Obsazení základny

SystemSystem Komentářů: 29,511
Tato diskuze byla vytvořena přesunutím komentářů z diskuze Nová základňa.

Komentáře

• Misojogi (INT3)Misojogi (INT3) Komentářů: 174INT3
    Ked opustim zakladnu co sa stane? vrati sa naspat do nuloveho stavu, alebo co je vybudovane tam ostane a kto si ju vezme ten ju bude mat aj s vybudovanymi budovami???
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 1,999CZ1
    Misojogi (INT3) napsal(a):
    Ked opustim zakladnu co sa stane? vrati sa naspat do nuloveho stavu, alebo co je vybudovane tam ostane a kto si ju vezme ten ju bude mat aj s vybudovanymi budovami???
    Pokud ji opustíš a nikdo ji za celou dobu opouštění neobsadí, bude jako na startu. Bez ničeho.

Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• Misojogi (INT3)Misojogi (INT3) Komentářů: 174INT3
    Pokud ji opustíš a nikdo ji za celou dobu opouštění neobsadí, bude jako na startu. Bez ničeho.

toho som sa prave obaval

a ked ju behom opustania obsadi tak sa predlzi cas a bude dalsich 24 hodin obsadena

len by ma zaujimalo ci aj vtedy sa znici tak vela budov ako pri normalnom zabrati zakladne.

• Tonik21 (INT3)Tonik21 (INT3) Komentářů: 5INT3

Vyrazil jsem obsadit základnu se 60-ti vojáky. Po úspěšném obsazení mám však na základně stav 0. Přitom na zprávě o dobytí žádné ztráty nemám. Myslím to není v pořádku?

TonikManager @ cs 1
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,153CZ1
    Tonik21 (INT3) napsal(a):

Vyrazil jsem obsadit základnu se 60-ti vojáky. Po úspěšném obsazení mám však na základně stav 0. Přitom na zprávě o dobytí žádné ztráty nemám. Myslím to není v pořádku?

A dezerce? po dobytí, máš vojáky na základně, kde je malá produkce.....

Jsem pomocník zaměřený na zodpovídání otázek ke hře. Pokud by někdo potřeboval s něčím pomoci a nechtěl to řešit veřejně přes forum je možné využít soukromé zprávy zde na foru, nebo skype kontakt: gamina666
Sign In to comment.