod proč se utrácí méně a třeba já
    bych se , kdyby se provozovatel nechoval jako hovado , nestyděl  utrácet 3x víc .
    Protože se ale provozovatel chová jako úplný hovado utrácím výrazně méně , stydím se
    za každý nákup a protože hra funguje velice špatně a je plná technických chyb 
    často se stydím i za to , že to znovu hraju .  

Obchodovat něco tak návykovýho jako onlinegamesku takhle ledabyle , s hroznou
    a zhoršující se hratelností a předraženejma i nejzákladnějšíma prvkama je šmé .
    100% za to zodpovědný osoby skončí v hráčským pekle :))):blush:

a venek by mě mimochodem bavil nejvíc kdybych si tam mohl za 20-30k rubínů
    naklonovat svůj HH , což by nás udělala pravděpodobně drtivá většina 
    a byl by to pro ggs jistě slušnej příjem . Nebo by šlo začínat zadara od nuly ,
    což by potom myslím podstupoval opravdu málokdo ...
    malá-velká-huba . (Jsem) ten který mluví hodně a poví toho málo .  Jaro Zuřivý 2013   
  • kesidy 903 (CZ1)kesidy 903 (CZ1) Komentářů: 82
    Co třeba kdyby šel zbourat vodní příkop? Když obsadím základnu, která ho má, tak místo toho nemůžu postavit hradní příkop, takže má o dost slabší obranu...
  • Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) Komentářů: 852CZ1
    upraveno 28.04.2019
    Co Ti vývojáři hulej za matroš, že z nich vylejzaj takové kkotiny, jako je ta 4.0 verze Vnějšího? Tak, jak to je nyní by bylo i ideální, jen by stačilo tam implantovat funkci z Včel a kdoví, jak se to ještě kdy jmenovalo, kdy je systémovej limit, kdo na koho může útočit podle lvl.
    Tu kkotinu co v rauši vymysleli , vidím jednoduše. 90% útoků bude s dopadem v 00:29
    A nej nápor pro vlezení bude 1min po jeho spuštění:-D Aby jim neskolaboval pak servr, až to lidi zahltěj kvůli co nejlepšímu nasazení...

Tak jak je to nyní, je fakt "krása".  Těžce si s nízkým, nerublema vyhnaným levlem, najezdit na podobnejdh hráčích nějaké body, a pak jen koukat, jak namachrovanej, většinou Rusák , nebo Polák s lvl 70 dělá "cestu" svejm prckům...

P.S. Co ale kvituju, je jednotnej čas útoků, jen by moh bejt ne 30min, ale třeba 1:30 hod:-)
    Strad75 @ cs 1
  • Dr.Loser (CZ1)Dr.Loser (CZ1) Komentářů: 117CZ1
    kesidy 903 (CZ1) napsal(a):
    Co třeba kdyby šel zbourat vodní příkop? Když obsadím základnu, která ho má, tak místo toho nemůžu postavit hradní příkop, takže má o dost slabší obranu...
    Je to tedy trochu off-topic, ale od kdy nelze vodní příkop přímo pozvednout na hradní příkop bez nutnosti ho zbourat?!? Já to tedy v nabídce výstavby mám.
    Dr.Loser (CZ1) napsal(a):
    Je to tedy trochu off-topic, ale od kdy nelze vodní příkop přímo pozvednout na hradní příkop bez nutnosti ho zbourat?!? Já to tedy v nabídce výstavby mám.
    Jsou dva typy příkopu, vodní a hradní, vodní je za suroviny a hradní za rubíny. Druhá (nejvyšší) úroveň vodního příkopu má stejnou obranu jako první úroveň hradního příkopu, takže druhá úroveň hradního je nejlepší. Jenže se nedá postavit, když už na té základně je příkop vodní.
  • Tommyred (CZ1)Tommyred (CZ1) Komentářů: 13CZ1
    další a další vyfikundace od soudruhu z NDR
    Tommyred @ cs 1
  • Dr.Loser (CZ1)Dr.Loser (CZ1) Komentářů: 117CZ1
    Jsou dva typy příkopu, vodní a hradní, vodní je za suroviny a hradní za rubíny. Druhá (nejvyšší) úroveň vodního příkopu má stejnou obranu jako první úroveň hradního příkopu, takže druhá úroveň hradního je nejlepší. Jenže se nedá postavit, když už na té základně je příkop vodní.

jakýkoliv vodní (L1 i L2) by přeci mělo jít pozvednout na hradní L1 a ten následně vylepšit na L2.

Je to v nabídce Postavit - Cimbuří. Nic se bourat nemusí. Nebo Ti to nefunguje? Hodí to nějakou chybu či co?

Nemyslím si, že by GG$ propásla sebemenší příležitost vytáhnout z Tebe kopec rubínů.
    ADr.Loser (CZ1) napsal(a):

jakýkoliv vodní (L1 i L2) by přeci mělo jít pozvednout na hradní L1 a ten následně vylepšit na L2.

Je to v nabídce Postavit - Cimbuří. Nic se bourat nemusí. Nebo Ti to nefunguje? Hodí to nějakou chybu či co?

Nemyslím si, že by GG$ propásla sebemenší příležitost vytáhnout z Tebe kopec rubínů.
    Aha :-) To jsem si nevšiml... a už je hradní :-)
Sign In to comment.