Problém s Nomády, samuraji apod.

hru hraji již 3 měsíce a zatím jsem ani jednu z uvedených ani podobných akcí neviděl. Když jsem ptal hráče s vyšším levlem měl stejný problém. Na foru jsou stále aktivní. Tak se chci zepta co mám dělat.

Komentáře

• Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) Komentářů: 819CZ1
    Jakej seš lvl? Tyhle akce sou až od určitého lvl hráče:-)
    Strad75 @ cs 1
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,104Pomocník, CZ1
    upraveno 01.04.2019
    No ..... to bude tím, že na INT3, nejsou akce....:)

Jsem pomocník zaměřený na zodpovídání otázek ke hře. Pokud by někdo potřeboval s něčím pomoci a nechtěl to řešit veřejně přes forum je možné využít soukromé zprávy zde na foru, nebo skype kontakt: gamina666
  • Misojogi (INT3)Misojogi (INT3) Komentářů: 139INT3
    upraveno 05.04.2019
    ine susedne hrady maju rozne Uteky nomadskej pricezny apod ale ja som zatial nic nevidel ziadnu ponuku na INT3 takze neviem odkial ich zobrali
    navyse v zalozkach mam Kral stinu, ale ked to chcem riesit tak mi to vypise ze akcia neprebieha
  • ZoeZoe Komentářů: 15,676Moderator

Na INT3 žádné akce nejsou, ani prozatím nejsou v plánu - zatím je to záměrně PvP server. Král stínů (i královnina obrana) se váží k událostem, což je, pravda, poněkud nedomyšlené...

• ZoeZoe Komentářů: 15,676Moderator

Na INT3 žádné akce nejsou, ani prozatím nejsou v plánu - zatím je to záměrně PvP server. Král stínů (i královnina obrana) se váží k událostem, což je, pravda, poněkud nedomyšlené...

• Misojogi (INT3)Misojogi (INT3) Komentářů: 139INT3
    upraveno 05.04.2019
    Král stínů (i královnina obrana) se váží k událostem
    priznam sa ze som to nepochopil, mam cakat ze nieco bude alebo sa nedockam?
  • Messaroš (CZ1)Messaroš (CZ1) Komentářů: 38CZ1
    V jarní akci chybí v druhém kole přilba..GGS o tom ví, ale je tam další chyba je tam záměna kamene!!!!!!!!
  • Aesir (CZ1)Aesir (CZ1) Komentářů: 23CZ1
    Ahoj pravě jsem koupil bonus na Nomady a nic se neděje 
    Roman Štiller @ cs 1
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 627CZ1
    Aesir (CZ1) napsal(a):
    a nechceš to napsat ještě někam? třeba se konečně trefíš  :D
    Mik Mak
  • Janko.65 (CZ1)Janko.65 (CZ1) Komentářů: 263CZ1
    Aesir (CZ1) napsal(a):
    Firma děkuje...
    Ve všem švindl. Akorát v mlíku voda.
  • 88maxy88 (CZ1)88maxy88 (CZ1) Komentářů: 3CZ1
    Zdravím, mám problém, po pár měsících jsem zapnul gge a je zrovna akce krkavci. Bohužel je nevidím na mapě, pod hradem je mám ale když na ně kliknu a dám: Najděte krkavčího hradního pána a zaútočte na něj. Tak mi to vždy napíše: Cíl útoku nebyl nalezen. Mohl by mi někdo prosím pomoct ? :D 
Sign In to comment.