Diskuze k plánům na 2. čtvrtletí

ZoeZoe Komentářů: 15,681Moderator
«13

Komentáře

• Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,208CZ1
    Hmm. Takže Města definitivně odepsána bezva... Ti co nemaj komplet velitele, nebo kastíka můžou zbytek zahodit. A u samíků nás evidentně čeká nová verze Chána...
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• Upřimně, města byla jedna z prvních akcí, kde nám GGE nabídlo to sterilní jakobyježdění hráčů, bez ztrát (obránců).
    Následovali měniči (taky bez ztrát vojáků), duše, kůže a korálky.
    Prostě - milí hráči, můžete si zabojovat a nikdo nebude fňukat že hoří...

Ať ta města vezme čert. Za mě - nebude se mi po nich stýskat...

(...tak a teď do mě...)
    Ve všem švindl. Akorát v mlíku voda.
  • Jaghut (SK1)Jaghut (SK1) Komentářů: 30SK1
    zmeny nezachrania tuto hru pokial budu dalsie akcie farmarske vytvarat musia v GGS naspet vratit hru ku bojovej cinosti realnych hracov a hlavne medzi serverami :) inak tato hra nema buducnost :D
  • IGIMAN (CZ1)IGIMAN (CZ1) Komentářů: 17CZ1
    Zánik měst je docela zásadní rozhodnutí, hlavně pro ty, kdo je mají vyšperkované na max a z alianční pokladny na to šly miliony rubínů, jsem opravdu zvědav na tu kompenzaci, jako velitel mám vylepšení města na triku a jejich konec mi budou hráči obouchávat o hlavu snad až do důchodu, v reálu by to bylo na mašli ... :)
    IGIMAN @ cs 1
  • MmoouurreekkRul (CZ1)MmoouurreekkRul (CZ1) Komentářů: 148CZ1

Já jsem zvědavý, jestli když mam na skladě schránky na mince, a už budou k ničemu, zda mi za ně vyplatí plnou cenu rubínů a zlaťáků a jakou kompenzaci mi dají za ty mince co se mi válí ve skladu, přeci jen najet ty mince stálo nějaké vojsko a nějaké nástroje a teď je to k ničemu...

...a druhá věc je, k čemu budou v ali pokladně speciální surky, protože se nedají na nic jinýho použít

• Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,299
    Jaghut (SK1) napsal(a):
    zmeny nezachrania tuto hru pokial budu dalsie akcie farmarske vytvarat musia v GGS naspet vratit hru ku bojovej cinosti realnych hracov a hlavne medzi serverami :) inak tato hra nema buducnost :D

:-)) .. vnější ti nestačilo? Jasně se ukázalo, že o takovou hru, na jejíž návrat marně čekáš, naprostá většina nestojí.
    Balík4 @ cs 1
    IGIMAN (CZ1) napsal(a):
    Zánik měst je docela zásadní rozhodnutí, hlavně pro ty, kdo je mají vyšperkované na max a z alianční pokladny na to šly miliony rubínů, jsem opravdu zvědav na tu kompenzaci, jako velitel mám vylepšení města na triku a jejich konec mi budou hráči obouchávat o hlavu snad až do důchodu, v reálu by to bylo na mašli ... :)

Pokud se někdo rozhodl narvat ali surky a ruble do nefungující atrakce, tak to asi bylo špatné rozhodnutí. Předpokládám ale, že se snad alespoň část toho co se tam narvalo bude aliancím vracet. Je třeba počkat s čím přijdou.
    Balík4 @ cs 1
    upraveno 29.03.2019
    Njn. GGS dělá všechno pro to, aby to zabalili poslední hráči. Počítám, že hra jednou skončí jako města. Prostě nevíme co s tím je, tak to vypneme úplně... :D Nebo by mohli zpoplatnit samotné přihlášení do,,hry´´ a byl by klid. :D Ale hlavně, že je zajímá zpětná vazba. Zajímalo by mě, kdo chtěl ,,Chána´´ verze 2.
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• Rirestorm (CZ1)Rirestorm (CZ1) Komentářů: 6CZ1
    Njn. GGS dělá všechno pro to, aby to zabalili poslední hráči. Počítám, že hra jednou skončí jako města. Prostě nevíme co s tím je, tak to vypneme úplně... :D Nebo by mohli zpoplatnit samotné přihlášení do,,hry´´ a byl by klid. :D Ale hlavně, že je zajímá zpětná vazba. Zajímalo by mě, kdo chtěl ,,Chána´´ verze 2.
    Furt mě fascinuje jak každou aktualizaci píšeš větší a větší sračky.. no zajímavé prostě
    Rirestorm (CZ1) napsal(a):
    Furt mě fascinuje jak každou aktualizaci píšeš větší a větší sračky.. no zajímavé prostě

No asi tak :-).
    Města, která byla naprosto o hovně. Jezdily se útoky na mrtvé aliance, aby se přivezly nějaké exo surky a poslední den se posílaly útoky s dopadem v posledních vteřinách akce. Prostě chujárna. Velitel, který tam byl k mání leží všem v lepším případě ve skladu.
    Balík4 @ cs 1
  • Harald V. (CZ1)Harald V. (CZ1) Komentářů: 174CZ1
    Jo co se nám povedlo.. Nic.. Ali města pryč, místo toho Chána u Samurajů. Zachvíli bude něco jako chán aj u baronů.
    Pro kritiku mého popisu byl popis zrušen. 
  • Jaghut (SK1)Jaghut (SK1) Komentářů: 30SK1
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Jaghut (SK1) napsal(a):

