podpora(((

chtela jsem napsat na podporu, ale vse je v anglictine(( jelikoz neumim anglicky, je to pro me velky problem, neumim se tam timto orientovat(( pro me ma timto tahle hra same minusy(((((((((( jak uz jsem psala , ctela jsem vyjadreni ohledne okradani hracu , coz myslim nakup za rubiny,, tim  myslim ,, cviciste,,  a ,, staje,, myslim si ze je v tehle hre toho vice, me nezajima , ze staje funguji jen na delsi trasy jak mi bylo receno, v informaci , kdyz si je kupuji nic takoveho neni, takze tahle hra okrada lidi

Komentáře

• lordmatysek (CZ1)lordmatysek (CZ1) Komentářů: 11CZ1
    Ahoj, 
    na podpoře by tě s tímhle poslali do háje, protože budovy fungují, jak mají.
     stáje - Leafeon psal, že na delší trasy je to VÍCE ZNÁT a ne, že to funguje jen na delší trasy. Stáje jsou navíc ohromně znát a ta budova funguje...
     cvičiště - jak už bylo řečeno v jiné diskusi, sčítají se všechna procenta při verbování. Proto nemá cvičiště zas až takový vliv, ale stále je tam rozdíl.
  • boa (INT3)boa (INT3) Komentářů: 11
    cviciste nefunguje , porad verbuji vojaky 6ks za 30min, stejne verbovani , jak kdyz jsem to cviciste nemela a je to stejne rikam ze ty vase sekundove intervaly tam psane nejsou, ve cvicisti mam o 75% rychleji, tak to chci dle toho, nemam tam psano o sekundach nic v informacjch))) a nefungujeto((( , jak se vsude pise ,,, papir snese vse((((
    me nezajima , ze staje funguji na delsi trasy((( v informaci je to psano jasne, chci tu rychlost co tam je,

• lordmatysek (CZ1)lordmatysek (CZ1) Komentářů: 11CZ1
    umíš číst?!
    na delších trasách je to VÍCE ZNÁT
    a těch +75% neznámená o 75% rychleji, ale +75% k celkovýmu počtu (když roklikneš kasárny, máš napsaný procenta vedle ozubenýho kolečka - tohle - https://ctrlv.cz/t9Yb
    my se porad nechapeme, ja to nemam v tech ozubenych koleckach, ((( proste to neumim najit, pri vylepseni tam mam psano jen to co jsem uz psala  75% cviciste i staje , zadne jine veci, jak jsem psala ja tam nemam , 75% jen na delsi trasy , mam tam jasne 75% k rychlosti verbovani vojska u cviciste((((
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,313CZ1
    boa (INT3) napsal(a):
    my se porad nechapeme, ja to nemam v tech ozubenych koleckach, ((( proste to neumim najit, pri vylepseni tam mam psano jen to co jsem uz psala  75% cviciste i staje , zadne jine veci, jak jsem psala ja tam nemam , 75% jen na delsi trasy , mam tam jasne 75% k rychlosti verbovani vojska u cviciste((((

Hra tě určitě neokrade. nestáhne ti sama od sebe peníze z účtu. nepřikove tě k židli a neokrade tě o tvůj čas. To všechno je pouze tvé rozhodnutí. Že se ti teď zdá jako špatné? Za to nikdo z těch, kteří tady chodí opravdu nemůže.

Někteří hráči se ti snaží odpovědět, vysvětlit a ty je označíš zloději, podvodníky a lháři?

Co k tomu říct jiného než ... tak jdi do prdele.

Balík4 @ cs 1
  • Zmije (CZ1)Zmije (CZ1) Komentářů: 22CZ1
    boa (INT3) napsal(a):
    Nuže základní rychlost verbování imperiálního střelce je 15 minut (4 ks za hodinu). Z toho si vypočítej, jak dlouho by se měl verbovat při tvé úrovni výzkumu a VP.
Sign In to comment.