:-)) .. vnější ti nestačilo? Jasně se ukázalo, že o takovou hru, na jejíž návrat marně čekáš, naprostá většina nestojí.
    pokial hraci nestoja na to je urcena big farma :D tato hra bola od zaciatku urcena na realne boje a preto my starsi hraci budeme sa dozadovat aby naspet vratili hru kde vedsinu hracov to bavilo :) ked to neurobia tak vznikne konkurecna hra a tato hra padne ako vanok :D a si nespomeneme na totu hru uz nikdy :)
  • kral kazisvetI (CZ1)kral kazisvetI (CZ1) Komentářů: 27CZ1
    nebudu psat sproste kam jste hru posunuly,kazdy usoudi dle sveho
    kral kazisvetI @ cs 1
    upraveno 30.03.2019
    Rirestorm (CZ1) napsal(a):
    Pokud ti tak vadí můj názor stačí kliknout na můj nick na foru a dále postupovat podle obrázku. :D 
    A ano kastelán a velitel  leží ve skladu těm co ho mají, protože za nedlouho dali velitele a kastelány co jsou daleko lepší, takže tihle ztratili cenu. :) Pro legendu 800 jsou města sračka na exosurky, což je pochopitelné, protože co se za ně dalo postavit už dávno mají, ale jsou hráči co všechno postavené nemaj... To, že se jezdilo s dopadem pár vteřin před koncem je vina GGS a jejich debilního nastavení, na kterém údajně poslední rok úmorně pracovali.

• kesidy 903 (CZ1)kesidy 903 (CZ1) Komentářů: 82CZ1
    Co je to za kravinu, že za ten rok intenzivní úmorné práce na přepracování měst, aby byly soutěživější (jak se psalo před rokem v oficiálním oznámení), je zruší úplně? 
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 1,979CZ1
    No je to fuk. Zpětnou vazbu doporučuji nikomu neposílat. Vše je využito jen proti hráčům. Takže ani hovno.

Přeji hezký den :disappointed:

Lien Rag

• pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 516CZ1
    Na základě zpetné vazby změnili cizáky  odtranili kastla z meniču a pak tam dali dokonce 3
    Udělali vnejší království a ligu Dají se odstranit vybavení ze skladu a ještě hodně užitečných věcí :smiley:
    Samozřejme pro platící hráče aby se ještě víc nahrabalo GGS a ostatní co někdy investují nějakou korunu do hry jsou jim ukradeny 

Podpora je o ničem Nevyreší nic 
    Taky nas ...t 

Hezký den 
  • Zmije (CZ1)Zmije (CZ1) Komentářů: 22CZ1
    K plánům a zpětné vazbě:
    Nemocnice by mohla fungovat stejně jako kasárna. Léčení po 5 ks je poněkud staromódní a hlavně děsná nuda :)

Automat na stavění útoků by mohl mít zaškrtávátko na povolené druhy vojáků. Přece jen některé útoky naplánovat podle mých představ neumí.

Syntéza - celkem o ničem. Jen další farmaření s dekoracemi.

Samurajský chán - pokud bude stejný jako nomádský, pak je jeho vývoj zbytečný. Už tak jsou ty dvě akce rozdílné spíš v obchodě se suvenýry než herně.

Nové zbroje, vojáci atd. - zavedení sadových zbrojí bylo sice nutné, ale automaticky degradovaly zbroje z baronů. Zavádění dalších a dalších zbrojí jen dále zastarává ježdění systémových hradů. Byl bych pro zrušení baroních zbrojí, nebo aspoň jejich omezení a nahrazení něčím jiným (třeba až bude energie k něčemu jinému než k dalšímu třídění haraburdí). Pokud už jsou, měly by se dát prodávat ve velkém. Stačí na to tlačítko prodat vše krom červených.

Soukromé vesnice jsou bezva. Stejně jsou vesnice pasé - nikdo o ně nebojuje aby ho nesjezdila půlka mapy ;). Předpokládám, že až si platící hráči nahradí veřejné vesnice soukromými s vyšším bonusem, tak budou veřejné zrušeny a nahrazeny něčím co má větší smysl. Je otázka co by to mělo být, ale mít tři světy koncepčně stejné je nuda k uzoufání. Nebýt exo surek, tak jsou světy momentálně úplně naprd, což je škoda.

Měsíční akce jsou fajn hlavně pro nováčky, kteří si mohou dopřát trochu obstojného vybavení do začátku.

K diskusi:
    Stará bojová hra měla svoje kouzlo, ale mám pocit, že nejmíň od doby, kdy GGS zavedlo legendární levely už není cesty zpět. Museli by totiž vyluxovat hlavně platící hráče a to je obchodně nefunkční model :)
    Možná je časem napadne, že by legendy 800 mohly odejít na nějaký olymp server, kde by byli jen hráči jejich úrovně. Nováčci by nadále dělali beta testery jako dosud a GGS by na nich (nás) i nadále experimentovalo :)
  • zolo lukac (SK1)zolo lukac (SK1) Komentářů: 5SK1
    preco mam stale pocit ze sa tu diskutuje o uplne inej problematike ako pisalo ggs...chcu zrusit kralovske hlavne mesta nie aliancné..aspon ja som to tak cital v planoch...takze neviem preco tak horlivo nadavate a pisete o aliancnych mestach a ich zruseni...
Sign In to comment.